Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)

Autor Téma: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)  (Přečteno 92618 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Zdravím všechny nadšence pro pohodové výlety. Plánuji "jarní" procházku po Vysočině v okolí Bystřice nad Pernštejnem. Mám prošláplé dva okruhy. První - cca 30km (jednodenní) a druhý - cca 45km (také jednodenní). Pokud by jste měli někdo zájem, napiště. Bližší informace doplním. Na termínu se můžeme domluvit, ale chtěl bych to stihnout ještě před Chřiby. Milan Ch. ;)
P.S.-Ke konci týdne by mělo prý konečně přijít jaro, tak doufám, že sníh konečně sleze a něco rozkvete.

Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #1 kdy: Březen 16, 2010, 09:34:42 »
Teď jsem se díval na téma "Lákání jara 2010" a zjistil jsem, že část druhé trasy je hodně podobná té mé 45 km(-:. Jinak mám ještě jedu trasu cca 75km, ale ta by byla asi dvoudení s bivakem. Spíše někdy později, až bude tepleji... >:D. Taky po Vysočině.
« Poslední změna: Březen 16, 2010, 09:40:06 od Milan Ch. »

Offline noris

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 177
  • Souhlasu: 5
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #2 kdy: Březen 16, 2010, 12:10:13 »
Ahoj to nezní špatně, nejspíš bych se přidala. My šli trochu jinudy (Lákání jara), takže žádný zříceniny se nekonaly, tudíš by mi nevadilo se tam podívat ještě jednou. Věřím, že ostatní budou také pro. Já jen nemůžu v sobotu 27. Snad to jaro nevyženem :) Mějte se!

Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #3 kdy: Březen 16, 2010, 12:57:06 »
Ahoj. Se zříceninama zde mám dvě trasy. Na první trase by byly zříceniny hraů Zubštejn, Aušperk a Pyšolec. Na druhé trase by byla jen jedna zřícenina (Štarkov), ale za to je tam krásná příroda, lesy, skály a vyhlídky. Obě trasy jsou mezi 30 - 40 km a budou určitě na celý den. Dne 27.03. máme domácí zabijačku, tak to taky nepůjde, ale co toho 28 ? Nebo jiné datum? Nahoďte.
« Poslední změna: Březen 16, 2010, 13:14:59 od Milan Ch. »

Offline noris

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 177
  • Souhlasu: 5
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #4 kdy: Březen 16, 2010, 13:17:49 »
OK, je to tedy ještě daleko, ale z dnešního pohledu myslím, že by to šlo. Ta druhá trasa je taky z Bystřice? Je mi jedno kterou půjdem, kdybyses však rozhodl pro tu druhou, napiš prosím zhruba kudy povede, abych si vzala příslušnou mapu. 28. - píšu si do deníčku :-)

Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #5 kdy: Březen 16, 2010, 13:47:11 »
Trasa I. start/cíl nádraží ČD Bystřice nad Pernštejnem, délka 37,5km +/-. Trasa II. start/cíl nádraží Nové Město na Moravě, délka 33km+/-. Já osobně preferuji trasu II. Mapa Klub českých turistu č. 48 (Žďárské vrchy) pro obě trasy (-:
« Poslední změna: Březen 16, 2010, 13:51:43 od Milan Ch. »

Offline noris

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 177
  • Souhlasu: 5
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #6 kdy: Březen 16, 2010, 13:58:39 »
OK :-)

Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #7 kdy: Březen 16, 2010, 14:03:12 »
O.K. A čas srazu?
« Poslední změna: Březen 16, 2010, 14:29:14 od Milan Ch. »

Offline noris

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 177
  • Souhlasu: 5
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #8 kdy: Březen 16, 2010, 15:33:42 »
Tak asi co nejdřív, já se mrknu na spoje. Na přesném čase se ještě domluvíme jo?

Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #9 kdy: Březen 16, 2010, 15:51:26 »
Jo jo. Pak jenom napiš. Já to mám do NMnM kousek. Ale asi by to opravdu chtělo někdy z rána.
« Poslední změna: Březen 16, 2010, 16:29:47 od Milan Ch. »

Offline noris

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 177
  • Souhlasu: 5
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #10 kdy: Březen 16, 2010, 17:19:22 »
S ránem počítám, pokusím se co nejdřív :-)

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #11 kdy: Březen 17, 2010, 08:35:47 »
Jsem pro trasu se startem v NMnM co nejdriv rano v nedelu. Jestli vsak bude v lese snih, 40 km za jeden den neujdeme, si myslim (nebo jinak: ja neujdu).
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #12 kdy: Březen 17, 2010, 09:46:33 »
Zatím je zde sněhu docela dost. Za poslední čtyři dny zase nasněžilo. Ale doufám, že když slibují koncem tohoto týden oteplení, že to snad už sleze. Aspoň částečně. Jinak trasa z NMnM je dlouhá dle měření na mapě cca 33km a dá se operativně změnit - zkrátit. Fakt je, že zřícenina hradu Štarkov opravdu stojí za shlédnutí. Ale lámat to nebudeme (-:

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #13 kdy: Březen 17, 2010, 10:25:31 »
jasne, souhlasim. :) My na Trech Studnich mivame snih i na Velikonoce a ted mame na zahrade jeste skoro pul metru snehu, vsak to znas mozna i lepe, kdyz tam bydlis, ja tam jezdivam jen za matkou obcas. Navic tam neni kam zabloudit, domu se da dojit vzdycky po cichu. :-D
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Re: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #14 kdy: Březen 17, 2010, 11:58:18 »
Sněžnice nemám, ale snad to nějak zvládnem. My v Rožínce máme více polí a luk a tak to tady fičí a závěje jsou zde opravdu super. Necháme se tedy překvapit (-: A čas srazu necháme na NORIS, neb je dle všeho asi od Brna a přijede vlakem.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: