Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Horúčavy a psi

Autor Téma: Horúčavy a psi  (Přečteno 5013 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline peppo

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 316
  • Souhlasu: 0
Horúčavy a psi
« kdy: Červenec 16, 2007, 10:30:58 »
vzhľadom na to počasie by snáď bolo dobré pokecať o tom, čo psi v horúčavách... chodíte s nimi von, dlhšie či kratšie trasy, ako kŕmenie, rybníky...? máte hyperaktívnych psov, na ktorých sa to vôbec neprejavuje, alebo len ležia ako mŕtvolky v tieni?
tak skúste hodiť na pár riadkov svoje skúsenosti...  ;)
peppo

Offline janik a fleky

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 79
  • Souhlasu: 0
Re: Horúčavy a psi
« Odpověď #1 kdy: Červenec 16, 2007, 10:44:36 »
kdyz jsou vedra, tak mame dve skutecne pekne nove rohozky pod schody! vetsinu dne se vubec nehejbou, rikame tomu, ze nastal cas chciplych psu. na vychazky chodime vecer nebo brzo rano a pokud jdeme odpoledne, tak jenom vyrachat do jizery. vcera jsem ale si overila, ze "zvladaji" i vedra. byli jsme na zavodech, coz znamenalo, travit cely den na slunicku, kluci byli sice vetsinu casu ve stinu, ale i tak to bylo narocne. pred kazdym behem nasledovalo vymachani v potoce, jinak 2x denne plaveni v labi. v takovych silenych vedrech jako vcera nebo dnes je ochotny i nas pobriskoplavec trapicek opravdu plavat.
jinak doporucuju macet, macet, macet a nalejvat vodou, co to jde! to byli potom kluci schopni fungovat na slunicku skoro hodinu a za odmenu po praci samozrejme ruska zmrzlina pro vsechny ;).

Offline Katka a Hírusa

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 22
  • Souhlasu: 0
Re: Horúčavy a psi
« Odpověď #2 kdy: Červenec 16, 2007, 10:54:40 »
Za Híru mohu říci, že ta se vyvalý na sluníčko a přestože vypadá, že zkolabuje, tak se přeci "jen tak bez jiného většího důvodu" nezvedne a nelehne si do stínu - třeba včera jsem usnula u knihy na sluníčku a jelikož je to můj závislák, tak se po celou dobu nehla ani na krok - jen ztěžka funěla, ale ani napít se sama nešla.
K vodě jsem ji vytáhla až v podvečer a letos, když ji už jsou tři roky - tak si prvně dobrovolně sama smočila i hrudník, ale plavat to ona néééé  ::)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: