Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Pořádání dogtreků

Autor Téma: Pořádání dogtreků  (Přečteno 183117 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
pořádání
« Odpověď #75 kdy: Prosinec 10, 2007, 19:35:19 »
hmm, 200 km by se mi taky líbilo, ale nějak nevím kde vzít dovolenou už na ty normální - předpokládám že na dvoustovku by bylo potřeba o den víc... 11 treků (za předpokladu že pojedu až ve čtvrtek po práci, přijedu potmě, prošvihnu mítink.. 11 dní) + jedna 200 (2 dny)+ povinné vánoce (3-5 dní) = 16-18 dní... kde je nějaká "normální" dovolená?

Offline Pete

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 39
  • Souhlasu: 4
pořádání
« Odpověď #76 kdy: Prosinec 10, 2007, 19:55:07 »
Ale vždyť dogtrek je ideální dovolená-alespoň pro hlavu. :-X :)

Offline andy

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 233
  • Souhlasu: 0
pořádání
« Odpověď #77 kdy: Prosinec 10, 2007, 19:59:58 »
Ale vždyť dogtrek je ideální dovolená-alespoň pro hlavu. :-X :)
pro nás určitě, ale zbytek rodiny to tak nevidí ;)  :'(
A+G+J

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
pořádání
« Odpověď #78 kdy: Prosinec 10, 2007, 20:41:28 »
njn, ale občas potřebuješ pár dní i k něčemu jinému, nehledě na to, že bych ráda jela třeba na vodu... (o moři nebo horách ani neuvažuju)

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
pořádání
« Odpověď #79 kdy: Prosinec 10, 2007, 20:44:26 »
Nemám odšlapané zatím žádné LONGy,  čeřila jsem vody pouze v MIDech , proto se k bodování nemohu moc vyjadřovat,  mé tělo je přispůsobeno hlavně k tomu co si myslím že dogtrekking je , užití si přírody se svým psem a svými kamarády,(běh je mi životu nebezpečný) proto se s největší pravděpodobností začlením do HU party- budu-li přijata  ::).Co se týče povinné výbavy : naprosto souhlasím k přidání lékarničky a botiček. Jako jedna z pořadatelů DTKOP (Dogtrekking krajem Oty Pavla) jsem přemýšlela, vzhledem k množství vodních ploch , začlenitdo povinné výbavy ještě  plovací vestu nebo kruh či rukávky  >:D, co kdyby ti přehřátí, nebo naopak zchlazeni mokem , přestali umět plavat :D. Jo ještě - Péťo taková tanga a žabky, hm , není náhodou možnost určit i povinný ohoz ?  >:D :-* :-X

Offline Věrka a Jerry

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 81
  • Souhlasu: 2
pořádání
« Odpověď #80 kdy: Prosinec 10, 2007, 21:06:19 »
No, já s sebou budu mít vodního záchranáře, tak jsem případně k dispozici  8) případným topícím se, a mohla bych oželet ten kruh  O:-), ale raději snad ne ??? i žirafku je někdy k tomu zachraňování třeba přemlouvat :-X

Offline indian

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 76
  • Souhlasu: 0
pořádání
« Odpověď #81 kdy: Prosinec 10, 2007, 21:10:07 »
Tombru: vzdálenost a čas přece vzájemňe se sebou souvisejí, nejde to rozdělovat,  jednou je daná vzdálenost a z toho, jak se s ní poperu vyplyne i čas.
DT a její verze, vždyť jde jen o slovíčkaření jestli je to long, mid nebo sprint - snad jen poslední dvě zminované, známe pod různými názvy ale podstata je vždy stejná jako v mushingu. (těžko to napsat. snad jste mě pochopili a nikoho jsem nepobouřil) ;)
# k tomu MS v dogtrekingu co některým vrtá hlavou, mně osobně je to úplně jedno jaký je tam název jeslti možná trochu z recese MS a DT chybělo slovo maraton. jít totiž v tamních podmínkách 80km bylo téměř nemožné a některé závody se musí připůsobit jistým specifíkám viz Dachstein#
jinak to byla skvělá akce
200km jako MR proč ne to by byla opravdová výzva a hned dvojitá :D
ps:zkuste mi vysvětlit proč se každým rokem rozšiřuje serial? nebo jinak proč hned nově  pořádající, jsou zařazeni v serialu ^-^

Offline Sioux

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 25
  • Souhlasu: 0
pořádání
« Odpověď #82 kdy: Prosinec 10, 2007, 21:57:36 »
Čteš mi myšlenky,sdílím stejný názor1závod MČR klidně i200km,je nás hodně co čas musí dělit mezi práci ,práci.....a spoustu dalších aktivit a nemohou každý vikend trávit na treku.

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
pořádání
« Odpověď #83 kdy: Prosinec 10, 2007, 21:59:03 »
A co tak 300 km  >:D je tady jeden návrh z loňska co byl vyhecovaný v hospodě na Oravě že by se spojili 3 organizátoři a štafetově by vedli organizačně společně uspořádali dogtrek napříč Slovenskem od Beskyd až po Slovenské rudohoří ke Košicím.A šlo by se přes Fatru a Nízke-Tatry.Odvážil by se někdo? :o
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Sioux

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 25
  • Souhlasu: 0
pořádání
« Odpověď #84 kdy: Prosinec 10, 2007, 22:10:28 »
Já  bych to natáhl až do Bukovských vrrchů ke Snině to je ta správná divočina a máš dalších 100 k dobru takže 400.Já se hlásím,asi to  sám znáš ,nejde jen to o co ses ještě nepokusil!

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
pořádání
« Odpověď #85 kdy: Prosinec 10, 2007, 22:24:39 »
No ja byl docela pyšnej na sebe a Mariku už za těch 127 km v Jeseníkách,ale asi by to mělo punc se třeba někde škrábát do cíle na 199 km při MČR a pak překonat tu bariéru 200 km a nechat se odnést na nosítkách třeba i na bednu.Ja už jsem to zažil ve Francii při MS kdy jsme šli triatlon 11,4 km plavání 540 km cykl. a 126 km běh a všichni co doběhli do cíle tak (hlavně tedy ti první) omdleli a tak je naložili a odvezli je do nemocnice a to ještě po celou dobu tenkrát v Grenoblu při cyklistice sněžilo.Mě odvezli z 480 km na kole kdy jsem ztuhl a museli mě celou noc až do rána rozmražovat ve sprše na hotelu.Pak jsem se vrátil na trať co by divák po 15 hodinách a byl celkem dojat z těch lidí co dokončovali po 50 hodinách a úplně to sněma prožíval.Pak je nosili vždy dva lidé na židli (nikdo nemohl chodit po svých)a v různých obvazech na stupně při vyhlašování a to byl doják. :-* :'(
Člověk dokáže všechno....vůle je nekonečná jako vesmír.....dopil jsem 3 svařák :-X :-[
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
pořádání
« Odpověď #86 kdy: Prosinec 10, 2007, 22:37:45 »
Citace
ps:zkuste mi vysvětlit proč se každým rokem rozšiřuje serial? nebo jinak proč hned nově  pořádající, jsou zařazeni v serialu
Už v minulém příspěvku se dovoláváš někakých záruk kvality...
Za Šediváčkovu 111 snad netřeba záruky předkládat, Faboš ti jako záruka nestačí?
A "Ota Pavel" se nám tam objevil na poslední chvíli, nikdy tam trek nebyl, tak proč ne? Jestli to bude stát za to nebo ne,  přijeď posoudit sám a pak mluv  :)
Kdyby se na to holky Vodvárkovic nevyprdly, tak tam byl ještě "Beník" Ten už zkušební ročník měl ;)

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
pořádání
« Odpověď #87 kdy: Prosinec 11, 2007, 00:11:22 »
Lenko:Jak to budete řešit v roce 2009 kdy takových záručených dobrých závodů bude třeba už 15-18.Zase dvojtřetinovým poměrem pro bodování?Tak to budeme mít už 10-12 povinných závodů .
Tomu se prostě nevyhnete a budete muset prostě slevit v počtu bodovaných závodů a nějaké změně celého MČR.
Sem řikal že někomu ujíždí vlak,ale ja už toto tady neřeším.
A k tomu co psal Indian dodávám že opravdu není třeba škatulkovat dogtrekking na MID LONG nebo další nesmyslné slovičkaření.
Třeba vznikne i nový druh dogtrekkingu.

A taky se musím smát některým kvalitním příspěvkum jako je např.:

Že někdo je MS za 40 km makačky a někdo za 500-600 km makačky jen MČR.
Tomu jsem se dnes celý den tedy smál.To jako by někdo srovnávál Mistra světa ve sprintu na 100 m a MS v maratonu,že ten na těch 100m to má proti maratonci o hodně jednoduchší.A tak s tím tedy perfektně vydrbal.

Mistrovství světa v dogtrekkingu co jsem pořádál je stejný hnoják jako např. celý seriál MČR když se to vezme podle některých tedy oblíbeným slůvkem natvrdo.
Jak mě tady někdo může pomlouvat že na něčem chci vydělávát a špekuluji jak za málo závodu stejné podmínky a sponzorské smlouvy atd.
Rozdíl mezi normálním účastníkem a Mistrem ČR v dogtrekkingu za rok 2007 je jen takový že ja jako MČR mám o 1 pytel granuli(které mě HOLKI navíc ani moc nechtěji žrát) navíc a nějaký pohár.
Chci jen naznačit že o tom to tu není a je to o společenské a sportovní úrovní nějakého podniku.
A jak tady ještě psala Petra + Barry opravdu si někteří chtěji některé víkendy užít hlavně tedy v létě i nějak jinak třeba dovolenou u moře atd.A dostávát volno vždy od zaměstnavatele jak člověk chce podle sebe  v práci to už vůbec nemluvím.
Ale to si musí každý sám vyřešit a ja jsem si to už např. vyřešil tak že prostě mě takovéto bodování seriálu 2008 nebude zajímat a půjdu si jen takové závody na které budu mít chuť.Takže rád přenechám ten pytlík a pohár někomu kdo si to tedy opravdu zaslouží za to že bude např. co 14 dnů vymetat nějaké 100 km akce a našlape o mnoho více km než ja.Myslím že to má i logiku.Hm Jak pro koho.



Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline S.G.

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 106
  • Souhlasu: 0
pořádání
« Odpověď #88 kdy: Prosinec 11, 2007, 01:35:32 »
Romane ač nerad,vždy jsem tě uznával a myslel si že ty jediný dokážeš dát long i s  pinglem,který má aj 20 kg.Ale po tvých připomínkách si tě začínám vážit čím dál tím méně.Neustále se snažíš zvýhodňovat sám sebe..Loni co se každý může dočíst na nástěnce,jsou jen tři lidé kteří měli "připomínky" k pravidlů,,jsou to TY,Lucka Hubnerová a Petr Kovařík=jedni z těch rychlích.(Schválně neškatulkuji ...běžců).Petru Kovaříkovi bylo vyhověno,a boduje se podle něho,za coč by jste měli pořadatelům poděkovat a  ne je ještě osočovat,že nechtějí měnit pravidla.Přizpůsobili se běžecké menšině.Vždyť  si to vem,pokud by to neudělali musel by jsi objet letos vše,a když ne konkuroval by ti René Kazda,který byl letos všude.
A k pravidlům???Já bych třeba navrhoval nějaké čipování psů,alespoň těch co jsou skoro stejné jako jsou tvé dvě fenečky aby se nedali střídat přes létojako při závodě jako jsi to udělal ty loni na Cakově,když ti je rodiče prohazovali na trati.Zahloubej ve svědomí.Nikdo Ti to neřekl do očí,tak to nyní dělám já,k takovým podvodům o proti konkurenci se nestydíš???Je to promlčené,a byl jsem zticha,neboť jsem bral v potaz zdraví Markýzky,kterou by jsi jinak v tom parnu asi uštval.Proto se ani nedivím Venca+2,že si tě neustále dobírá....
A další stránka věci od roku 2003 platí nějaká povinná výbava,s tím jsi začal a šel jsi do toho,nevadilo ti to.A po pěti letech je to už špatné????A ještě si vzpomínám na Lucku Hubnerovou na Stezce vlka jak se mnou dopadla v roce 2003,půjčil jsem jí nepromokavý oděv,a jak došla vyřízená i s pejskem,kterého dával Veterinář dohromady společně i s ní.Asi  proto chtějí pořadatelé nějakou výbavu aby se dalo přečkat kdekoliv,pokud jsou nějaké nesnáze.Ty jsi asi tvrdý muž z pod Lysé hory,kterému se nemůže nic stát.Ale my co máme zkušenosti z "krušných" kopečků si raději dáme do báglu o 4 kg více,jít se s tím dá,ale nezaskočí nás skoro nic.
A ještě k jedné tvé připomínce jak to řešit v roce 2009,až bude 15-18 závodů...Dvě třetiny účasti vyhrát????Proč ne pokud na to máš,tak je uděláš,jinak máš smůlu.Je to stejně jako ve veškerém odvětví.Pokud někam nemůžeš,musíš se spoléhat,že prostě ten počet závodů tebe limitujících na vítězství uděláš,jinak máš smůlu.Jako sezonu kdy ti chyběl zápočet bodíků za Strejdu šeráka,kdy tě nepřipustili za porušení loňských pravidel v cíli bez misky.....(nevím zda chtěně či ne),ale to je jedno,mistr republiky byl někdo jiný,tak na tvých stránkách bych to upřesnil na pravou míru,ne že jsem neporažený...........Lidi akorát BLAMUJEŠ,nebo "BALÁŽUJEŠ"???
Nechtěl jsem být až tak osobní,ale ty dva týdny co čtu forum,tak mi to už nedalo.Vím že i vůči mně budou připomínky,ty neřeším,tak mne můžete kamenovat či sežrat.....Psím packám zdar

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
pořádání
« Odpověď #89 kdy: Prosinec 11, 2007, 06:37:44 »
Citace
Jak to budete řešit v roce 2009 kdy takových záručených dobrých závodů bude třeba už 15-18.Zase dvojtřetinovým poměrem pro bodování?Tak to budeme mít už 10-12 povinných závodů .
Tomu se prostě nevyhnete a budete muset prostě slevit v počtu bodovaných závodů a nějaké změně celého MČR.
Ano, pokud by se sešlo tolik akcí, bude potřeba s bodováním něco udělat a máte na to vy, kteří to žerete celej rok, abyste něco kloudnýho, použitelnýho, spravedlivýho a pokud možno jednoduše vypočitatelnýho vymysleli!

Letos jsme opravdu nepovažovali za nutné cokoliv měnit kvůli JEDNOMU "povinnému" závodu navíc. Loni bylo 6 a nikdo ani nepípl, letos o JEDEN víc a je tady kolem toho cirkus na x stránek?


 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: