Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 MIDy

Autor Téma: MIDy  (Přečteno 70431 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline MartinaM

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 241
  • Souhlasu: 10
Re:MIDy
« Odpověď #90 kdy: Duben 18, 2012, 10:30:15 »
Mawenzi nešpekuluj a jak ti vyjde volno, přijeď si to zkusit.
Vem to volnějším tempem a pokud Ti bude cestou ouvej, dej si jídlo v hospodě. Odpočineš si, tělo dostane "pohon" a svět bude pak hezký a slunečný.
A kdo jednou zkusí.... nechce nikdy jinak  >:D

Offline Mawenzi

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 97
  • Souhlasu: 0
Re:MIDy
« Odpověď #91 kdy: Duben 18, 2012, 10:48:24 »
No už jsem prozkoumala všechny akce co jsou v "termínovce" a jediný, co mi vychází datumově i rozumnou dopravou je Hrubej Jeseník na konci srpna, což je ještě za hafo dlouho, tak su zvědavá, jak to dopadne. Docela lituju, že jsem na tohle nenarazila před pár týdny, kdy jsem mohla za humna do šlapanic... Ale beru to tak, že to může bejt prostě jako náročnější vanřík a znám se dobře že vím, že ve vedru s narvaným a těžkým báglem toho moc nenachodím:D to mi těch 40 km trvá celej víkend s tím, že notně odpočívám:) ale zase mě láká právě ta "orientační" část, kdy jdeš podle něčí trasy a itineráře, což když si to navolím sama je prostě o něčem jiným. Tak su zvědavá, jak se to nakonec vyvrbí.

Offline kackerezada

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 14
  • Souhlasu: 6
Re:MIDy
« Odpověď #92 kdy: Duben 18, 2012, 12:18:00 »
Mawenzi, a co Vysočina? To je blíže, než Hrubý Jeseník.

Offline Mawenzi

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 97
  • Souhlasu: 0
Re:MIDy
« Odpověď #93 kdy: Duben 18, 2012, 12:52:33 »
To máš pravdu, že vysočina je blíž, ale to mi nevychází termínově:(

Offline tažní münstíci

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 23
  • Souhlasu: 5
Re:MIDy
« Odpověď #94 kdy: Duben 18, 2012, 20:22:24 »
Mavenzi, byvaji take neoficialni MIDy, rano prijedes, odstartujes, pozde odpoledne, nebo vetsinou kdy dojde 2/3 zavodniku je vyhlaseni, pak jeste cekaji na ostatni nez dojdou, zadne kempovani neni nutne, byva to v soboty, takze ani dovolena neni nutna...

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re:MIDy
« Odpověď #95 kdy: Duben 18, 2012, 20:27:58 »
No já nevím, ale můj prostorově poněkud výraznější a nijak netrénovaný přítul si se mnou dal ve Šlapanicích do večera padesátku. Pak jsme bohužel odstoupili, Bardovi už neslouží packy jak by měly, ale věřím tomu že druhý den by dorazil zbytek. Takže nad dvacítkou dlouho nepřemýšlej a prostě přijeď.

Pro normální pracovní týden nepotřebuješ na MID dovolenou vůbec, přijedeš v pátek po práci. Longaři jezdí ve čtvrtek po práci.

Edit: chce to nevláčet dvacetikilový bágl - jen povinnou výbavu a z toho potřebného - flaška vody, něco k jídlu, psí miska, pláštěnka.
« Poslední změna: Duben 18, 2012, 21:10:25 od Petra + Barry »

Offline Mawenzi

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 97
  • Souhlasu: 0
Re:MIDy
« Odpověď #96 kdy: Duben 19, 2012, 07:55:48 »
tažní münstíci: a o takových akcích se dá dozvědět kde?

Petra + Barry: ono to po té práci není tak snadný, v 16,00 z práce, v 17,30 su doma, v 18,15 mi jede bus do brna a jakejkoli vlakovej spoj stíhám nejdřív 19.10 a ktomu si připočti tak 3 - 5h cesty a myslím, že jasně nestíhám žádný pateční meetingy, prezentace atd:D

rozhodně by to pro mě byla výzva to vyzkoušet, protože su ve stadiu kdy si myslím, že 40km za den je pro mě nereálný:) PS: chodíte někdo s hůlkama?

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re:MIDy
« Odpověď #97 kdy: Duben 19, 2012, 10:26:59 »
k hulkam - ano, musim
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline tažní münstíci

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 23
  • Souhlasu: 5
Re:MIDy
« Odpověď #98 kdy: Duben 19, 2012, 19:08:18 »
tažní münstíci: a o takových akcích se dá dozvědět kde?


hledat na webu :-) např. akce Jizerskohorský dogtrekking (v sprnu), Toulky okolo Kletě (září), V Českém Krasu se psy u pasu (říjen), určitě bude něco i dříve ...

Offline Mawenzi

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 97
  • Souhlasu: 0
Re:MIDy
« Odpověď #99 kdy: Duben 20, 2012, 07:38:08 »
Díky, budu muset nějak vylepšit hledací systém:) na jižní moravě si asi můžu nechat o nějakých akcích leda tak zdát, co... tak uvidím. Muž vypadá, že sem se asi úplně zbláznila, že to chci aspoň vyzkoušet a vůbec mě nechce podpořit v tom, aby mě někde 4h vezl, pak na mě celej den čekal a pak mě zas 4 h vezl:D

Offline MartinaM

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 241
  • Souhlasu: 10
Re:MIDy
« Odpověď #100 kdy: Duben 20, 2012, 09:00:36 »
Muž si může myslet své, ale pokud se budeš chtít někam dostat, tak se tu často v tématu konkrétního dogtreku (nebo MIDu) přímo řeší spolujízda - pokud napíšeš včas, tak se určitě někdo ozve.
Ty akce mimo oficiální longy mají svou kategorii "ostatní organizované akce", tak buď ji tam najdeš a zadáš dotaz, nebo ji založíš, ideálně s odkazem na propozice  ;)

Offline Mawenzi

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 97
  • Souhlasu: 0
Re:MIDy
« Odpověď #101 kdy: Duben 20, 2012, 12:44:34 »
uvidíme, už sem pročetla celý vlákno o názorech zda hned bez tréningu jít long nebo radši nejít a skoro bych si říkala, že bych to aj vyzkoušela:) ono stejně - pokud by se první místa midu bodovali, stejně dolezu někde mezi posledníma na hraně limitu, nebo po, takže vlastně zkusit třeba rovnou long a po 40ti to vzdát je vlastně skoro stejný s tím, že když by člověk měl ještě tu euforii a narazil na dobrý lidi a nemusel fakt celou cestu jít osamocen tak může zkusit dojít někam dál... Ale asi bych se víc bála o psici, přece jen si nejsem jistá, když sme nikdy víc než 20km nešli... no uvidím. Tu spolujízdu pak zkusím, když to bude vycházet zajímavě, teď si říkám, že možná bysme zkusili Biluščiny lvi, se mě líbí libovolná doba startu a ještě budu muset koupit nějaký ty lepší ponožky, su zvědavá jestli to bude mít nějakej efekt, protože sem zatím nikdy "trekový" fusky neměla

Offline Mawenzi

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 97
  • Souhlasu: 0
Re:MIDy
« Odpověď #102 kdy: Duben 23, 2012, 13:00:50 »
měla bych ještě dotaz: jak se cítí většina lidí, kteří jdou poprvé, nemají zkušenosti, neví co mají čekat, nemaj zkušenějšího parťáka, není demoralizující že jdete dlouho, třeba už ani moc nemůžete a široko daleko kolem vás nikdo? popřípadě na midu je to pořád lepší, než na longu. (se hrozně těším, až to budu moct vyzkoušet, nejradši bych čas do toho nějak smrskla a přeskočila:)

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re:MIDy
« Odpověď #103 kdy: Duben 23, 2012, 13:11:32 »
čau paní - pro mě je demoralizující celý trek od začátku do konce. V podstatě ho celý pronadávám a prozuřím :p


Offline bonec

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 170
  • Souhlasu: 42
Re:MIDy
« Odpověď #104 kdy: Duben 23, 2012, 13:32:30 »
Muž vypadá, že sem se asi úplně zbláznila, že to chci aspoň vyzkoušet a vůbec mě nechce podpořit v tom, aby mě někde 4h vezl, pak na mě celej den čekal a pak mě zas 4 h vezl:D
Z Moravy to nemáš na žádnej trek 4h autem. Vůbec bych prosila moraváky aby mě netýrali lkaním nad dojezdovými vzdálenostmi :D


 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: