Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 pláštěnka pro psa

Autor Téma: pláštěnka pro psa  (Přečteno 16736 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Ef. a Rassík

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 71
  • Souhlasu: 0
pláštěnka pro psa
« kdy: Únor 25, 2010, 16:14:47 »
jen jsem tak zauvažovala, že bych možná koupila psounovi pláštěnku...když se takhle jde celej den v třeba i jen v mrholení, tak sice by asi nepromokl na kůži stejně, ale pak na bivaku bude chrápat promoklej....nevim, mno...
on je totiž ten můj pes "bytovej", takže není nasrstěnej tak, jak by měl, je prostě choulostivější, není tak otužilej...
nebo myslíte, že to jsou zbytečné obavy?
popřípadě, jakou byste doporučili? s jakou máte zkušenosti, jaká sedí dobře, nepromoká...děkuju :)
"Ne každý, kdo se toulá, je ztracen..."
J.R.R. Tolkien

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: pláštěnka pro psa
« Odpověď #1 kdy: Únor 25, 2010, 17:06:37 »
zkoušela jsi s ním delší pobyt v dešti?
Já pro Bardu mám, ale:
1) je krátkosrstej, mám vyzkoušeno že po 20 km v dešti byl promoklý a pořádně otrávený
2) stejně ji většinou nenosím (i když je maličká) - jediný loňský trek na kterém bych ji využila byly Krušky, které jsem nešla. Mrholení jako bylo na Šeráku nebo krátké přeháňky snese každý pes bez problémů

Kupovala jsem ji kdysi na Baronu, ale co jsem se nedávno dívala, tak už ji nevedou. Tenká, reflexní, chrání zhruba to co manmaťácký obleček. Používám ji občas když venčím v dešti - nemusím pak psa tolik utírat a i velká část špíny skončí na pláštěnce místo na břiše.

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: pláštěnka pro psa
« Odpověď #2 kdy: Únor 25, 2010, 17:10:36 »
pes sice na trekku pláštěnku nemá, tam se mi to zdá zbytečné, pokud nemáš zrovna naháče, kterej se ti nevleze do spacáku...
na procházky občas používám pláštěnku doma šitou z padáku...je tenká, lehká, nepromokavá a protože psice už je starší paní, tak má podšívku na bedrech, to je nějaký flís...
jinak pokud na trekk, tak když půjdeš delší dobu, tak ti ten pes stejně promokne i v pláštěnce, to už bych možná uvažovala nad nějakým lehkým spacákem a psa na bivaku zaspacákovat...

Offline ŽufrikTeam

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 297
  • Souhlasu: 8
Re: pláštěnka pro psa
« Odpověď #3 kdy: Únor 25, 2010, 23:01:03 »
No pokud procedí celé dva dny jako vloni na Kruškách, není pláštěnka k zahození ani u srstnatejch. Jenže by musel mít overal, aby to  mělo smysl.
Nosím s sebou ručník, v chladnějších měsících i tu pláštěnku, resp. máme takovej oteplenej šusťák...
   *   www.probarf.cz

Offline Ef. a Rassík

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 71
  • Souhlasu: 0
Re: pláštěnka pro psa
« Odpověď #4 kdy: Únor 26, 2010, 08:49:45 »
nějaký ty tůry v mrholení už jsme zažili, jsme holt blázni :Dcož o mě, já mám šikovný zelený gumový kalhoty a širokou lláštěnku, pod kterou se mi schová i batoh...
pejsínovi nevadí žádný počasí. dokonce mi připadá, že se v tom vyžívá. čím špinavější, tím lepší.sice to pak vždycky bylo na koupání nejen podvozku, ale rovnou celýho psa-mám ho v bytě, ale nevypadal nějak nešťastně, i když byl celej zlitej...nejhorší to bylo asi před rokem, když jsme si vyrazili na cca 35-40km, a promrholilo to celý, místy byl už nepříjemnej déšť...
ten overálek není špatnej nápad :D by to mytí bylo minimální...
jinak na treku...nevim nevim, jestli by mi zůstal ležet v noci ve spacáku...on by si stejně asi zalehnul normálně na zem.
máme pro něho boudu venku na zahrádce, letos budem stavět kotec. napodzim, když ještě bylo docela hezky, jsem ho občas venku nechávala,když jsem nemohla jít ven...no, a to takhle dělám něco doma, a najednou koukám, že leje jak z konve...tak jsem si myslela, že se pes venku schová do tý boudy, že to nevadí...kouknu z okna, a pes sedí před boudou na dešti a kouká...
"Ne každý, kdo se toulá, je ztracen..."
J.R.R. Tolkien

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: pláštěnka pro psa
« Odpověď #5 kdy: Únor 26, 2010, 09:05:18 »
no tak pro takovýho psa bych to fakt neřešila

Offline Ef. a Rassík

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 71
  • Souhlasu: 0
Re: pláštěnka pro psa
« Odpověď #6 kdy: Únor 26, 2010, 10:19:17 »
já to myslela hlavně proto, že když pak zabivakujem na noc, a pes bude ležet mokrej, nebude se hejbat, neuschne, tak jestli nemůže třeba nějak onemocnět...dvakrát měl psincovej kašel, což je sice nemoc virová, ale na RTG, které jsem pak nechávala dělat kvůli epilepsii, se zjistilo, že má dost zvýrazněnou nějakou bronchiální něco, snad kresbu, teď už nevím přesně ten název...tak jestli nemůže bejt náchylnější k něčemu, zvlášť, když žije v bytě,mno....
"Ne každý, kdo se toulá, je ztracen..."
J.R.R. Tolkien

Offline ŽufrikTeam

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 297
  • Souhlasu: 8
Re: pláštěnka pro psa
« Odpověď #7 kdy: Únor 26, 2010, 11:32:41 »
 :D Jo, tak to mám doma taky  :D Radši bude sedět na dešti, když mu dám podložku, odkope ji... a pak kňourá, že nezvedne ocásek  ::) Kabátek si naštěstí nesundá  8)
   *   www.probarf.cz

Gwen z hokny

  • Host
Re: pláštěnka pro psa
« Odpověď #8 kdy: Únor 26, 2010, 11:37:34 »
A co tenhle model?  ;D

Offline Ef. a Rassík

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 71
  • Souhlasu: 0
Re: pláštěnka pro psa
« Odpověď #9 kdy: Únor 26, 2010, 12:15:39 »
:D :D :D skvělý....:D :D kdyby se to fakt dalo koupit, byly by to vyhozený prachy...to by se asi zbláznil vzteky, nesnáší deštníky...každej chce hned roztrhat... :D :D :D
"Ne každý, kdo se toulá, je ztracen..."
J.R.R. Tolkien

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: pláštěnka pro psa
« Odpověď #10 kdy: Únor 26, 2010, 15:45:36 »
Dá se to fakt koupit! Jinak já s sebou na treky, kdy hrozí v noci mráz, beru obleček, ale déšť neřeším.

Offline Šera

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 172
  • Souhlasu: 0
  • **Šera**
Re:pláštěnka pro psa
« Odpověď #11 kdy: Leden 03, 2013, 19:39:04 »
Prosím o radu... Máte někdo pláštěnku na psa od Zero DC?
 http://www.zerodc.cz/zero-dc-katalog/id/1607
Nevím, jestli pláštěnku budu nosit na trek (spíš ne), ale ráda bych ji využívala až se s psicí odstěhujeme do bytu a budu ji muset venčit v dešti, tak aby nepromokla a pak doma nesmrděla jako zmoklej pes  :D :D :D

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re:pláštěnka pro psa
« Odpověď #12 kdy: Leden 03, 2013, 22:38:58 »
flísová? zateplená? co když bude pršet v létě, budeš na psa rvát flís v +20?
Mě známá ušila oblek (šusťák+flís) i pláštěnku (jediná nepromokavá vrstva) podle pláštěnky co kdysi prodával Baron

A zatím naprostá spokojenost...

Offline marian

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Souhlasu: 21
Re:pláštěnka pro psa
« Odpověď #13 kdy: Leden 03, 2013, 22:59:50 »
Tie plastenky mam doma. Su dobre. Ale ako uz bolo napisane, maju podsivku, su skor na chladnejsie pocasie.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: