Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)

Autor Téma: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)  (Přečteno 92414 krát)

0 uživatelů a 9 Hostů prohlíží toto téma.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #270 kdy: Listopad 07, 2012, 20:42:28 »
Blbej dotaz...na co v květnu chalupu??? Ale po tom co jsem viděla fotky...takhle v lednu by se mi moooc líbila :)

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #271 kdy: Listopad 07, 2012, 22:22:47 »
 :) já zas moc nevěřim na toho jezevce pod chalupou ;)
to si jen myslíte, nebo jste ho i viděli ?

Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #272 kdy: Listopad 08, 2012, 04:10:04 »
Přímo jsem jej neviděl. Ale jednou jsme přijeli k chalupě, pod oknem kopec hlíny jako by někdo chtěl udělat protitankový val, pod zdí dřevjenice díra a večer, když jsme tam spali (bylo to přelom jaro/léto), tak pod podlahou bylo slyšet takový kňučení nebo kvikání. Nedovedu to přesně popsat. No moje fena se mohla zbláznit a málem si o podlahu rozbila hubu, jak ji chtěla prorazit. Na lišku bych to netypoval, ta je plachá a malý by ihned po příjezdu člověka odnesla. Navíc to není, tak zdatnej hraboš. Tak jsem uvažoval o tom jezevci. Na chatu se jezdí tak jednou za dva až tři měsíce, takže provoz slabí. Jo a nora má vice východů, což také mluví pro jezevce.
   Jinak já tam s jedu v únoru zapijet malího Jardu (to bude snad již na světě), takže mě se tam líbí i v zimě, ale na bivak v lese to neni nic moc. Bohužel, bez psího spřežení, na to už nemám čas ani penízky :'(.
« Poslední změna: Leden 02, 2013, 20:35:18 od Milan Ch. »

Offline Nexxi

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 10
  • Souhlasu: 0
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #273 kdy: Prosinec 25, 2012, 14:49:59 »
Dobrý den, včera jsem se přistěhovala do Bystřice se psem, fena 3,5 roku, samotář, ze začátku trošku vrčí, ale je vždy jištěná košíkem,vodítkem, na volno vůbec nepouštím. V průměru jsme chodili asi na deset,patnác km, fena zvládne víc jak panička. Zatím tady nikoho od psů neznám a vůbec nevím, co je tady za pejskaře.

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #274 kdy: Prosinec 25, 2012, 14:55:51 »
Nexi, to se casem zmeni, jak budes chodit vencit. :)
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline Nexxi

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 10
  • Souhlasu: 0
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #275 kdy: Prosinec 25, 2012, 15:01:24 »
No to doufám. chci získat i trošku fyzičku a na jaře zkusit i nějaký trek. chtěla bych to zkusit už dlouho ale žila jsem s fenou na vesnici a vzhledem k tomu, že tam většina lidí pustilo psy navolno i ty zlejší, jsme se bály chodit ven na koho natrefíme. ted si druhý den užívám toho, že potkáváme psy na vodítkách  ;D jak málo stačí občas člověku k radosti :-)

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #276 kdy: Prosinec 25, 2012, 15:08:36 »
tak jestli budes mit cas a naladu, klidne se muzes pridat k nam na Tri krale, pujdeme na Novomestsku na prochazku, mame na to udalost na FB, ale mame tam vsechno nekonfliktni psy, takze kdyby byl problem, musela bys mit svou psa na retezu :)
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline Nexxi

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 10
  • Souhlasu: 0
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #277 kdy: Prosinec 25, 2012, 15:10:47 »
Tak to by bylo super:-) fenu vůbec navolno nepouštím a bez koše taky nevycházíme,takže se k žádnému psovi nedostane. tak to by bylo super. vzhledem k tomu, že nemám facebook, mohla bych poprosit o víc informací? díky moc :-)

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #278 kdy: Prosinec 25, 2012, 20:26:53 »
jo, tak se pripomen tak 4. ledna, to uz bude jasno, kdo s kym kde a v kolik, napisu ti :) ja se FB taky dlooooouho vyhybal, ale je fakt, ze nektere veci se diky nemu daji velmi velmi a jeste jednou velmi snadno domlouvat, kdyz k tomu na napsat nazor vic clovecenstva :)
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline Nexxi

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 10
  • Souhlasu: 0
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #279 kdy: Prosinec 25, 2012, 20:56:21 »
Tak já nad tím pouvažuju.. nad tím facebookem. S tou procházkou se ráda zučastním a moc děkuji za nabídku! ozvu se. a kdyby něco, mám pod kontaktem mailovou adresu,není problém mne kontaktovat. Budu se těšit. jen prosím, je potřeba nějaké vybavení sebou? sedák, ski šnůra, termoska.. ?

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #280 kdy: Prosinec 25, 2012, 21:13:28 »
e-e, neni treba nic, je to prochazka, co si kdo vezme, to ma :) já jsem jen vymýšleč časů a tras našich výletů (tento je vyjimecne na Novomestsku, jinak chodime "kolem" Brna a tomuto vlaknu jinak sefuje Milan, se mu ted trochu pletu do remesla, ale on odpusti). jidlo a piti urcite s sebou. sli jsme predminule 27 a minule 20 km, takze prochazka. Navic snad jen baterku, pro strejdu Prihodu .... :) tak dohodnuto, napis klidne e-mail nebo sem, ja na tebe urcite zapomenu (zapominam na vsechno a na vsechny)
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #281 kdy: Prosinec 26, 2012, 12:10:01 »
JJ. Já bych se možná také přidal, pokud mě budete chtít vzít sebou. Doufám, že start bude až kolem té 9 hod. neb budu po noční, tak mi to bude trochu trvat z Brna domů pro psa a pak na místo srazu. Kdyby to v práci buchlo, dal bych hlašku tel. že nejdu.  ;D

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #282 kdy: Prosinec 26, 2012, 19:00:57 »
Milane, joo, poojd, to vis ze jo. :)

... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #283 kdy: Prosinec 26, 2012, 22:32:42 »
Super. Tak teď jen modlitba k "Wakantakovi" ať je klid v hokně a pak hurá do lesů a hvozdů......Vysočiny >:D

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #284 kdy: Prosinec 30, 2012, 11:29:02 »
NAVRH TRAS:
1. trasa, pokud pojedeme autama: prijezd na Tri Studne az k nam domu - Brozova Skalka - Frysavsky kopec - Devet Skal - Malinska Skala - Dratenicky - Kadov - Medlov - Tri Studne (mozno zkratit z Deviti skal do Frysavy a na Tri Studne) a vracime se autama zpet (budeme mit pripraveny teply caj a zachod) /// plna delka cca 23 km, zkracena cca 18 kg

2. trasa, pokud pojedeme vlakama: prijezd do Nove Mesto na Morave - okruh po zlute: Studnice - Odranec - Kamenice - Konikovske polesi - Zubersky rybnik brcalnik - Zubri - Olesna na Morave (zde odjezd vlakem zpet - stanice na znameni) /// delka cca 20 km
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: