Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 INFO - Vlčou stopou VI.

Spojené události

  • Vlčou stopou VI.: Červen 11, 2010 - Červen 13, 2010

Autor Téma: INFO - Vlčou stopou VI.  (Přečteno 49509 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Laďa+Esi

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Souhlasu: 9
Re: INFO - Vlčou stopou VI.
« Odpověď #30 kdy: Květen 17, 2010, 11:12:00 »
tak jsem zakreslil trasu do mapy. Převýšení přibližně 3700m :-) Krajina ale stojí za to (pokud vyjde počasí). Je to kraj na vandrování, minimum civilizace, takže všechno sebou. Po celé trase je pravděpodobně jen jedna HUspoda a to chata Pod Hrbem zhruba na 60km.
Laďa+Esi

Offline Laďa+Esi

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Souhlasu: 9
Re: INFO - Vlčou stopou VI.
« Odpověď #31 kdy: Květen 17, 2010, 11:23:29 »
mapa část druhá, pokus čtvrtý :-)
Laďa+Esi

Offline ŽufrikTeam

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 297
  • Souhlasu: 8
Re: INFO - Vlčou stopou VI.
« Odpověď #32 kdy: Květen 17, 2010, 13:30:34 »
Mobil s foťákem je sice v povinné výbavě, avšak dole je uvedeno, že kontroly lze fotit i foťákem...

Já když si prvně přečetla propozice, tak jsem to rovnou vypustila, i když hory i extrém miluji  O:-) Mobil s foťákem nebudu kupovat kvůli povinné výbavě, původní 24h limit a start před polednem  :-X  taky "miluji"
   *   www.probarf.cz

Tete-org

  • Host
Re: INFO - Vlčou stopou VI.
« Odpověď #33 kdy: Květen 17, 2010, 13:31:31 »
Poviem to takto, napísali sme, že odporúčame mobil s foťákom nakoľko foťák nemá každý a je nám úplne fuk či to bude odfotené na mobile či foťáku alebo pre mňa za mňa na polaroide. (neverím, že v dnešnej dobe existuje človek čo nemá ani  foťák ani mobil s foťákom alebo si nevie ich POŽIČAŤ,vo výnimočných prípadoch by nebol problém požičať si niečo od samotných organizátorov. ale kto prekážky hľadá tak ich nájde....)Ide proste o to aby sme vedeli, že ste tam boli.Česť výnimkám, ale ľudská mentalita je ponekud hmm neviem nájsť slušný výraz...povedzme to takto stretla som sa s obrovským množstvom ľudí, ktorý chcú vyhrať tak veľmi, že im nerobí najmenší problém skrátiť si trasu. Čo ja rozhodne nebudem na našom treku akceptovať. Je  to neskutočne nefér voči tým z vás, ktorý si chcete zasúťažiť tak ako sa patrí, urobiť niečo pre seba a svojho psa a užiť si akciu. A aby som nezabudla je nám jedno či ten smerovník bude odfotený profesionálne alebo bude rozmazaný,tmavý a zrnitý...Bohužial na takej dlhej trase nie je možné urobiť kontrolné body inak, tiež by som bola za to keby sme mohli  NAPRÍKLAD vycapiť citáty na smerovníky tak ako to robíme na Mini-čku. Ako som už povedala je to dlhá trasa, na ktorej nemáme ako odkontrolovať či tam kontrolné body sú, či ich nestrhol nieaký civilista alebo dokonca súťažiaci (bohužiaľ už aj toho som bola svedkom). Áno je pravda, že mobilom sa dajú posielať fotky cez blootut, ale nemôžeme donútiť účastníkov aby si kupovali foťáky. Už teraz sa Vám to zdá kruté, to by som bola zvedavá čo by ste hovorili potom....

Offline ŽufrikTeam

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 297
  • Souhlasu: 8
Re: INFO - Vlčou stopou VI.
« Odpověď #34 kdy: Květen 17, 2010, 13:37:22 »
...neverím, že v dnešnej dobe existuje človek čo nemá ani  foťák ani mobil s foťákom...

Hmm, možná by ses divila, co takových je!
   *   www.probarf.cz

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: INFO - Vlčou stopou VI.
« Odpověď #35 kdy: Květen 17, 2010, 13:46:51 »
asi tak... případně mají variantu "těžké a drahé dělo se kterým nechci na trati zakopnout"... zajímavé že na českých trecích to jde bez foťáků, se společným nedělním vyhlášením, v rozumných časových limitech...

ještě - já osobně jsem někde na hranici mezi "závodníky" a "zbytkem světa", momentálně se motám těsně pod bednou. Popsanou trať bych si rozhodně netroufla dát pod 30 hodin, těch 48 už je reálnějších, i kdy start v 10 znamená přijít o dvě hodiny světla, které můžou zatraceně chybět... zajímalo by mě kolik odšláplých dogtreků už mají za sebou organizátoři...
« Poslední změna: Květen 17, 2010, 13:51:21 od Petra + Barry »

Tete-org/Vojtík-org

  • Host
Re: INFO - Vlčou stopou VI.
« Odpověď #36 kdy: Květen 17, 2010, 13:52:59 »
ako som povedala vždy sa veci dajú požičať. ale kto chce problém si nájde
A hádam len nechceš aby sme po vás všetko kopírovali, ved by to bolo na jedno kopito  :P

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: INFO - Vlčou stopou VI.
« Odpověď #37 kdy: Květen 17, 2010, 14:00:20 »
ako som povedala vždy sa veci dajú požičať. ale kto chce problém si nájde
A hádam len nechceš aby sme po vás všetko kopírovali, ved by to bolo na jedno kopito  :P
Nikdo nechce abyste kopírovali, jenom mi přijde zbytečné bez vlastních praktických zkušeností vymýšlet už vymyšlený. :P

Offline ŽufrikTeam

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 297
  • Souhlasu: 8
Re: INFO - Vlčou stopou VI.
« Odpověď #38 kdy: Květen 17, 2010, 14:07:18 »
Když tedy lze fotit kontroly i foťákem, proč tedy v povinné výbavě mobil s foťákem, stačil by mobil, ne? A rozhdoně na mě nezanechalo dobrý dojem pozměňování předem daných propozice podle připomínek lidí... si pak člověk nemůže být ničím jistý. 
   *   www.probarf.cz

Offline Honza & Wendýsek & Pan Eki

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 123
  • Souhlasu: 1
Re: INFO - Vlčou stopou VI.
« Odpověď #39 kdy: Květen 17, 2010, 14:25:53 »
Na jednom treku byli na kontrolách fixi, super to nápad člověk mohl vyjádřit co měl zrovna na mysli a na jiném nalepovací berušky a tomu podobná havět, umístěné vždy tak aby nebyli obyčejnému kolemjdoucímu na očích (bohužel v jednom případě i závodníkům :)). A alespoň jedna migrující živá kontrola tomu dodá štávu. Samozřejmě chápu že uspořádání takové akce vyžaduje hodně usílí ale když už tak pokud možno co nejlépe. K čemu je se namáhat s něčím co od samého počátku v lidech zbuzuje rozporuplné pocity na zákadě kterých se rozhodují zda na danou akci vyrazit či nikoliv.

Honza a Wendy  :)
« Poslední změna: Květen 17, 2010, 14:31:54 od Honza & Wendýsek »
Krmivo pro psy a kočky
http://svetickasmecka.cz

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: INFO - Vlčou stopou VI.
« Odpověď #40 kdy: Květen 17, 2010, 14:29:34 »
nehledě k tomu že i vzhledem k tónu posledního příspěvku organizátora mi stále vychází "nikoliv"...

prosím o odpověď na mou otázku kolik dogtreků už organizátoři ušli/uběhli

Offline Laďa+Esi

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Souhlasu: 9
Re: INFO - Vlčou stopou VI.
« Odpověď #41 kdy: Květen 17, 2010, 14:35:24 »
na trase longu by úplně stačily kontroly v Havrilovu, není problém zajistit ze Sihly např. navrhované kleštičky (~10km) a potom na Chatě pod Hrbom, např se domluvit s chatařem že tam pověsí razítko a to samé na na Hotelu Poľana(je to jen kousek mimo trasu). Chápu, že ze Sihly je problém mít "přehled" o celé trati ale s tím jako organizátoři přece musíte počítat. A jinak každá technika se ráda pokazí. A proč nepřevzít něco co se již osvědčilo ?
Pro Žufrika: nechápu co ti vadí na tom, že se propozice upravily tak, že skoro odpovídají tomu co platí v ČR.
Laďa+Esi

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: INFO - Vlčou stopou VI.
« Odpověď #42 kdy: Květen 17, 2010, 14:37:23 »
No já jsem třeba člověk, co nemá ani "blůtů" natožpak foťák v mobilu. Můj foťáček, co s sebou nosím sem tam třeba upadně na nějaký , často špičatý kámen nebo během pátku chcípne, ač před akcí nabíjím jak divá.. :-X  
A jelikož mě rodina i okolí už dávno zaškatulkovalo do kategorie "šílenec pejskař, co má všechno oslinatný", neumim si představit, kdo by mi tak nějakou techniku půjčil ...a upřímně, to bych ani nechtěla, bát se, že někam žuchnu i s cizím foťákem a pak se nedoplatit :-X

A jestli stačí předložit rozmazanou fotku rozcestníku, tak jak potom poznáte , že je to ten kontrolní, když bude fotka nečitelná?
Nestačilo by třeba aby si lidi opsali roky umístění? Nevim, jestli to dělají i jinde, ale v ČR je na tabulkách v rohu malym písmem rok 2005/1998/2003...



Offline JoJo & Uzi & Chucky

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 119
  • Souhlasu: 4
Re: INFO - Vlčou stopou VI.
« Odpověď #43 kdy: Květen 17, 2010, 14:46:30 »
Já se cítím spokojená s tím, co organizátoři napsali. Pro mě je dostačující, že si člověk může vybrat, jestli fotit na mobil nebo foťák. A je pravda, že jakýkoli mini-digitál se dá půjčit - má ho každý druhý člověk. A zase je pro mě lepší kontrolu vyfotit, než volat organizátorům, že tam chybí kleštičky :)

A stejně tak vidím plus v tom, že jsou ochotni k diskuzi. Taky mohlo zůstat 30 hodin na limit a závodníci, pos...e se.
Za sebe říkám, že já jsem spíš nakloněná jet, a hlavní důvod, který to může zvrátit, jsou jen a jen peníze.
Jo a taky si myslím, že je jedno, kolik trekků organizátoři ušli. Jde o to, jaké mají organizačí schopnosti, jak dokážou zajistit kemp a příslušenství. K čemu je to, že ušli 50 trekků, a základní kemp je v místě, kde se nedají zatlouct stanové kolíky, v hospodě vám zavřou před nosem a k dispozici jsou dvě společné sprchy bez možnosti se zamknout???
Krmivo pro psy a kočky
http:\\svetickasmecka.cz
Tara leden 2011 - 11. 4. 2015

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: INFO - Vlčou stopou VI.
« Odpověď #44 kdy: Květen 17, 2010, 14:52:04 »
JoJo, jestli ušli 10 nebo 50 je jedno, ale já bych si tipla že nešli žádný a to už zavání problémem... tím spíš se totiž může stát že nepůjdou zatlouct kolíky, sprchy nebudou žádné,... myslíš že by člověk který už na treku byl zvolil tak šílený limit, obzvlášť na tak členitou trať? Jo, nechali se přesvědčit, ale kolik dalších podobných chyb tam bude?

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: