Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Pořádání dogtreků

Autor Téma: Pořádání dogtreků  (Přečteno 182060 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
pořádání
« Odpověď #330 kdy: Leden 17, 2008, 22:24:56 »
Romane, přiznej aspoň sám sobě, že tvrdíš že to MS byla recese až teď, až je to "sponzorsky vyřízené". Před tím jsi se tvářil, že se jedná o naprosto seriózní sportovní akci...konec konců si stačí přečíst příspěvky na tomto fóru...

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
pořádání
« Odpověď #331 kdy: Leden 17, 2008, 22:41:15 »
Tombru:Ja nechci taky aby to šlo do nějakých vyhraněných hodnot.
Opravdu Tak proč mě někdo tedy z organizatorů už dříve třeba i loni neupozornili na něco co pořádám že by se to mělo nějak řešit co s těmi MIDY a třeba i po tom MS proč jste mě někdo z pořadatelů neupozornili dříve že se jim to či ono nelíbí.Proč s tou kritikou přišli až po akci a hned mě odsoudili a odstřihli.
Ja jsem opravdu netušíl že by to mohlo udělat tolik nevole a problémů.
Ja nechci žádné rozbroje určitě dělat.Jenom se divím že mě fakt na to nikdo osobně neupozornil.Určitě bych k tomu přihlédl a domluvil se na nějakém řešení.

Jisté je že různé tyto MID  akce jsou vítané a je o ně zájem.
Tak co s tím.Netušil jsem že budou takové problémy.

Nechci tady nic rozdělovat že bych založil nějaký nový sport nebo asociaci a vylítal si znovu všechny potřebné oficiální náložitosti což je možné.

Chci najít nějaké lepší řešení a nějak to tedy ani nevím tedy pořádně s kým projednat.




Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline S.G.

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 106
  • Souhlasu: 0
pořádání
« Odpověď #332 kdy: Leden 17, 2008, 22:47:15 »
Tak se opět skvěle bavím,stačí k tomu MS juknout na tyto stránky a jako recese to soudnému člověku nepřijde.    http://www.mistrovstvisvetavdogtrekkingu.estranky.cz/
A vím že budu zase za debila ale voooo tom to jeeeeee....

Offline S.G.

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 106
  • Souhlasu: 0
pořádání
« Odpověď #333 kdy: Leden 17, 2008, 22:48:46 »
no jo,ZŘEJMNĚ LEPŠÍ ODDÍL.........

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
pořádání
« Odpověď #334 kdy: Leden 17, 2008, 22:50:51 »
To Roman:

Minimálně my dva jsme si na toto téma mejlovali a vím že ti psali i jiní. No provedl jsi to jak si to provedl a výsledek je podle toho.

Jak komunikovat s pořadateli jsem tu psal už několikrát a pokud vím, tak na schůzku na konci roku 2006 jsi byl i pozván.
tombru

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
pořádání
« Odpověď #335 kdy: Leden 17, 2008, 22:53:12 »
Lenko:Ja jsem to opravdu myslel v tom nejlepším úmyslu uspořádát co nejhezčí a kvalitní akci a věděl jsem že název MS je nadnesený,ale myslel jsem že to opravdu každý bude vědět jak to je a o čem ta akce bude.Nakonec se sešli myslím i hodně kvalitní a zajímavi lidé ze všech koutů a opravdu po stránce sportovní to mělo kvalitní úroveň.
Vždyť si sama psala že MČR taky nemá tu správnou úroveň že to je hlavně třeba pro sponzory ať to nějak vypadá tak s tím MS to bylo stejné.Kdo byl na LHDT tak si myslím sám udělal obrázek o všem kolem co se dělo.A všichni si tuto akci pochvalovali.Nikdo mi nic nevyčetl že se mu něco nelíbilo.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
pořádání
« Odpověď #336 kdy: Leden 17, 2008, 22:59:52 »
Tombru:Myslel si pozvánku na 2007? Tak tu jsem neobdržel.
Pokud si myslel 2006 tak v tom roce jo.
Vždyť tos do kalendáře normálně zařadil jako MS.Stačilo říct že to bude dělat problém.Ja jsem opravdu od nikoho nic osobně neobdržel ze strany organizatorů.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
pořádání
« Odpověď #337 kdy: Leden 17, 2008, 23:04:48 »
Lenko:Ja jsem to opravdu myslel v tom nejlepším úmyslu uspořádát co nejhezčí a kvalitní akci a věděl jsem že název MS je nadnesený,ale myslel jsem že to opravdu každý bude vědět jak to je a o čem ta akce bude.Nakonec se sešli myslím i hodně kvalitní a zajímavi lidé ze všech koutů a opravdu po stránce sportovní to mělo kvalitní úroveň.
Vždyť si sama psala že MČR taky nemá tu správnou úroveň že to je hlavně třeba pro sponzory ať to nějak vypadá tak s tím MS to bylo stejné.Kdo byl na LHDT tak si myslím sám udělal obrázek o všem kolem co se dělo.A všichni si tuto akci pochvalovali.Nikdo mi nic nevyčetl že se mu něco nelíbilo.

Ale houbelec jsi měl...potřeboval jsi ohnout sponzora a ohromit titulem mistra světa.
Uznávám, že šaškárny kvůli sponzorům musí být, ale co je moc je příliš, člověk by měl zachovávat jistou úroveň >:D
Romane přečti si jenom diskuzi co se tady k MS strhla...to by mělo soudnýmu člověku stačit, aby si udělal obrázek co si o tom ostatní myslí.
Citace
Myslel si pozvánku na 2007? Tak tu jsem neobdržel.
Romane a z jakého titulu bys jako chtěl tu pozvánku dostat? To je pracovní schůzka pořadatelů dogtrekkingů zařazených do MČR. To by muselo být obesláno asi 300 dalších lidí co kdy k dogtreku čuchli. Jsi sice nejrychlejší, ale furt jaksi řadový závodník jako všichni ostatní...se stejnými právy a povinnostmi.
« Poslední změna: Leden 17, 2008, 23:08:30 od LenkaB »

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
pořádání
« Odpověď #338 kdy: Leden 17, 2008, 23:23:00 »
Lenko:Mrzí mě že to tak vidíš.Jakého sponzora ohnout?Prosím Tě podívej se na mé stránky nebo podobné tam se běhají závody o peníze a i o sponzory.
Zavolej si do Salomonu co pro ně znamená mé 1.místo.
Nic.Je zajíma je čisté běhání.Oni snad ani neví co to je Dogtrekking.
Co jsem dostal od sponzorů jsem rozdal na cenách a ještě den před závodem jsem dokupoval poslední ceny ze svého a startovného.
Sama pořádáš závody tak víš co kolik stojí.
Ja jsem jen za medaile zaplatil 2000,- diplomy 900,- a další šílené platby.Ohnul jsem sponzora tak že jsem celou noc před závodem sáčkoval startovní tašky a skoro jsem nespal.měl jsem v sobotu večer toho všeho tolik plné zuby že jsem se zapřisáhnul že se na to pořadání vykašlu.Naštěsti mě pomáhali ve finále Profousovi jinak bych to asi nedovyhlašoval.
Z celé akce jsem měl to že jsem nemusel platit startovné a co mě dali sponzoři jsem vše rozdal.Jo ataky mám medaili a diplom.
Tak promiň navážej se do mě s čím chceš ,ale toto už jsi fakt přehnala.


Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
pořádání
« Odpověď #339 kdy: Leden 17, 2008, 23:29:29 »
No myslel jsem Lenko že v roce 2006 jsem pořádál závody mimo MČR a byl jsem pozván jako pořadatel a v roce 2007 jsem pořádál taky závody mimo MČR a už jsem pozvan nebyl.
Takže teď nově to je už jen pro ty co pořádájí jen MČR a ostatní co pořádají mimo MČR na schůzku nesmí jo?
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
pořádání
« Odpověď #340 kdy: Leden 18, 2008, 01:12:56 »
A NECHCETE SI TO VŠECHNO VYŘÍKAT Z OČÍ DO OČÍ NA KRUŠKÁCH???!!!
Tohle nemá úroveň.
Proč neponechat název dog-trekking mid, ale nezávodní a bez měření časů současně při longu a soutěžně se vším všudy to nechat jako samostanou odnož dog-trekkingu, kde by se long nekonal, bylo by to pojato více sportovně, ať si to pořádá Roman a případní další pořadatelé.Vy se tu všichni vrháte na Romana jako by byl mimozemšťan z jiné planety a jen kvůli tomu, že si dovolil udělat MS.Mě ten název taky přijde docela ujetý, ale proč z toho dělat tragédii a rušit MIDy?????

Offline andy

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 233
  • Souhlasu: 0
pořádání
« Odpověď #341 kdy: Leden 18, 2008, 06:47:08 »
aha  ;D tak to je  ;D děkuji peFO
A+G+J

Offline andy

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 233
  • Souhlasu: 0
pořádání
« Odpověď #342 kdy: Leden 18, 2008, 06:51:54 »
no jo,ZŘEJMNĚ LEPŠÍ ODDÍL.........

ale to není STS Chvojkovice Brod :-):-):-)
A+G+J

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
pořádání
« Odpověď #343 kdy: Leden 18, 2008, 07:37:52 »
PaG+N: My se na někoho vrháme? Přečti si to celé od začátku a pečlivě. Naopak Roman se nám tu neustále snaží vnutit, že dogtrekking je potřeba dělat jinak, moderněji, pro běžce, bez výbavy, kratší... Bodovat tak aby mu to vyhovovalo a byl ještě rychlejší... Když se mu to snažíme vyvrátit, tak vytahuje stále nové a nové věci...poslední úlet je ten jak tajemná osoba telefonicky vyhrožuje...

Proč dělat tragédii z MS?
Protože se lidi ptají (sponzoři, média, závodníci, úřady...) co to jako je, proč nebyli pozváni, proč dogtrek na 40 km...někteří dost těžce chápou, že se nejedná o nic oficiálního, že si pouze jeden šašek honi ego...

Protože takováto hurá akce s názvem MS je na očích a případný průser slízneme nepřímo všichni (třeba prostě tím, že si na dogtrekking různé instituce posvítí (finančním úřadem počínaje a státní veterinou konče...)

Protože za tu dobu co se pořádá dogtrek si vybudoval určitou pověst, nebyl žádný závažnější malér a začínají se rýsovat šance, že nás pustí např. do CHKO, národních parků apod., které pro nás zatím byly naprosté tabu. Ať se to zdá jakkoliv směšné, tak se jedná o dobrou pověst dogtrekkingu, kterou Roman bohužel až tak nectí (těch obvinění z porušování pravidel se sešlo trošku moc aby to byla náhoda a o stavu jeho psů po předloňském Cakově a loňských Šlapkách netřeba diskutovat!)
Lidi jsou všímaví a nevěřil bys pokud v lokalitě kde pořádáš zároveň i bydlíš co se dozvíš s odstupem času za věci (co to máte mezi sebou za debila, zkopal psa a nepustil ho napít k rybníku, zkracovali si to tady a tady a zdupali mi louku, zůstaly po nich odpadky, jeli autobusem, táhli za sebou chudáka kulhajícího psa...) Bohužel diskvalifikovat někoho dodatečně nelze, tak aspoň víš na koho si dát příště pozor... (to není jenom o Romanovi!)

Romane ještě jsi neodpověděl Margitě na základě jakého řádu na ochranu zvířat proti týrání svoje akce pořádáš!

Vše ostatní co se tady probírá se na to pouze nabalilo svědčí o tom, jak je Roman "v kolektivu oblíben", proč asi? Závidíme mu všichni sportovní úspěchy? Proč tedy nikomu zároveň nevadí běžecké výkony Slaměníků, Evy, Ještěrek, Ivana, Lukáše....?? ;) Krom Romana běhá (a už skoro stejně rychle!) cca 30 lidí a nikomu to nevadí. Takže to není běžci x chodci, jak se tady Roman snaží neustále podsouvat.
A už dost, ti z pořadatelů co se tady zatím nevymáčkli to opravdu chtějí na Kruškách řešit :D
« Poslední změna: Leden 18, 2008, 07:45:15 od LenkaB »

Offline andy

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 233
  • Souhlasu: 0
pořádání
« Odpověď #344 kdy: Leden 18, 2008, 08:35:48 »
zkopat psa a nepustit ho napít????  :'(
A+G+J

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: