Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 gelové polštářky do bot

Autor Téma: gelové polštářky do bot  (Přečteno 5132 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
gelové polštářky do bot
« kdy: Květen 12, 2010, 13:38:05 »
Dnes jsem ve zdravotnické prodejně koukala po gelových vložkách. Opravdu v sobě mají jakousi měkkou hmotu, ale není tam, kde bych jí podle svého pocitu potřebovala nejvíc a to pod prstama na nohach a kousek za nima. Měli tam ještě takový nášlapný polštářek, přesně   na ty místa, ale nevím jestli by dělal dobrotu ten přechod kde polštářek končí. Budu ráda za vaše zkusenosti.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: gelové polštářky do bot
« Odpověď #1 kdy: Květen 12, 2010, 13:43:39 »
já jsem si kdysi gelové vložky koupila, jenže se díky nim změnil došlap a odnesly to holeně - a to docela dost. Když už do něčeho takového půjdeš, určitě si vložku nebo polštářek pořádně rozšlápni, ať si nohy zvyknou!

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: gelové polštářky do bot
« Odpověď #2 kdy: Květen 12, 2010, 13:47:40 »
Jakou maji ty gelové vložky trvanlivost? Abych věděla, za jak douho si zvyknou nohy a za jak dlouho přestanou gely gelovat. Navíc ty skoro běháš, není v tom rozdíl?

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: gelové polštářky do bot
« Odpověď #3 kdy: Květen 12, 2010, 13:53:29 »
moc toho nenaběhám, jsem rychlá protože nedělám pauzy... trvanlivost netuším, po jednom treku skončily v krabici a leží tam dodnes...

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: gelové polštářky do bot
« Odpověď #4 kdy: Květen 12, 2010, 14:00:54 »
Nebo jinak- střídám pár bot a ty co mi sedí nejlepe v patě jsou měkké a cítím proto každy kamínek. Potom mám ještě jedny nové tvrdší, tam si šlapky nohou vždycky trochu odpočinou, ale zas po delší době dřou o kotník. Tak přemýšlím, jak zachovat pohodlnost bot a přitom lepší došlap, hlavně na došlap u prstů.

Možná hraje roli i typ chůze každýho z nás. i to jak koho tahnou psi. Nevím, proto tahám rozumy

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: gelové polštářky do bot
« Odpověď #5 kdy: Květen 12, 2010, 14:08:51 »
Šárko, můžu ti ty vložky půjčit (jdeš Šlapanice?), ale ber vážně to co jsem psala nahoře - ať neřešíš menší zlo větším.
Je fakt že mě Barda netáhne vůbec, takže spíš trpí paty, s tahacími psy trpí spíš prsty...

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: gelové polštářky do bot
« Odpověď #6 kdy: Květen 12, 2010, 14:38:43 »
Šlapanice nejdu měla jsem v plánu Polobuly, a pak az ,Logana. Možna to nevydržím a hodim nejaky letni. Podle toho, jak budou dengi

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: