Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 trasa

Autor Téma: trasa  (Přečteno 3195 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Psymorf

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 166
  • Souhlasu: 12
trasa
« kdy: Květen 23, 2010, 21:43:44 »
Zdravím,
tak jsem tak nějak přežil svůj první dogtrek (už hledám další) a teď tu tak nějak medituji nad trasou a zdá se že se mi povedlo dvakrát se ztratit tak bych měl dotaz jak tam ta cesta byla:

první divnej kus byl mezi bukovinkou a ochozem mělo se jít lesem po modré kousek v lesu se mně u křižovatky modrá ztratila podle mapy jsem šel rovně dlouho jsem ale žádnou další neviděl tak jsem se vrátil a šel z kopce dolů tam jsem objevil jakousi pochybnou značku co by mohla býti modrá tak jsem šel dál cesta vedla esíčkem do kopce a modrá sakra dlouho nic až na kopci jsem našel pak tři modré co vedly vlevo a pak už byla modrá často, to jste po tom slepém esku šli všecí nebo se tam někde mělo odbočit ? je celkem možné že jsem sem tam nějakou značku v tom dešti přehlídl. ;-p 

A pak se mně zdál divnej ten konec od MHD líšeň hřbitov jsem došel k lesu tam našel vlka šel cestou dolů našel cestu ale podle toho návodu co jsem dostali to mělo být tak 0,5km než bych tím údolím došel k MHD pak modrá a zase vlk a pak podolí

Nevím jak jsem to dokázal ale co jsem vylezl z té lesní cesty jsem šel sakra dlouho než jsem objevil nějakou zastávku a od tam mně nějaký místní domorodec odnavigoval do podolí po cestě že je to nejblíž (minul jsem jak modrou tak značku vlka). v podolí jsem pak objevil cyklostezku ale nakonec jsem stejně z ní minul tu cestu tím hájkem nahoru tak jsem to vzal na začátku slapanic do kopce a pak jakousi mezírkou vyšel ke cvičáku, ten konec jsem nějak težce nezvládl jak to tam bylo v té líšni ??

dík  O:-) :D ;)
Jděte kupředu, pokud můžete, ale klesnou-li pod vámi nohy, sedněte si nedaleko cesty a dívejte se na další mimojdoucí bez hněvu a závisti, vždyť ani oni daleko nedojdou. Turgeněv

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Re: trasa
« Odpověď #1 kdy: Květen 23, 2010, 21:48:32 »
V Líšni - pokud jste šli po žluté kolem hřbitova dolů do "Mariánu", tak ta se dole na modrou připojí kousek od Muší boudy. Od ní je to na autobusovou točnu nějakých 4km...
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: