Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 batoh

Autor Téma: batoh  (Přečteno 31999 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: batoh
« Odpověď #30 kdy: Červen 10, 2010, 14:35:04 »
To jsem zkoušela, ale ani po urgenci nepřisla žádná odpověd. Zvhledem k tomu, že v současné době pracuji v internetovém obchodě a v boji o zákazíka vyřizujeme objednávky v týž den co přijdou  a nebo se omluvíme, že zboží není skladem, nemám v ty stránky duvěru.

Offline zbynek

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 190
  • Souhlasu: 33
Re: batoh
« Odpověď #31 kdy: Červen 10, 2010, 15:30:52 »
Hm. Vim, kde se da koupit v Praze (maji opravdu skladem, obcas kolem chodim), ale to ti asi nepomuze. Nebo sleduj Aukro a inzeraty, Gemmy se objevujou celkem pravidelne, sam jsem to ted nejakou dobu hlidal, uvazoval jsem o ni taky - do ty doby, nez jsem si dal na zada Berghaus Verden.  :)
Zbyněk + Ārya

Offline Jana a Deny

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Souhlasu: 17
Re: batoh
« Odpověď #32 kdy: Červen 10, 2010, 16:02:08 »
Já mám batoh Gemma 18 let stary. Teda batoh je manželův a trvá na tom že je jeho a já si ho jen půjčuji. Má toho za sebou celkem dost a nikde se nepárá.

Na nošení je to nejpohodlnější batoh, co jsem kdy zkoušela.Na moje záda s težkou skoliozou padne jak ulity.

 Chtela jsem si koupit Gemmu svojí, ale v Hudy mi řekli, že tak nekvalitní a zastaralé typy  batohu nevedou.

Jestli víte nekdo tak o 65 l Gemne, dejte mi prosim vedet.
Šárko, já mám Gemmy dvě. Ta "50" mi sedí skvěle.  Na longy nosím Maraton, tuším, že váží pod kilo. Pepík má svojí Gemmu přes deset let, nacpe ji tak, že ji neunesu a stále dobře slouží. Všechny zakoupené u LIMANa:
 377 446 782. Mob. 732 943 910. Email: limansport@centrum.cz ...ve skautském online obchodu LIMAN SPORT ...
www.limansport.cz/  Cheesy

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: batoh
« Odpověď #33 kdy: Červen 10, 2010, 16:14:25 »
Tak evidentně už Gemma není, co bývala, znám spoustu lidí, co  mají 10 - 15 let starý model a pořád jim slouží, mě se Marathon 35l začal rozpadat po 4 sezónách DT. Teď mám Doldy, tak uvidím, co vydrží. Navíc Gemma neměla pláštěnku, což mi dost vadilo.
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Pavel

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 156
  • Souhlasu: 2
Re: batoh
« Odpověď #34 kdy: Červen 10, 2010, 18:33:08 »
Mám od podzimu taky Doldynu a naprostá spokojenost :) Jen je asi o dvacet deka těžší než psali v prospektu na netu >:( A já se pro ni rozhodl právě proto, že měla být lehčí než baťohy mezi kterými jsem se rozhodoval.  :D

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: batoh
« Odpověď #35 kdy: Červen 10, 2010, 21:00:24 »
Tak to já jsem ji ani nevážila.  ^-^ Nakonec při plně naloženém batohu už je mi nějakých 20 deka fakt šumák  O:-)
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Pavel

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 156
  • Souhlasu: 2
Re: batoh
« Odpověď #36 kdy: Červen 10, 2010, 21:31:34 »
To je fakt :), ale ten pocit, když si po nocích vybíráš na netu co je ze všeho nej...Všechno skoro stejný, v Hudy při zkoušení jsem se rozhodoval mezi třema baťohama, který seděli perfektně, pak si řekneš jó bude to Doldy, je nejlehčí. No a pak ji dáš na váhu... ;D
Prostě těch dvacet deka navíc jsem cítil při každém nahození baťohu na záda aspoň tři měsíce ;D
Ale už jsem to té Doldyně odpustil O:-) a jak říkám, naprostá spokojenost ;)

Offline Psymorf

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 166
  • Souhlasu: 12
Re: batoh
« Odpověď #37 kdy: Červen 15, 2010, 10:10:23 »
když už tu tak řešíte baťohy co říkáte na husky když teď slibuje hafl slev ?
http://www.huskycz.cz/batoh-expedicni-suburban-55-l-cervena-11_dba.html

Jděte kupředu, pokud můžete, ale klesnou-li pod vámi nohy, sedněte si nedaleko cesty a dívejte se na další mimojdoucí bez hněvu a závisti, vždyť ani oni daleko nedojdou. Turgeněv

Offline Ef. a Rassík

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 71
  • Souhlasu: 0
Re: batoh
« Odpověď #38 kdy: Červen 25, 2010, 20:19:43 »
tak mi dneska přišel batoh z www.trekshop.cz, Husky Suburban 45 l... měli ho v akci k tomu byla čelovka-nic moc, ale na tom mi nesejde.
jde o to, že mám divnej pocit z hrudního popruhu. bederák je suprovej, ale hrudní popruh mi připadá, že je moc vysoko, někde těsně pod klíční kostí :/ nepamatuju se, že by to tak bylo i u 55l suburbanu, co jsem si zkoušela v prodejně v benešově...
navíc mi přijde, že opravdu-jak mě na to tady někdo upozorňoval - má míň polstrovaný a užší popruhy na ramenou...

takže jsem se chtěla zeptat, máte někdo tento batoh? je to jen muj divnej pocit, nebo to tak opravdu je?
"Ne každý, kdo se toulá, je ztracen..."
J.R.R. Tolkien

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: batoh
« Odpověď #39 kdy: Červen 25, 2010, 22:16:55 »
To je těžký...z čeho ty máš divnej pocit jinýmu může sedět, každej je jiná figura a ne všechno jde doladit štelováním popruhů.

Offline Ef. a Rassík

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 71
  • Souhlasu: 0
Re: batoh
« Odpověď #40 kdy: Červen 26, 2010, 10:59:20 »
tak hrudní popruh jsem seštelovala, takže pohoda...a ty ramenní...peču na to, to se musí vyzkoušet se zátěží, jak to bude sedět, jestli se to bude nebo nebude zařezávat...původně jsem si myslela, že si ho vezmu na záda, a půjdu se mrknout do HObby sportu v Bene, kde jsem si zkoušela 55l, a porovnám to, ale už na to peču, abych nebyla zbytečně nas*aná...a nějaký průtahy s vracením tohohle...a vyměňováním za ten pětapadesáti litrovej....hážu na to bobek.....
"Ne každý, kdo se toulá, je ztracen..."
J.R.R. Tolkien

Offline pawLINka

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 20
  • Souhlasu: 0
Re: batoh
« Odpověď #41 kdy: Červen 08, 2011, 16:09:36 »
Ahoj, nemáte někdo zkušenost s tímto batohem? http://www.klimatex.cz/batoh-yeti-45l.html

V Klimatexu bude příští týden sleva 50%, tak o něm uvažuju.

Offline filmz

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 70
  • Souhlasu: 1
Re: batoh
« Odpověď #42 kdy: Červen 08, 2011, 23:59:26 »
Zkušenost nemám a značku neznám, ale vypadá zajímavě :) zaujala mě ale ta sleva 50% na Klimatex - co, kdy, kde, pro koho???  ;D
MonikaZ a beauceronka Arka z Lesovny "Darra"

Offline pawLINka

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 20
  • Souhlasu: 0
Re: batoh
« Odpověď #43 kdy: Červen 09, 2011, 07:38:13 »
Na FB píšou: Oslava 30000 fanoušků Klimatexu slevou 50% na vše !
17. červen 2011 v 0:00
Eshop a firemní prodejny

Už nedávno tam byla tuším sleva 30% a teď je těch 50. Za tu cenu se ten batoh hodí...

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: batoh
« Odpověď #44 kdy: Červen 09, 2011, 07:49:09 »
Tak s 50% slevou by se hodilo všechno, nejenom batoh...
Není tu nějaký štědrý SPONZOOOOR?  ;D

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: