Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Spolujízda Brno

Autor Téma: Spolujízda Brno  (Přečteno 4068 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Kristýna, Aranka a Žižla

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 219
  • Souhlasu: 0
Spolujízda Brno
« kdy: Srpen 19, 2010, 09:05:11 »
Já a dvě čubís potřebujem z Brna na stezku, ale co nejpozději odjezd .... jede někdo fakt večer? (jsem v práci a jestli mě pustí o něco dřív, tak aby to bylo o co nejmíň)
Díky

Jana + Deny

  • Host
Re: Spolujízda Brno
« Odpověď #1 kdy: Srpen 22, 2010, 20:33:12 »
Doprava na Stezku vlka ze západních Čech....pro hodného a skladného pejska či ještě lépe fenečku....snad budu moci nabídnout....tak kdyby měl někdo zájem.  Cheesy

Jana + Deny

  • Host
Re: Spolujízda Brno
« Odpověď #2 kdy: Srpen 22, 2010, 20:37:45 »
Nejde mi založit téma Doprava na Stezku vlka ze západních Čech.  :'( Omlouvám se.

Jana + Deny

  • Host
Re: Spolujízda Brno
« Odpověď #3 kdy: Srpen 24, 2010, 16:18:21 »
Kdo jedete na Stezku ze západu, poraďte mi trasu.
Není trasa Hanušovice - Jindřichov - Loučná nad Desnou na závěr samá serpntina t.j. náročná na jízdu a psí žaludek.  ;)

Lucka Matrková

  • Host
Re: Spolujízda Brno
« Odpověď #4 kdy: Srpen 25, 2010, 19:09:39 »
Ahoj, sháním taxíka pro mého pejska. Slíbila jsem zapůjčení psa na trek ale nemůžu sama jet, jelikož nemám volno v práci. Nejede někdo přes Brno, kdo by byl ochotný naložit ještě mého Teryka? S fenečkami bez problému, vzadu v autě jezdit umí, případně k němu dodám cestovní klec. Na benzín přispěju jako za transport člověka. Telefon  776 834 405
Děkuju

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: