Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Poděkování+foto 2010

Autor Téma: Poděkování+foto 2010  (Přečteno 20846 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Pavel

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 156
  • Souhlasu: 2
Re: Poděkování+foto 2010
« Odpověď #30 kdy: Květen 10, 2010, 22:20:55 »
Super trek, připojuji taky naše díky  :D Jen vzpomínám, že vloni vyšlo 8.5.(státní svátek) na pátek, takže jsme mohli na long i my co nám věčně chybí tak třicet dní dovolené ;D. Nešlo by ty svátky na příště nějak přesunout? Já bych klidně oslavil osvobození na treku i o den dřív ;D

Offline Prcek

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 2
  • Souhlasu: 0
Re: Poděkování+foto 2010
« Odpověď #31 kdy: Květen 10, 2010, 22:25:29 »
Díky za perfektní akci, pěkně jsem si to užil, jak výbornou trať tak i hustotu hospůdek (Kadovánek).
Akorát mi vrtá hlavou, proč to někteří běží a pak čekají dva dny na vyhlášení.
Čauky Prcek      

Offline Vojta s Bertou

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 321
  • Souhlasu: 32
Re: Poděkování+foto 2010
« Odpověď #32 kdy: Květen 10, 2010, 23:24:41 »
Petr Žižka by měl od hejtmana Vysočiny obdržet medaili za propagaci místních přírodních krás. Moc se nám trek líbil, byl jsem tam už počtvrté a rád přijedu zase. Fotky se zážitky z tratě jsem právě dal na rajče http://petsoudku.rajce.idnes.cz/Dogtrekking_Jednooky_vlk_2010_-_Velke_Darko,_Zdarske_vrchy/
Kolik piva vypiješ za dogtrekking?

Offline zbynek

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 190
  • Souhlasu: 33
Re: Poděkování+foto 2010
« Odpověď #33 kdy: Květen 11, 2010, 08:30:21 »
Zbyňku kolik jsi naměřil nastoupaných metrů? Mně to ukázalo 1143 metrů a celkovou délku 95,5 km
Delka presne souhlasi, ale nastoupano mam nejak kolem 1600 metru (nevim uplne presne, ted pisu z prace) - to je proti tem 1153 docela slusnej rozdil! ???
Zbyněk + Ārya

Offline honza khp

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Souhlasu: 47
Re: Poděkování+foto 2010
« Odpověď #34 kdy: Květen 11, 2010, 08:54:39 »
Zbyňku kolik jsi naměřil nastoupaných metrů? Mně to ukázalo 1143 metrů a celkovou délku 95,5 km
Delka presne souhlasi, ale nastoupano mam nejak kolem 1600 metru (nevim uplne presne, ted pisu z prace) - to je proti tem 1153 docela slusnej rozdil! ???
nasčítaný metry stoupání z GPS je potřeba brát hodně s rezervou a záleží na konkrétním typu a nastavení - když se zastavíte na místě tak zjistíte že se Vám výška mění klidně plus minus 2 metry a tohle kmitání se u většiny mašinek nasčítává. Zatímco u polohy (x,z) Vám 5 metrů chyby při délce 100 km nevadí, tak u nadmořské výšky je to logicky jiné. Většinou teď můžete z GPS sejmout trasu do mapy, zkuste si schválně porovnat stoupání z GPS a totéž po udělání ručního zákresu trasy. Jednooký měl součet stoupání cca 1100 metrů. A samozřejmě obrázek v profilu je taky ok, jen jeho tvar bude záviset na délce trasy a nejvyšším a nejnižším místě trasy. Takže teď jsme byli výškově pouze v rozmezí 200 metrů, takže vylízaj špičky i na mírným stoupání  :)

Offline honza khp

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Souhlasu: 47
Re: Poděkování+foto 2010
« Odpověď #35 kdy: Květen 11, 2010, 08:56:06 »
Zbyňku kolik jsi naměřil nastoupaných metrů? Mně to ukázalo 1143 metrů a celkovou délku 95,5 km
Delka presne souhlasi, ale nastoupano mam nejak kolem 1600 metru (nevim uplne presne, ted pisu z prace) - to je proti tem 1153 docela slusnej rozdil! ???
x,y   ;)

Offline Mašer

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Souhlasu: 1
Re: Poděkování+foto 2010
« Odpověď #36 kdy: Květen 11, 2010, 10:46:13 »
Taky se přidávámes poděkováním.  :)
Vojto, vyšlo mi to úplně stejně jako Zbyňkovi 1620 m a délka taky. V tom programu jde ta trasa zadat přesně, protože vedla jen turistickým značením.
A tady je, jak jsme to viděli my   http://www.stream.cz/video//467664-jednooky-vlk.
Olda
Olda a bílá princezna Enngi

Offline Vojta s Bertou

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 321
  • Souhlasu: 32
Re: Poděkování+foto 2010
« Odpověď #37 kdy: Květen 11, 2010, 13:13:10 »
Honza khp : mně se výškové metry na GPS samy nenačítají, mám prakticky ověřeno v několika restauracích po trati. Když nevypnu GPS, někdy přibyde pár desítek metrů délkových, ale výškové se fakt nezmění.
Kolik piva vypiješ za dogtrekking?

Offline honza khp

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Souhlasu: 47
Re: Poděkování+foto 2010
« Odpověď #38 kdy: Květen 11, 2010, 13:55:17 »
Honza khp : mně se výškové metry na GPS samy nenačítají, mám prakticky ověřeno v několika restauracích po trati. Když nevypnu GPS, někdy přibyde pár desítek metrů délkových, ale výškové se fakt nezmění.
Vojta: schválně si zkus na stejné trase třeba se 100 m převýšením nastavit různé hodnoty času nebo vzdálenosti ve kterých Ti GPS zapisuje log, pokud Ti vyjde při 3 a 30 sekundách stejný výsledek stoupání, tak máš skvělou mašinku které můžeš věřit  :) - myslím taky že těch 1100 na Jednookém i pocitově odpovídalo např. proti 1650 na Chřibech

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Poděkování+foto 2010
« Odpověď #39 kdy: Květen 11, 2010, 18:00:47 »
Přihazuju fotky http://gwen.rajce.idnes.cz/Jednooky_vlk_2010/ a obrovský dík bratru Žižkovi za super akci  :)
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Poděkování+foto 2010
« Odpověď #40 kdy: Květen 11, 2010, 19:54:10 »
Díky za perfektní akci, pěkně jsem si to užil, jak výbornou trať tak i hustotu hospůdek (Kadovánek).
Akorát mi vrtá hlavou, proč to někteří běží a pak čekají dva dny na vyhlášení.
Čauky Prcek     
No nad tím taky přemýšlím každý trek :-)

Offline Monika+bágl

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 196
  • Souhlasu: 8
Re: Poděkování+foto 2010
« Odpověď #41 kdy: Květen 11, 2010, 19:56:19 »
I my děkujeme za překrásný trek, byl to náš druhý long a opět nádhera a tím pádem už jsou z nás těžcí závisláci ;D
Fotky z trati jsou zde: http://momonka1.rajce.idnes.cz/Jednooky_vlk_2010/
a z vyhlášení tady: http://momonka1.rajce.idnes.cz/Jednooky_vlk_2010_-_vyhlaseni/

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Poděkování+foto 2010
« Odpověď #42 kdy: Květen 11, 2010, 19:59:20 »
Díky za perfektní akci, pěkně jsem si to užil, jak výbornou trať tak i hustotu hospůdek (Kadovánek).
Akorát mi vrtá hlavou, proč to někteří běží a pak čekají dva dny na vyhlášení.
Čauky Prcek     
No nad tím taky přemýšlím každý trek :-)

No neříkejte, že by se vám nelíbilo čekat dva dny v HUSPODĚ - na cokoli :-D
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Poděkování+foto 2010
« Odpověď #43 kdy: Květen 11, 2010, 20:01:36 »
Gwen, my jsme v Huspudkách byli celý trek a propili celou výplatu  :D

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Poděkování+foto 2010
« Odpověď #44 kdy: Květen 11, 2010, 20:03:14 »
Jinak samozřejmě děkuji Péťovi za SUPER trek. Byl to pro mě jden z nejhezčích...Určitě vyhraje nejlepší trek sezóny!!! Když už Ota není .... >:D ;) ;) :P

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: