Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Pořádání dogtreků

Autor Téma: Pořádání dogtreků  (Přečteno 188887 krát)

0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
pořádání
« Odpověď #300 kdy: Leden 17, 2008, 16:48:21 »
Máš pravdu .Teď už se opravdu bojím.Budu opatrnější v poskytování informací.Nic takového jsem netušil že se bude odehrávát v zákulisi DT.
Ta osoba tady na chatu taky bývá tak jenom ať ví že se o něm ví.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
pořádání
« Odpověď #301 kdy: Leden 17, 2008, 16:51:22 »
A čeho se jako bojíš? Ta osoba má velký žuby?
Mě jsi docela naštval, protože jsem taky pořadatel longu a nerada bych, aby si někdo myslel, že píšeš o mě!
« Poslední změna: Leden 17, 2008, 16:54:41 od LenkaB »

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
pořádání
« Odpověď #302 kdy: Leden 17, 2008, 16:56:01 »
No to máš pravdu  :D prozatím ty zuby tedy má snad i velké ::)
KONEC jdu běhat na trénink. :-X
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline andy

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 233
  • Souhlasu: 0
pořádání
« Odpověď #303 kdy: Leden 17, 2008, 17:01:08 »
 ;) lenka se bát nemusí :D roman psal, že se o NĚM ví  ;D
A+G+J

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
pořádání
« Odpověď #304 kdy: Leden 17, 2008, 17:04:54 »
Hele tajemná osobo na mně jsi zapoměl >:D, jsem taky pořadatel, béééé se mnou se nikdo nebaví.  ;D A teď vážně několikrát jsem měla rozepsané příspěvky které jsem sem chtěla vložit, ale pokaždý jsem si to rozmyslela protože vést žabomyší války a dohady na netu je na h..no, ale teď mi to už nedalo.Romane lítej si třeba jako jasný sokol, ale s plnou povinnou výbavou. Já za Otu Pavla mohu prohlásit, že kdo nebude mít komplet povinnou výbavu tak ať ani nejezdí, pravidla  jsou pro všechny stejná takže proč by někdo měl mít výhodu jenom proto že běhá? Běhat můžeš i povinnou výbavou a věřím že budeš zase první. A co se týká MID závodů je určitě na každém pořadateli jestli si udělá MID navíc, my třeba máme i procházku na 18km. >:D :P :D

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
pořádání
« Odpověď #305 kdy: Leden 17, 2008, 17:39:56 »
Dášo:Teď už to o povinný výbavě není.Ta je jasná pro letošní sezónu na LONG závodech.
Pořadatel si může uspořádát MID ,ale představ si že toto někomu vadí a nechce MIDY jen nějaké vycházky.Proč?

Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
pořádání
« Odpověď #306 kdy: Leden 17, 2008, 18:51:37 »
Dášo:Teď už to o povinný výbavě není.Ta je jasná pro letošní sezónu na LONG závodech.
Pořadatel si může uspořádát MID ,ale představ si že toto někomu vadí a nechce MIDY jen nějaké vycházky.Proč?



Teda aby se dalo dobrat k nějakému proč, je potřeba znát kdo, co a komu řekl. Jinak nemá smysl o tom nějak přemýšlet. Jelikož těch neznámých je hodně.

Krom toho je to dost nefér takle neúplně prezentovat vůči ostatním, kteří by do té naznačené skupiny možného pachatele mohli patřit.

Takže buď víc podrobností, nebo raději nic, než takovéhle mlžení...
« Poslední změna: Leden 17, 2008, 18:53:21 od tombru »
tombru

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
pořádání
« Odpověď #307 kdy: Leden 17, 2008, 19:27:31 »
Jo to se omlouvám .To mě napadlo až po tom co jsem to napsal že si to vlastně může každý z pořadatelů myslet na sebe a může ho to nějak ovlivnit.To jsem si opravdu neuvědomil.Ale zase z osobních důvodů opravdu nemohu říct o co se přesně jedná.
Jenom mě mrzí že se snažím rozjet MID seriál a zase se to někomu nelíbí a nejraději by to viděl v kategorii canicross.
Copak akce na 40 km nemohou mít taky své misto vedle klasických LONGŮ?Copak běhá na těchto akcích tolik šílených Balážů že by se to mělo jmenovat canicrosslong nebo nějaký dogmaraton apd.I zde je běžců málo a převážně by tyto akce uvítali Ti trekaři,kteří z různých důvodu nemohou absolvovat dlouhý dogtrekking nad 80 km.
« Poslední změna: Leden 17, 2008, 19:30:14 od Roman/ HOLKI »
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline andy

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 233
  • Souhlasu: 0
pořádání
« Odpověď #308 kdy: Leden 17, 2008, 20:31:44 »
jak se bývalý mid bude jmenovat caniscross, tak už to budem muset celé běžet?? Nebo jak to bude tedy do budoucna? Když jdu se psem při tréningu na 80 km jen 60 km tak to ještě není dogtrek? Až samotný závod je dogtrekking?
Se fakt asi blbě ptám, ale začínám být už z toho celá tumpachová  ???
A+G+J

Offline CassidyTeam

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 132
  • Souhlasu: 0
pořádání
« Odpověď #309 kdy: Leden 17, 2008, 20:56:41 »
Nevím nevím, jen mi to přijde že se tady někdo snaží dostat z role padoucha do role chudáka ublíženého...
CassidyTeam

Offline Pete

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 39
  • Souhlasu: 4
pořádání
« Odpověď #310 kdy: Leden 17, 2008, 21:13:03 »
Možná jsem natvrdlej nebo jen důsledně nesleduji diskuzi,ale vysvětlete mi prosím někdo,proč se už "MID" nejmenuje "MID",ale "Turistická vycházka"? ::)

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
pořádání
« Odpověď #311 kdy: Leden 17, 2008, 21:15:57 »
To Andy:
To je právě to.
Mě už loni před Pustevnama všichni co se přihlašovali se ptali jestli když je to Dogtrekking-marathon jestlí tedy musí celý běžet,až mě to skoro štvalo že se každý ptal na to povinné běhání.
Dneska jsem zrovna dostal stejný e-mail.Jestli se na Lysohorskám DT musí běhat.
Proto logický mě přichází normální rozdělení Dogtrekkingu tak jak byl zaveden na LONG a MID.
Těch co běhají na MIDECH je take dost málo proti těm co jdou normálně.
Když jde člověk se psem přírodou 40 km tak to přece nemůže být canicross-maraton?Dogtrekking je podle mě když člověk jde jakou- koliv vzálenost a pak už se podle délky řadí kat. jako  LONG nebo MID.
Když přijde na MID akci 20 běžců a všichni poběží už by se asi mohlo zamýšlet nad změnou názvu.
Ale k tomu prozatím slouží opravdu jen canicrossy na okruzích v lese s délkou okolo 5 km.Krátke treky by měli sloužit všem jako test a třeba i případná zkouška a příprava na LONG akci.


Ja budu teď mluvit za závody,které budu osobně pořádát že budou nést označení nadále Dogtrekking-MID a nebo vždy pokud to bude např. jako Lysohorský dogtrekking v názvu akce přívlastek,který bude jasně upozorňovat na to že se nejedná o klasický LONG závod jako např.:
MS v zimním horském DT.
Nebo výjímečně v případě Pusteven:Dogtrekking-marathon.Ale to spíš zuž z tradicé názvu.Jinak bych tam vsunul označení i MID.
Myslím že je to fér vůči klasickému DT a jasně to definuje asi o co se jedná na těchto akcích..
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline CassidyTeam

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 132
  • Souhlasu: 0
pořádání
« Odpověď #312 kdy: Leden 17, 2008, 21:18:16 »
Možná jsem natvrdlej nebo jen důsledně nesleduji diskuzi,ale vysvětlete mi prosím někdo,proč se už "MID" nejmenuje "MID",ale "Turistická vycházka"? ::)
Aby jsme se striktně drželi pravidel, že má mít 80 km O:-)
CassidyTeam

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
pořádání
« Odpověď #313 kdy: Leden 17, 2008, 21:19:25 »
Nevím nevím, jen mi to přijde že se tady někdo snaží dostat z role padoucha do role chudáka ublíženého...

A nebo paranoia jak prase :-X

Offline andy

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 233
  • Souhlasu: 0
pořádání
« Odpověď #314 kdy: Leden 17, 2008, 21:21:14 »
děkuji za vysvětlení   :D a doufám, že něco písnou i ostatní, jen se bojím, bojím ať mi z toho zas nelítá hlava kolem a kolem  ;D  :P
A+G+J

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: