Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Poděkování za ročník 2010

Autor Téma: Poděkování za ročník 2010  (Přečteno 11496 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Poděkování za ročník 2010
« kdy: Duben 25, 2010, 15:17:34 »
Chtěla bych poděkovat ještě jendou všem organizátorům, "trasařům", autorům... a i všem zúčastněným za můj letošní první došlý trek (Chřiby jsem bohužel promarodila). Bylo to "super, bezva, bomba, cool", počasí krásné (i když by v noci mohlo bývalo přibýt pár °C z denní fáze, hlavně od 12 do cca 15 hodiny, to bylo na umření do těch kopců a po silnici). A taky obdivuji, jak se na tak malý plácek vešla taková spousta stanů, aut, lidí, psů...
« Poslední změna: Duben 25, 2010, 15:19:17 od Erája »

Offline Johule

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 55
  • Souhlasu: 1
Re: Poděkování za ročník 2010
« Odpověď #1 kdy: Duben 25, 2010, 15:36:22 »
chci se přidat s díky. Tohle byl můj teprve druhý trek. Po prvním, Chřibech, jsem byla k smrti zničená a měla pocit, že horší už to být nemůže. To mi ale nezabránilo těšit se na Polobuly, které jsem měla v plánu jako druhý trek. Jenže...potom vybuchla sopka a já se ve středu dozvěděla, že plány na víkend jsou díky tomu zrušené. V tu chvíli mi začala vrtat hlavou Zbyněk, který nemohl na Krušky jet a volné místo, které tam díky němu je. Dorazila mě Erája, která mě definitivně zviklala ať jedu a tak jsem ve čtvrtek dopoledne koupila mapu, nějaké maso navíc pro psa a vyjela zcela nepřipravená, bez teplého spacáku i duševní přípravy na smrtící cestu ;D(tímto bych Evče a Zbyňkovi chtěla moc poděkovat ;))
Počasí bylo paradní, škoda jen těch ledových nocí, kdy jsem málem zmrzla. Pátek byl dokonalý, sluníčko, krásné výhledy a nádherná příroda. Bohužel večer před padesátým kilometrem se začaly k smrti ozývat kyčle a protože nepřestaly šíleně bolet ani ráno, začala jsem se obávat, že trek nedojdu. Zachránila mě Evča se zásobou brufenu, díky kterému byl zbytek cesty relativně v pohodě O:-)
Sedlo...naprostá šílenost, kdy jsem celou cestu nahoru i dolů proklínala  ty, co ho zařadili do cesty.  Výhled z něj a pocit, že jsme to dokázali ale stoprocentně stál za to...myslím, že na něj dlouho nezapomenu ;D
No prostě díky za super trek, na kterém jsem se přesvědčila, že jde opravdu všechno, ať už sehnání kempu na poslední chvíli z vaší strany, tak i dojití trasy, která mi přišla nedokončitelná (natož se zlikvidovanými klouby) ze strany mojí. Díky moc a tak za týden se začnu hrozně těšit na příští ročník ;D

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Poděkování za ročník 2010
« Odpověď #2 kdy: Duben 25, 2010, 19:06:36 »
Jako poděkování za letošní Kruštrek (v exilu) se vlastně nedá nic napsat...prostě BOMBA!!!!!!!!  :)

Offline honza khp

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Souhlasu: 47
Profileček místo fotečly
« Odpověď #3 kdy: Duben 25, 2010, 19:14:01 »
Až Vám někdo večer před trekem bude povídat, že tam nejsou skoro žádný kopce, nedá se tomu vždycky úplně věřit  ;D . Naskládalo se tam přes 2600 m stoupání. Snad je ten profil vidět.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Poděkování za ročník 2010
« Odpověď #4 kdy: Duben 25, 2010, 23:18:51 »
Děkuji pořadatelům, ale hlavně děkuji Bardovi - skutečně se mnou už odšlapal třicátý long!

ŠarkaM

  • Host
Re: Poděkování za ročník 2010
« Odpověď #5 kdy: Duben 26, 2010, 09:31:24 »
Taktéž děkuji! Bylo to skvělé, moc se mi to líbilo.

Offline Jami

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 9
  • Souhlasu: 0
Re: Poděkování za ročník 2010
« Odpověď #6 kdy: Duben 26, 2010, 10:34:57 »
Na náš první long jen tak nezapomenu .. bylo to krásné. Děkuji :o)

Brzánecká smečka

  • Host
Re: Poděkování za ročník 2010
« Odpověď #7 kdy: Duben 26, 2010, 10:44:42 »
Moc děkujeme za super trek,sice jsem ještě v zimě tvrdila že Krušnohorák - long nikdy,ale jsem moc ráda že jsem do toho šla  :D ;) Jirka si to myslím užíval celé,na rozdíl ode mně nemá problémy rozdýchávat ty šílené kopce  ;D :D
Radka,Jirka a australsko-hovawartí Brzánecká smečka

Offline Honza_Monty

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Souhlasu: 3
Re: Poděkování za ročník 2010
« Odpověď #8 kdy: Duben 26, 2010, 16:52:30 »
Milé kalupinky a kolegové trekaři ;D. Sice to vyzní trochu intimně, ale neodpustím si to sem napsat...neodpustím si potěšit škodolibé milovníky zhovadilostí. >:D
Někomu totiž vyšly jeho kletby, seslané na mou hlavu zřejmě ze Sedla (a tedy blíž k Pánubohu, který tentokrát slyšel) a já našel svoji Zlatou žílu, vlastně dvě. Asi byly pořádné, protože chirurg začal zezadu řezat asi po 10ti vteřinách, což odpovídá standardnímu pokřižování.. ;D Takže pro příště bych prosil proklínat jen polohlasem..je mi líto jen jedné věci - že jsem nenašel odvahu vyšpulit na někoho s foťákem už v neděli Terezíně, to by mě neminula cena ve zvrácené soutěži Lenky Bahulíkové o nejlepší puchejř :'( ;D  Foto zakrvácených obvazů s otiskem mé rozřezané zadele posílat už nebudu:to byste mě fakt mohli lynčovat; stačí už to, že mi možná po dnešku začnou přezdívat Zjizvená (odvrácená) tvář ;D
Jinak, jsem rád, že se specielně Lence trek líbil, nedovedu si totiž představit, že bych už nikdy neochutnal její dobré "bochte"
Nakonec ještě smekám před maminami Zuzkou a Andreou, že se dovedly něčemu takovému, jako organizace akce věnovat při mateřských povinnostech a rád bych vyzdvihl úctyhodný přístup několika lidiček: Faboše a Oty, že lezli na sedlo tou příkřejší stranou jenom kvůli tomu, aby na rozcestník přivázali fixku (díky za ní: bez toho bychom se nemohli těšit z uměleckých děl, vzniknuvších na vrcholu)
Radky a Jirky Jindrákových, kteří do toho šli, i když věděli, co to znamená "výstup na Sedlo"
a hlavně Oldy "Mašera" Hoňka, jenž neváhal po tom, co dole pod Sedlem zjistil, že nemá záznam z kontroly, vydat se kvůli zápisu do průkazu původu zpátky (já bych asi použil telefon a škemral o uznání...) :o :o
A že jsem říkal, že je to skoro rovina? No přece Vás nebudu děsit hned na začátku, ne ;D Nejlepší zážitky jsou z momentů překvapení...

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Poděkování za ročník 2010
« Odpověď #9 kdy: Duben 26, 2010, 16:59:47 »
Tak ta woodoo panenka, které jsem na Sedle pomstychtivě zarývala jehly do zadku fungovala, jo? :o ;D ;D ;D
Vědět co mě čeká (Sedlo) tak u Mauzolea zalehnu vedle Vladimíra Iljiče a prdím na to ;D
« Poslední změna: Duben 26, 2010, 17:01:49 od LenkaB »

Offline Honza_Monty

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Souhlasu: 3
Re: Poděkování za ročník 2010
« Odpověď #10 kdy: Duben 26, 2010, 17:19:51 »
Tak ta woodoo panenka, které jsem na Sedle pomstychtivě zarývala jehly do zadku fungovala, jo? :o ;D ;D ;D
Vědět co mě čeká (Sedlo) tak u Mauzolea zalehnu vedle Vladimíra Iljiče a prdím na to ;D
...no, kdybys to udělala, von by to potom třeba Vladimír Iljič došel místo Tebe... ;)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Poděkování za ročník 2010
« Odpověď #11 kdy: Duben 26, 2010, 17:42:16 »
Tomu věřím, že by chudák přede mnou prchal...třeba i na Sedlo >:D

Michaela a Kessinka

  • Host
Re: Poděkování za ročník 2010
« Odpověď #12 kdy: Duben 26, 2010, 19:08:26 »
Děkujeme všem, kteří se na tomto ročníku podíleli a neméně i všem ostatním, kteří nás, jako nováčky, přijali do rodiny trekařů, i když jen jako MIDaře   :P (s výhrůžkou, že příště již musíme jít LONG  ??? ) Děkujeme také těm, kteří nás na trati povzbuzovali (zřejmě bylo z výrazu mé tváře vidět, že to potřebujeme 8) ) no a v neposlední řadě i Radce Jindrákové, která mě do tohoto bláznovství naverbovala  >:D DĚKUJEME VŠEM, DĚKUJEME MOC  :-*

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: Poděkování za ročník 2010
« Odpověď #13 kdy: Duben 26, 2010, 19:51:03 »
Mně se to taky líbilo, musím se přiznat, že do onoho osudového pátku jsem si myslela, že České středohoří je placka s pár vrcholky, že jsou tam  jen pole a vůbec bych neřekla, že tam jsou tak hezké vesničky, staveníčka, roubenky, lesy s mechem porostlým kamením, skály a Sedla ;)
Jen Cedrikovi se hlavně posledních 5km nelíbilo, docházel do cíle a po kamínkách už se mu moc nechtělo a já přemýšlela, jestli by golfistům vadilo, kdybych ho šla vykoupat do jezírka a proběhal se s ním po travičce O:-). V mé šílené fantazii jsem si aspoň vysnila, že by z terezínské zko mohl vyskočit figurant a trochu ho probrat, leč žádný tam na nás nečekal, což nechápu :P ;D ;D ;D ;D ;D
« Poslední změna: Duben 26, 2010, 19:55:19 od TerCedrici »

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: Poděkování za ročník 2010
« Odpověď #14 kdy: Duben 26, 2010, 19:58:34 »
Tak to jsem myslely na stejné věci :-) jen jsem měla problém psy ubrzdit, když k jezírku neomylně zahli. Zvlášť v tom běhu, který jsme si do finiše dali

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: