Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Opasek,sedák

Autor Téma: Opasek,sedák  (Přečteno 42302 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

pawLINka

  • Host
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #90 kdy: Duben 28, 2010, 13:38:31 »
Dnes mi přišel taky ski opasek od Manmatu. Vůbec nevím jak ho nastavit. Nevím jak vysoko má být, jak moc ho utáhnout... :-( Nemáte někdo fotku jak to máte nastavené vy?

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #91 kdy: Duben 28, 2010, 13:55:11 »
Citace
Nevím jak vysoko má být
Já mam sedák přes boky (přes kyčelní hrboly  8) ), prostě co nejníž, ale aby nepadal. A popruhy si doladíš. Když jsem sedák nosila výš, kolem pasu, tak když pes najednou zabral pořádně na nečekaně, bylo to o záda.

pawLINka

  • Host
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #92 kdy: Duben 28, 2010, 13:59:26 »
No já jsem si ho právě nastavila zhruba taky na ty kyč. hrboly. Doteď jsem měla pás, který se mi vysunoval pořád nahoru a bolely mě potom záda (to byl důvod, proč jsem šla do sedáku).

Ještě jedna blbá otázka - když si chci pás vyslíct, tak mám rozepnout ten popruh kolem pasu?

Objednala jsem si i šňůru na 2 psy a jsem překvapená jak je dlouhá, snad se mi v tom nebudou motat. :-)

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: Opasek,sedák
« Odpověď #93 kdy: Duben 28, 2010, 14:19:34 »
No já když se chci vysvéct, tak většinou jenom povolim a spustim jako kalhoty. Pokud si ho sundavám teřba ve vlaku a nechci se zvedat, tak rozepínám úplně. Jinak ke šňůře pro dva psy: když máš psy naučený chodit rovně před tebou, tak není problém, pokud je alespon jeden z nich tímto neposkvrněn, volím krčák apson zezačátku. Ale u krčáku bacha, pokud to jsou psi, co jsou lehce namíchnutelný, tak bych volila zakošíkování.

já volím bez krčáku, protože se tak psi míň rušej, můžou se začuchat aniž by druhým psem trhli, nebo se vyčurat, střídat se v tahu, pít z kaluží bez zastavení, napást se trávy....

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: