Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Pořádání dogtreků

Autor Téma: Pořádání dogtreků  (Přečteno 181983 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
pořádání
« Odpověď #105 kdy: Prosinec 12, 2007, 17:34:58 »
Citace
stejně jsem měl myšlenku že na trek vytáhnu celou rodinku

Tak jestli půjdeš s malým na hřbetě, tak si změň nick na "indiánská babička" ;D

A proboha za to jak jsi hrdinně spal v srpnu venku dej aspoň 3 smajlíky, nebo si začnu myslet, že to není vtip!  :P
« Poslední změna: Prosinec 12, 2007, 17:37:57 od LenkaB »

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
pořádání
« Odpověď #106 kdy: Prosinec 12, 2007, 17:36:58 »
Ja také bivakoval v bouřce na betoně přikrytý kšiltovkov a na vrcholku Lysé.A ne jen tedy ja.2 KG spacák to umí každý šumafuk.
Že chlapci a děvčata z letošní Tour. O:-) :D
Vše je psychika.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
pořádání
« Odpověď #107 kdy: Prosinec 12, 2007, 18:07:26 »
Ja také bivakoval v bouřce na betoně přikrytý kšiltovkov a na vrcholku Lysé.A ne jen tedy ja.2 KG spacák to umí každý šumafuk.
Že chlapci a děvčata z letošní Tour. O:-) :D
Vše je psychika.
A to se chlubíš, nebo si stěžuješ?  :)  ;)
Jasně, ve dvoukilovým spacáku umí spát každý, ale ne každý si ho umí odnést.... >:D
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
pořádání
« Odpověď #108 kdy: Prosinec 12, 2007, 18:11:34 »
Nevím proč bych si ho musel odnést když to nemám zapotřebí.To se nechlubím.Jen konstatuji.Prostě je mi na nic a jen se sním zbytečně tahám.Pokud by byli treky na 200 km tak bych si možná už i nějakou 600 g přibalil ;) A ještě bych ji možná ani nerozbalil při treku. :P
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline S.G.

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 106
  • Souhlasu: 0
pořádání
« Odpověď #109 kdy: Prosinec 12, 2007, 18:34:29 »
Ja také bivakoval v bouřce na betoně přikrytý kšiltovkov a na vrcholku Lysé.A ne jen tedy ja.2 KG spacák to umí každý šumafuk.
Že chlapci a děvčata z letošní Tour. Angel Cheesy
Vše je psychika.


 :'( :'( :'(Hlavně na Stezce vlka,jeden rok na molitanu u ohně a druhý ve sprše,odkud tě vyhodili. :'( :'( :'(

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
pořádání
« Odpověď #110 kdy: Prosinec 12, 2007, 19:20:29 »
Zase kališ vodu debile.
Nenapadej nesmyslama a bludy v tvé závistivé mindrákové kebuli.A nevytahuj špínu jak se ti na koho hodí.Te špíny se tady dá vytahovat plno,ale nikomu to neprospěje a snižuje to naši slušnost na tomto webu.
Ja jsem si myslel letos jak jsem tě pozoroval na trecích že jsi nějaký slušnější a taky jsem tě mezi známymy chválil že ses nějak změnil k lepšímu,ale to jsem se tedy přehmát.Je ta tvoje prudivost jak jsem ji znal už z předešlých let v tobě pořád schovaná.

A k té Stezce:1.V pravidlech bylo že můžeš bivakovat a využít k tomu i prostředky,které najdeš v okolí bivaku.Sám Vláďa Páral to viděl a nic nenamítal.Molitan jsem našel za srubem mezi dřevem.

                    2.Na letošní Stezce jsem se osobně ptal V.Párala kde můžeme všude spát.On díky počasí že pršelo tak povolil výjímečně všem spát i v šatnách(nebo pod hasičárnou) v hasičárně o které píšeš,ale byla tam podmínka že bez psa.A tak tam nikdo nakonec nespal.Spal jsem tam kde dalších 80% ostatních kteří to měli také povolené od Vládi tedy pod plachtou vedle hospody.

Tak co tady špiníš moje jméno když ani o některých věcech nemáš ponětí, protože celý závod jsi ožralý jak puk.Tahne z tebe na každé akcí co člověk kolem tebe jen projde.To je bohužel moje zase jen  obrana proti prudičům jako seš ty.Vždy takhle budu reagovat na toho kdo mě bude chtít špinit.
A jestli jsi borec tak si to pozjišťuj u V. Párala jak to bylo a pak se tady omluv- to bys byl u mě tedy borec.Jinak jsi pro mne od toho cos tady zase napsal vzduch.Bohužel.
                                          Baláž Roman


Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline S.G.

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 106
  • Souhlasu: 0
pořádání
« Odpověď #111 kdy: Prosinec 12, 2007, 19:26:57 »
Ale no tak Románku,opět jsem ti šlápl na kuří očko????Ty než svou sprostotou reagovat neumíš.Alespoň se ukazuješ v barvách jak Tě nikdo nezná.A je tu malinký problémek,třeba u Vládi se mnou šly dvě osůbky,kteří ví jak moc jsem chlastal.........Kofolu a matonku.A v hasičárně jsi nespal proto že si pro tebe došli pořadatelé.Tímto je z mé stránky uzavřený další tvůj trek.Papinky,počítej s tím že jsi pod drobnohledem. :P

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
pořádání
« Odpověď #112 kdy: Prosinec 12, 2007, 19:45:28 »
Myslím že se ukazuješ především Ty.
A proč to uzavíráš toto téma?
Klidně tě odtáhnu na příští Stezce k Vláďovi,abys už konečně pochopil že tady jen vedeš nějakou špinavou kampaň proti mé osobě a lžeš.

Ja zase vím  že na Fryštáku 2006 jsi měl velkou radost jak si seděl 1 km nad Fryštákem několik hodin  a chlubil se jak všichni musí v neděli v poledne před odjezdem k vůli tobě čekat protože si je vychutnáš přesně za 50 hod. a musí tedy počkat do limitu.A dělalo Ti to náramnou radost.
A když mluvíš o té Stezce tak si pamatuji jak ses před 2-3 lety ožral už večer před rozpravou a válel se s vysypaným batohem na zemi ostudně v chodbě hospody a podezřívál všechny že ti ji někdo ukradl a ona ti nakonec někde jen vypadla pro tvou otupělost. :P
Ja jsem se s tebou tenkrát tam asi bavil taky ohledně té peněženky ,ale vůbec jsem ti nerozuměl co chceš jak jsi byl sťatý. :P

« Poslední změna: Prosinec 12, 2007, 19:49:17 od Roman/ HOLKI »
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline S.G.

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 106
  • Souhlasu: 0
pořádání
« Odpověď #113 kdy: Prosinec 12, 2007, 19:57:24 »
Asi málo pamatuješ Románku,když nevíš jestli před dvěmi či třemi lety.Já to uznávám že se dokážu zmastit i veřejně,pokud máš i pravdu v tom že jsi letos bivakoval dobrovolně pod plachtou venku sám ze svého rozhodnutí,veřejně se ti omluvím za nařčení.

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
pořádání
« Odpověď #114 kdy: Prosinec 12, 2007, 20:03:24 »
to lebaHU  + Gwen ;) :holki, nerozčilujte se , ja su tak rád, že znám (jenom z dálky) pašáky co přežijou v SRPNU BIVAK na světoznámé LYSÉ HOŘE   :-X (fakt dost  prča, ale vooole je to jen o psychice... ;D ) už dloooouuuho jsem se takhle nepobavil, páááč u nás stále chčije a chčije a na příští MR navrhuji NEJMÉNĚ 8 -9 bodovacích pretěkou, páč sám půjdu cca 4-5...ale že je tady sranda....NA MIMONĚ  :-X :P ;D ;)
« Poslední změna: Prosinec 12, 2007, 20:07:44 od vencan+2 »

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
pořádání
« Odpověď #115 kdy: Prosinec 12, 2007, 20:08:23 »
Já se nerozčiluju, ale královsky bavím ;D ;D, tady
1. chčije 
2. ta grónská můra konečně hára a Kim zrovna bourá kotec
3. doufám, že to oba bivakující mysleli jako vtip ???

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
pořádání
« Odpověď #116 kdy: Prosinec 12, 2007, 20:14:17 »
Též hlásím, že se neročiluju, to rýpnutí jsem si prostě nemohla odpustit... ;)
pánové ohromují na špatném místě, tady je pro většinu lidí bivak naprostá samozřejmost.... 8)

u nás taky chčije,
grónská můra mi tu píská s pískacím balonkem  >:D
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
pořádání
« Odpověď #117 kdy: Prosinec 12, 2007, 20:14:29 »
Omlouvát se nemusíš mě stačí že jsi o tom ještě jednou zauvažoval.
Fakt jsem spal navíc uprostřed všech a bylo tam narváno.
Spousta lidí mě tam viděla a seděli jsme mezi posledními u stolu než jsme zalehli okolo 2.30 hod.
Ja měl i variantu že bych seděl u horkého grogu až do rána a pak jen vystartoval do další etapy.
Můžem toho tady klidně nechat.Jsme to tady ale celkem adrenalinově nabili. :D aspoň počteníčko pro ostatní.Ja tedy skládám zbraně. ;)



Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline S.G.

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 106
  • Souhlasu: 0
pořádání
« Odpověď #118 kdy: Prosinec 12, 2007, 20:21:41 »
Romane zase mlžíš,s tím jsem počítal.Já se ptal zda jsi dobrovolně bivakoval pod plachtou.Když jsi takový BOREC chtělo by to říci na rovinu jak to bylo.

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
pořádání
« Odpověď #119 kdy: Prosinec 12, 2007, 20:30:08 »
Teď ti nerozumím ???.Vždyť jsem to už napsal jak to bylo.
Tak ještě jednou:Vláďa řekl že v hasičárně jen bez psa .(A to měl ještě pro všechny připravený nějaký skleník kdeby se vlezli úpně všichni)Tak jsem šel do hospody seděl u stolu a pak ulehl mezi ostatní mrtvoly.
Kdyby Páral kategorický vše zakázál tak bych šel do té ohrady kde byla jen hrstka těch co to tam vydrželi.Nebo bych tedy seděl v hospodě až do rána.Pod tou plachtou to bylo taky povoleny tak jsem šel tedy mezi min. 80% všech.

Stačí ::)
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: