Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 howavart či jiné plemeno na hory - poraďte

Autor Téma: howavart či jiné plemeno na hory - poraďte  (Přečteno 8569 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: howavart či jiné plemeno na hory - poraďte
« Odpověď #15 kdy: Duben 18, 2010, 20:45:09 »
;) asiat (fena) , sice velkej, ale když se nabaští tak sebou flákne  :D a je to..., netoulá se, neloví
a ohlídá 100%
Jen aby 100% nehlídala i před rekreanty... Dost blbý mít hotýlek, když ti k němu pes nepustí hosty ;D
o hotýlku nebyla řeč  ;)

Radka a Brzánecká smečka

  • Host
Re: howavart či jiné plemeno na hory - poraďte
« Odpověď #16 kdy: Duben 18, 2010, 21:10:56 »
Ahoj,my hovíky máme a nemůžu si stěžovat.Doma hlídají jak o život,nemají snahu opouštět i neoplocený pozemek a toulat se.Venku si dobře vychovaný hovík lidí nevšímá.Zima jim rozhodně nevadí,naši hovíci jsou celou zimu venku,nelezou ani do boudy,prostě se ráno rozhrne kupa sněhu a z toho vyleze pes.S těma sněhovýma kouličkama na nohách je to pravda,opravdu se jim dělají( i když né vždy,záleží jaký je sníh),je dobré chlupy na packách vystříhat.Jinak jsou celkem dobře ovladatelní,naše v pohodě odvoláme i od zvěře.Psi bývají dominantnější a paličatější,s fenama je to jednodušší ale i tak to chce důslednost.Jak se jim jednou něco povolí už si to pamatují a zkouší to znovu a znovu.Důležité je vybrat si štěně z dobrého spojení - pohlídat si povahy a zdraví!!!!

Offline Lenka a Ginni

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 59
  • Souhlasu: 5
Re: howavart či jiné plemeno na hory - poraďte
« Odpověď #17 kdy: Duben 19, 2010, 09:04:50 »
Báro chtěla jsem ti napsat mail, ale máš plnou schránku! Ale info tu už máš od povolanějších. Tak jen kdybys chtěla další - www.zkejvalky.cz.

Radka a Brzánecká smečka

  • Host
Re: howavart či jiné plemeno na hory - poraďte
« Odpověď #18 kdy: Duben 19, 2010, 14:11:56 »
Myslím že Tereza z Kejvalky řekne zhruba to samé,má ségru naší Tarušky,takže jsme jedna rodina  ;D

Offline Lenka a Ginni

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 59
  • Souhlasu: 5
Re: howavart či jiné plemeno na hory - poraďte
« Odpověď #19 kdy: Duben 19, 2010, 14:27:45 »
To já vůbec nemyslela tak, že by řekla něco jiného! :) Jen to občas je dobré slyšet z víc stran jako potvrzení řečeného. ;D No a jasně, že jsou hovíkáři navzájem příbuzní, i kdyby nebyli příbuzní hovíci (uf, to je věta  :o). U kníračů je to taky tak.

ajuška

  • Host
Re: howavart či jiné plemeno na hory - poraďte
« Odpověď #20 kdy: Duben 19, 2010, 14:34:58 »
přikláním se k hovíkovi máme tři a všichni tři sou super- pokud si ho správně vychováš nebude ti žrát hosty ale hlídat bude stoprocentně. jsou to k rodině a známým mazlíčkové největší k coizím spíše většinou odtažitější. s tím  sněhem je to pravda ale není to nijak šílený- například kokři sou na tom o 200% hůř. venku bejt klidně mužou naopak milujou to pes mi chrápal na sněhu v minus dvaceti a nechtěl domů

Bára b.

  • Host
Re: howavart či jiné plemeno na hory - poraďte
« Odpověď #21 kdy: Duben 19, 2010, 18:26:46 »
Děkuju všem, hovíko asi dopadne  ;)
Leni, na kejvalku jsem už koukala, ale štěnise má zatim jen spřátelená, tihle prý až koncem roku. my můžem vzít štěndo zas jedině  na jaře nebo v létě, aby se do zimy zabydlelo. Tak uvidíme ::)

Radka a Brzánecká smečka

  • Host
Re: howavart či jiné plemeno na hory - poraďte
« Odpověď #22 kdy: Duben 19, 2010, 21:09:19 »
Když bys chtěla poradit nějaké dobré spojení,tak se ozvi,mám docela přehled.Chováme hovíky už 15let a to jsme předtím ještě dva roky čekali na štěně a objížděli většinu chovatelů - moc jich tenkrát ještě nebylo.

Offline Boudicka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 28
Re: howavart či jiné plemeno na hory - poraďte
« Odpověď #23 kdy: Duben 20, 2010, 07:56:36 »
Radko, poradit si nechám ráda, když tak napiš na mail, tenhle by už měl fungovat... ^-^

Radka a Brzánecká smečka

  • Host
Re: howavart či jiné plemeno na hory - poraďte
« Odpověď #24 kdy: Duben 29, 2010, 19:11:49 »
Bohužel se mi nedaří se přihlásit,takže se na ten tvůj mail nemůžu dostat.Napiš mi prosím na můj
awista@seznam.cz
Teď se narodila spousta štěňat z dobrých spojení,tak ať si stačíš včas zamluvit
Radka

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: