Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 rvačky

Autor Téma: rvačky  (Přečteno 3611 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline chalibda & běsové

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 31
  • Souhlasu: 0
rvačky
« kdy: Únor 07, 2010, 02:07:09 »
ahojda, mám takovej trochu OT dotaz. Mám svoje tři psy, desetiletou fenulu a její dvě pětiletá štěňata, fenu a psa. Loni jsem zdědila pětiletého boxera. Původně jsem myslela, že ho pošlu někam dál, ale tak nějak u nás uvázl :-)  Problém je v tom, že kluci se moc nemusí, ale nerozumím jedné věci. Doma jsou normálně spolu, sice se netváří nijak vlídně ale neperou se. Když tahnou v postrojích, jsou v pohodě. Jakmile je pustím na volno, servou se jak koně. Sem si teda myslela že územní spory budou mít v bytě nebo v autě, ale co se jim to děje v těch tupých hlavinkách, že se servou když je pustím běhat po lese? Máte někdo nějakou teorii? Jinak doma spolu klidně chrápu na gauči jeden na navalenej na druhýho...ráda bych je to nějak odnaučila, takhle běhaj v lepším případě obden.

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: rvačky
« Odpověď #1 kdy: Únor 07, 2010, 11:07:15 »
Máte někdo nějakou teorii?
Moc emocí, jsou rádi že můžou lítat, ale nejsou zvyklí se ovládat a tak se do sebe votočej. Pouštěj je po jednom. Nejdřív jeden, druhej na vodítku a až se první vylítne z první volnosti, přivlej si ho k noze a pusť druhého. No a až ten bude v klidu, toho prvního propusť z povelu "k noze". A pak už jen hlídej a nedovol jim špatný pohled. Tohle znám, to počáteční vypouštění je vopruz, ale zklidněj se tak - alespoň mně.

Offline chalibda & běsové

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 31
  • Souhlasu: 0
Re: rvačky
« Odpověď #2 kdy: Červen 09, 2010, 18:48:31 »
Tak nám přibyl do smečky třetí chlap, a už to neřeším, pokoušej se navzájem pořád povraždit, takže už se vyráběj kotce, a bohužel dojde k tomu, čemu jsem se celý život bránila, budou část dne trávit v kotci, už jsme šili natržené ucho, nemám nervy na to pořád hlídat kdo se na koho špatně podíval :-)

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: rvačky
« Odpověď #3 kdy: Červen 10, 2010, 10:50:08 »
Tak je zakošíkuj, když je rozdělíš, bude to jen horší a nakonec je nebudeš moc ani venčit pohromadě. Píšu SZ

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: