Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Malamutka hledá nový domov !

Autor Téma: Malamutka hledá nový domov !  (Přečteno 2445 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Malamutka hledá nový domov !
« kdy: Květen 11, 2010, 17:28:00 »
Zkopírováno z cz-psa:

Přeposílám sem informaci o malamutce, která byla vyhozena z auta v jedné obci (zjišťuju přesně, o kterou jde) v Plzeňském kraji nedaleko Rokycan !

e-mail : Kousek od nás ho někdy prý vyhodil z auta (jo, lidi holt jsou hajzlové), jedná se o holku - myslím, že nebude čistokrevná a určitě má za sebou něco nepěkného. Je u nás v obci v útulku a hledá se někdo, kdo by si ji mohl vzít - a já ji zatím venčím a moc bych jí přála někoho trpělivého a hodného. Zatím bych řekla, že by se ještě i něco mohla naučit, ale to hlavní, je to velký mazel a až by získala důvěru bude i odvážnější. Zatím je opatrná a když si k ní sednu na deku, tak si to vysloveně užívá - ale pořád jakoby jedním okem hlídá, jestli mě to nerozčílí.
No tak to je v kostce všechno.
Dle mého soudu není nijak cvičená, zatím jsem zjistila, že funguje na "Pojď sem", doma se chovala normálně zvídavě.

Pro bližší informace a nebo zájemce o fenku:
Paní Hanka bydlí 3 domy od obecního úřadu a její telefon:721133875 nebo 606204428. Ona vám fenku ukáže a zbytek si myslím se bude řešit na obci. Ještě sem dopíšu, o jakou obec se přesně jedná.

Původní téma na cz-pes.cz: http://www.cz-pes.cz/diskuse/10_11015_0.html

Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: