Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Brdy

Autor Téma: Brdy  (Přečteno 12984 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline katule a arga

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 58
  • Souhlasu: 0
Re: Brdy
« Odpověď #15 kdy: Květen 21, 2010, 23:06:16 »
Ahoj, pokud jdete zas na Brdy, či oklolí, rádi bysme se přidali s výmarem také :) Datum se mi zatím hodí..

Offline MartinaM

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 241
  • Souhlasu: 10
Re: Brdy
« Odpověď #16 kdy: Květen 21, 2010, 23:50:26 »
Jé, po Tobym další výmar, prima  ;)
Brdy ano, teď jestli chcete na Hřebeny a stihnout i nějaké pamětihodnosti, nebo kolem Jinců na Felbabku a Valdek, případně spíš jižněji pod vojenským prostorem? Tam je zas pár rozhleden, ale neznám to tam tak dobře...
Co třeba prolézt to kolem Třemšína?
Inspirace třeba zde: http://burle.blog.cz/rubrika/brdy-tremsinsko
Jestli bude horko, co Padrťské rybníky? O víkendu je cesta k nim přístupná.

Ad vzdálenost - podle psisek, minule stačilo Drakovi cca 12km/den, ale to po sobě s Tobym rajtovali celý den + zas bude o měsíc starší a ve skoro 9 měsících zvládne zase víc  ;)  Teď chodíme 2x týdně přes 15km a když je to jen solo výlet, tak dojdem dom a kouká co budem dělat dál... Takže klidně delší, klidně kratší, podle nálady.

Offline Toby-team

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 30
  • Souhlasu: 0
Re: Brdy
« Odpověď #17 kdy: Květen 23, 2010, 19:17:51 »
Super!!! :D :D :D Já mám ten víkend taky volno.
Tak bychom se taky moc rádi přidali. Je nám vcelku jedno kam,hlavně že si to pěkně užijem a zas na chvilku vypadnem... ;D
A ještě ke všemu další výmar!!! >:D PARÁDA to bude mít Toby radost a já se taky moooc těším
« Poslední změna: Květen 23, 2010, 19:39:50 od Toby-team »

Offline katule a arga

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 58
  • Souhlasu: 0
Re: Brdy
« Odpověď #18 kdy: Květen 25, 2010, 00:21:33 »
Tak si tedy zapisuji ten víkend-11-13.6 ???
 Šlo by se tedy už od pátku? Jestli si mam brát volno :) Taky mi je jedno kam..jen aby to bylo v přírodě.. ;)
Na vícedením jsem ještě nebyla..bude premiera i pro Koudíka, viděla bych to kolem či do těch třiceti km na den, hm? :)
No nevim, jestli se snesou, né vždy mu všichni psi padnou do oka :(, ale dá se velmi lehce usměrnit, a časem i problém vymizí ;D
Možná zlanařim i kamarádku.. ???


Offline Toby-team

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 30
  • Souhlasu: 0
Re: Brdy
« Odpověď #19 kdy: Květen 25, 2010, 21:04:02 »
Supeer,souhlas s termínem,kolem 30ti km je myslím optimum a čím víc nás bude,tím líp >:D
Toby je nekonfliktní,spíš se podřídí,než by šel do nějakýho střetu,tak by to mělo být ok O:-)

ŠárkaM

  • Host
Re: Brdy
« Odpověď #20 kdy: Květen 25, 2010, 21:56:49 »
A jak s tím patkem? Bude treba dovolena? Prijedete vsichni autem, takže se pocita že se budem vracet na to same misto? Ja vlakem nemuzu, nemam tolik nahubku a  ani to nemam naucene. Taky bych se rada s tim autem po dvou dnech setkala, prece jenom skodovku dnes tezko koupis >:D >:D.


Offline MartinaM

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 241
  • Souhlasu: 10
Re: Brdy
« Odpověď #21 kdy: Květen 26, 2010, 13:19:19 »
Nechala bych to jako standardní víkend, proč plácat dovolenou  ;)
Písněte, cca v kolik jste kdo schopen dojet, podle toho dáme sraz, předpokládám kolečko s návratem na místo startu, neb vícero lidí přijede motorizovaně.

Jestli někdo jede vlakem (cíl cca Rožmitál pod Třemšínem nebo dle trasy třeba Zdice, Praha...), pak písněte odkud, ať vás můžem přiblížit a neparkovat zbytečně u nádraží nebo nabrat přímo coby spolujezdce.

V pátek jen popojdem kousek (takže večerní dojezd je v pohodě), zabivakujem, v sobotu se budem kochat z rozhledny (teda když nebude lít jako z konve) a na neděli se dohodnem v sobotu.

Když se nám tam bude moc líbit, můžem si dát i delší výlet stejné oblasti někdy v létě.

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Brdy
« Odpověď #22 kdy: Květen 26, 2010, 13:35:18 »
Kdybych dorazila na 18. hod vecerni, staci? Nechala bych si stejne casovou rezervu na zacpy tak 1 hodinu

Offline Toby-team

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 30
  • Souhlasu: 0
Re: Brdy
« Odpověď #23 kdy: Květen 26, 2010, 14:13:45 »
Já myslím,že kolem šesté k večeru by to mělo stačit.Minule jsme se s nomadkou srazily taky tak a bylo to v poho :)
A to jěště dorazila o hoďku později právě kvůli zácpě :-X ;)

ŠárkaM

  • Host
Re: Brdy
« Odpověď #24 kdy: Květen 26, 2010, 22:37:06 »
Tak už to doma nahlásila, výjezdní doložku mám, dorazim v poctu 1+7, ještě dejte vědět kam!

Offline katule a arga

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 58
  • Souhlasu: 0
Re: Brdy
« Odpověď #25 kdy: Červen 03, 2010, 23:18:16 »
Budu mít na vás pár dotazů, bohužel v pátek asi dřív nestihnu, mám práci do 18hod, dělám v Praze a přiblížím se autem..
Potřebuji vědět, jestli ho tam můžu někde nechat , pokud možno ve vesnici či městě, nerada nechávám na samotě u lesa :)
A pak sem nebyla na třídeňáku.. :( a tak jestli se jde přes krám, kde se dá něco koupit..kolik si mám třba vzít vody sebou, jestli si mam vzít maličký plyňák a co si berete sebou, bude potřeba celta? ???
Nechci toho vláčet zbytečně moc..a tak se zeptat musim ;)
Nerada bych pak něčím zdržovala, že to nemám či naopak mám všeho moc a nemůžu to pobrat ::)


Offline katule a arga

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 58
  • Souhlasu: 0
Re: Brdy
« Odpověď #26 kdy: Červen 03, 2010, 23:19:36 »
Jo a můžu někoho v Praze či po cestě nabrat.. ???
Aby to bloudění nebylo jen na mě !  ;D

Offline MartinaM

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 241
  • Souhlasu: 10
Re: Brdy
« Odpověď #27 kdy: Červen 04, 2010, 16:36:11 »
Ahoj,
nějaký přístřech určitě, ale vzhledem k předpovědi na červen bych si asi rozmyslela nasákavou celtu a brala bych přístřech buď nylon (něco jako  http://www.hanibal.cz/stany/turisticke-stany/6219-hannah-skyline-2/ - jen menší, ale možno ušít za pár korun doma když seženeš zátěrový materiál, což se dá), nebo "autoplachtu" z OBI nebo jiného "kutilského" krámu.
Voda - potoků na doplnění je tam dost, tak cca petku 1,5L kterou si čas od času doplníš.
Jídlo - s sebou komplet, leda bychom se dohodli na místě a zašli na večeři někam do hospůdky, jinak ve vesnicích kolem stejně jindy než v sobotu dopoledne mít otevřeno nebudou, ale nějakou tu občerstvovnu bychom natrefit mohli - zvlášť když se budem snažit  ;)
Jestli bereš vařič, tak večeře "instant" nebo do 10 minut vaření - to moc neváží ;-)
Můžem udělat i fofr ohýnek, vařeno je hned (teda pokud najdem alespoň trochu suchého dřeva), jen pak počítej s něčím na zabalení nádoby, ať ti nezmaže věci v batohu.
Auto nás bere víc, budeme nechávat v rámci civilizace, třeba v Rožmitále pod Třemšínem?
Ty, co se budou dopravovat vlakem můžeme nabrat třeba v Březnici, kde je uzel tratí, pokud se nenechají nabrat někde dřív.
Ufff... ještě něco?

Offline katule a arga

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 58
  • Souhlasu: 0
Re: Brdy
« Odpověď #28 kdy: Červen 04, 2010, 18:56:44 »
Děkuji za vyčerpávající info..
Snad to nějak pobalím :) Už se těšíme..
Něco nad hlavu se pokusim sehnad. A přeci dotazy mam: berete něco pro kraťáky na noc? Psa mám půjčenýho a na posledy co jsem s ním spala venku, se dost klepal zimou, bohužel je dost velký a do spacáku se nenarve :( Takže půlku karimatky, asi deku..?
A ještě ohledně jídla..Je na granulích-tušim na Acaně, tak jestli není lepší vzít sušený maso, že bych se nemusela tahat s tolika jeho jídlem..? Jen jsem ho ještě neobjednala..tak se rovnou ptám,kdo ho bere a mohl by mi kus odsýpnout-zaplatím či mohu vyměnit za odčervení či tak něco z veteriny.. ;)

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Brdy
« Odpověď #29 kdy: Červen 09, 2010, 16:19:41 »
Tak jak? Počasí vypadá nic moc,  :-\. Já s tím zatím počítám

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: