Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 batoh

Autor Téma: batoh  (Přečteno 31131 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Ef. a Rassík

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 71
  • Souhlasu: 0
batoh
« kdy: Červen 04, 2010, 07:35:32 »
tak konečně mám dostatek penízků, a tak můžu jet pro batoh na treky...protože mám ale i tak omezený možnosti, můžu vydat tak max 1500, možná ještě tak 1700...
byla bych ráda, kdybyste mi napsali ověřené značky, jaké máte zkušenosti, nějaké vychytávky, které jste na trecích vypozorovali, co by ten batoh měl mít...
líbil by se mi batoh s duralovou, nebo hliníkovou kostrou na zádech, ale nevím, kolik tak stojí...
jinak ještě na netu jsem nic neprolejzala, nejlepší bude když si ho stejně budu moct vyzkoušet, ale co jsem zatim koukala, v hervisu na tenhle...
http://www.hervis.cz/index.cfm?CFID=3075757&CFTOKEN=75323235&fuseaction=Template.view&filename=/imperia_hervis_cz/cfm/svetsportu/01258/index.cfm&nav_id=4040799
co si o něm myslíte?
jinak pište a pište prosím zkušenosti a značky, se kterýma jste spokojení děkujuu :)
"Ne každý, kdo se toulá, je ztracen..."
J.R.R. Tolkien

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: batoh
« Odpověď #1 kdy: Červen 04, 2010, 07:56:27 »
Já jsem zpět koupila batoh za 350,- v akci v Tescu 45 l a po 2 trekových sezónách + vandry je jako nový, perfektně sedí na zádech a je lehoučký. Což se o předchozím značkovém batohu za cca 2 tis. říct nedalo...hlavně se po 1 sezoně začal trhat.  >:(
Batoh mají v Tescu furt akorát je asi o stovku dražší...možná je potřeba mít štěstí na kvalitní kus, ale fakt doporučuju :)
Jediný co mi na něm chybí je nějaká vnitřní kapsička, aby člověk nepotratil peněženku atd.
« Poslední změna: Červen 04, 2010, 08:03:35 od LenkaB »

Offline Honza & Wendýsek & Pan Eki

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 123
  • Souhlasu: 1
Re: batoh
« Odpověď #2 kdy: Červen 04, 2010, 08:32:43 »
Já zkoušel Wanaku 42L od doldy http://www.doldy.cz/index.php?main_page=product_info&cPath=1_7&products_id=20 skvěle větraná záda s hliníkovou konstrukcí dobře seděl spousta kapes ale totální propadák je pláštěnka a ta konstrukce při běhu vrzala :( .Další vyzkoušený máme 55L http://www.huskycz.cz/batoh-expedicni-surrender-55-l-cervena-10_dba.html plně stavitelný takže se hodí i na menší podvyživený lidi, má hliníkovou kostru, prošel deštěm bez potíží a ve výprodeji byl za 600 Kč. A můj nejoblíbenější je 32l (tak akorát) http://www.cesky-sport.cz/turisticke-batohy/664-husky-gallivan-32-l.html Skvěle větraná záda plastová výztuha sucháče na přidělání misky na vodu a dobře se s ním běhá. Jediné co mohu vytknout je trhající se síťka bočních kapes ale nutno podotknout že do nich rvu velké flašky s vodou zatím s ním mám nachozeno 350 km a když ho sundám skoro nevím že jsem ho měl, nosím 8 - 9 kilo. Pořízen za 400 Kč  O:-).
« Poslední změna: Červen 04, 2010, 08:34:27 od Honza & Wendýsek »
Krmivo pro psy a kočky
http://svetickasmecka.cz

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: batoh
« Odpověď #3 kdy: Červen 04, 2010, 08:38:17 »
Evo, jestli chceš batoh na treky, tak 60+ bych fakt netahala. 40 beru jako maximum
Téma o batohu už tu jedno je - http://dogtrekking.info/forum/index.php?topic=717.0

Offline Ef. a Rassík

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 71
  • Souhlasu: 0
Re: batoh
« Odpověď #4 kdy: Červen 04, 2010, 10:32:01 »
děkuju :) já právě, že na fotkách vidim lidi s těmahle velkejma batohama, a když jem tuhle v jednom krámě koukala na batoh 32 litrů, přišlo mi to málo...nepředpokládám, že bych šla bez přestávky, takže určitě spacák, karitaťku...a víc věcí asi....a díky za odkaz

jinak díky za tipy pomrknu se po nich :)
"Ne každý, kdo se toulá, je ztracen..."
J.R.R. Tolkien

Offline Honza & Wendýsek & Pan Eki

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 123
  • Souhlasu: 1
Re: batoh
« Odpověď #5 kdy: Červen 04, 2010, 12:37:21 »
V tý 32 mám nacpaný 900 g spacák do -3 a spoustu oblečení akorát to poctivě pěchuju takže z rohlíků jsou placičky a podobně. Jinak k Výbavě kde jsou ty časy kdy jsem tahal i vařič s příslušenstvím 6 L vody a podobně pak jsem se nevešel pořádně do 75L ale moje klouby řekli dost 32L je akorát :).
Krmivo pro psy a kočky
http://svetickasmecka.cz

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: batoh
« Odpověď #6 kdy: Červen 04, 2010, 13:35:19 »
Jo, 32 by se mi taky líbilo, ale jen spacák zabere celý batoh :-)) Já mám krosničku LOAP - MIWOK 50+10litrů. Ve výběru ani tak nehrála roli "litráž" , ale cena ... koupila jsem jí za 1200Kč a je super, možná by mohla mít o kilíčko míň, ale je na ní hodně kapes a popruhů, na připevnění dalších věcí.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: batoh
« Odpověď #7 kdy: Červen 04, 2010, 13:44:52 »
chodila jsem teď s Loap Funky - 29l (ale nevypadá na to), pro mě v podstatě ideální... až na to že už se po 2 sezónách rozpadl... čekala jsem teda trochu větší výdrž
Vejde se do toho povinná výbava, jídlo na celou cestu + trocha oblečení

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: batoh
« Odpověď #8 kdy: Červen 04, 2010, 14:42:20 »
já chodím s batohem Husky Scatter, je to 35l, za 1000,- a velká spokojenost...vleze se do něj i těžší spacák, pláštěnka taky funguje jak má a hlavně má ty boční síťovaný kapsy - to mi na 45l Bollu hodně chybí.

Offline MartinaM

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 241
  • Souhlasu: 10
Re: batoh
« Odpověď #9 kdy: Červen 04, 2010, 15:39:04 »
Obecně výborný držák je Deuter, ale asi cenově malinko mimo, leda by se sehnal ve výprodeji nebo na bazaru,i po mnohaletém nošení (Guide 35+) je bez vady a nosí se výborně, jen na mě trochu velký. Teď ho má Erája, může poreferovat...
Jinak kvalitní je i Karrimor (v Británii na něj dávají - na některé modely - doživotní záruku, ale to český prodejce odmítá), teď jsem pořídila Berghaus, tak budu moct říct za dva tři roky, jak je to s tou výdrží materiálu.

Offline Šera

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 172
  • Souhlasu: 0
  • **Šera**
Re: batoh
« Odpověď #10 kdy: Červen 04, 2010, 17:39:04 »
Taky mi naprosto vyhovuje Deuter (ACT Lite 35+10 SL), ale je pravda, že stál kolem 2000Kč (po slevě v Hudy). Je lehký, dobře sedí na zádech a vejde se mi tam všechno co potřebuju. Jinak mám dobré zkušenosti i s Gemmou. Kamarádka je např. spokojená už pár let se značkou Doldy.

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: batoh
« Odpověď #11 kdy: Červen 06, 2010, 19:47:08 »
Ten Deuter, od Nomadky, je super, pohodlný.. jen mi vadí, že je "nahatej" - tzn, nemá boční kapsy a ani kapsičky na flašky po stranách. Jo a pláštěnku - zjistila jsem při mírném deštíku, že proprší okamžitě.

Offline Kristýna, Aranka a Žižla

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 219
  • Souhlasu: 0
Re: batoh
« Odpověď #12 kdy: Červen 06, 2010, 19:57:29 »
Berghaus bude dobrej, fakt bych se toho nebála. Já nedám dopustit na svůj Osprey (Exos 34) jen je škoda že většina Ospreyů je bez pláštěnky v základu.

Offline zlá-tužka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 128
  • Souhlasu: 1
Re: batoh
« Odpověď #13 kdy: Červen 07, 2010, 09:26:24 »
Ja mam cca 2 treky nove Pinguin Vector 38l, stoji asi 1100Kc, a jsem z nej nadsena. Dve komory, dve mensi kapsy, sitkovy kapsy venku, plastenka, kapsa na camelbag, vyztuha, znackovy zipy a prezky.. Hodne lidi je s nim moc spokojenejch. Za tu cenu podle me bomba kvalita. Da se pekne stahnout, kdyz neni plnej a naopak se toho do nej vejde opravdu hodne. Ma predni vstup, cehoz jsem se bala jestli je to prakticky, ale je to super. Tenhle batoh muzu vrele doporucit.

Offline Ef. a Rassík

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 71
  • Souhlasu: 0
Re: batoh
« Odpověď #14 kdy: Červen 07, 2010, 14:09:03 »
ještě mě napadlo...jestli byste mi poradili, nebo hodili tip na nějakej dobrej obchod, jsem z kousek od Benešova u Prahy, a nejčastějc jsem jezdila do Gifasportu, nebo do Hervisu, ale nevim, jestli tam prodávají batohy Husky, líbil by se mi ten Surrender...
kdybyste věděli o dobrém obchůdku nejlíp na kraji Prahy, směr jiho východ... ;) díky
"Ne každý, kdo se toulá, je ztracen..."
J.R.R. Tolkien

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: