Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 MIDy

Autor Téma: MIDy  (Přečteno 71328 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re:MIDy
« Odpověď #75 kdy: Březen 21, 2012, 17:17:45 »
Já si jasně vzpomínám, kterak jsem šla mida ve Šlapanicích a někteří longaři se na mě koukali skrz prst.

 Od té doby už jsem mid nešla >:D >:D >:D

Tak to se už moc těším :-D Navíc já se svou povahou .. to bude fajné :-)) Každý nějak začínal a pokud zarytí longaři nepamatují na své začátky, či omezení , tak je to spíše vizitka jejich, než kohokoliv jiného ...

Zarytí longaři si pamatují.... midy tehdá nebyly, tož nám nezbylo nic jiného, než se zarýt ...  :D

Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:MIDy
« Odpověď #76 kdy: Březen 21, 2012, 18:17:19 »
ty voe Boudí v r. 2004 ti bylo tak max. 13?!?

No to jí bylo, ještě teď se ježím, že nás všechny mohli zavřít za mravní narušení mládeže (zvláště v knihovnách!) :-X

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re:MIDy
« Odpověď #77 kdy: Březen 21, 2012, 18:57:10 »
Koukám, že se dogtreková sezóna už opět nezadržitelně blíží - ožívají tradiční témata  >:D

Jak říkával můj kamarád "už jim začíná adrenalin stříkat i z uší...!"  O:-)

Hlavně si raději zkontrolujte, jestli vám přes zimu nevytekly baterky v čelovce, jestli nemáte pavouka v píšťalce a jestli dopnete soutěžní kombinézu  >:D

Heslo pro letošní rok: Zúčastnit se a přežít! (záměrně nepíšu ve zdraví, nebo zvítězit, natož dojít  :D )

tombru

Bára Boudička

  • Host
Re:MIDy
« Odpověď #78 kdy: Březen 21, 2012, 20:37:45 »
Děkuji Ježuře i Venouškovi, že se mě pokusili omladit, ale v sezoně 2004 jsem byla už půl roku držitelem OP :P

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re:MIDy
« Odpověď #79 kdy: Březen 21, 2012, 21:34:46 »
Majko, nesmíš tu brát všechny tak moc doslova, hlavně ty, co mají pod svým nickem hodně modrých čtverečků  8) a věř, že se tu naprostá většina lidí zná a že se tu používá "hantýrka", kterou pochopíš, až poznáš na vlastní puchýř  ;) ničeho se neboj a jdi si klidně long, klidně mid, nebo vzdej long v půlce, pokud bude třeba  :-* v cíli choděj stejně všichni stejně "podogtrekařku" až na pár čestných výjimek  ::) ???  ;D

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re:MIDy
« Odpověď #80 kdy: Březen 21, 2012, 22:16:04 »
Děkuji Ježuře i Venouškovi, že se mě pokusili omladit, ale v sezoně 2004 jsem byla už půl roku držitelem OP :P

A zručná padělatelka omluvenek do školy a rodičovských podpisů.... :D

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:MIDy
« Odpověď #81 kdy: Březen 22, 2012, 07:17:59 »
Já si jasně vzpomínám, kterak jsem šla mida ve Šlapanicích a někteří longaři se na mě koukali skrz prst.

 Od té doby už jsem mid nešla >:D >:D >:D

No jo, ty jsi slabá povaha... zarytého midaře by přece nějaké posměšné posuňky neodradily! ;)

Offline Majka

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 24
  • Souhlasu: 1
Re:MIDy
« Odpověď #82 kdy: Březen 22, 2012, 08:28:44 »
Majko, nesmíš tu brát všechny tak moc doslova, hlavně ty, co mají pod svým nickem hodně modrých čtverečků  8) a věř, že se tu naprostá většina lidí zná a že se tu používá "hantýrka", kterou pochopíš, až poznáš na vlastní puchýř  ;) ničeho se neboj a jdi si klidně long, klidně mid, nebo vzdej long v půlce, pokud bude třeba  :-* v cíli choděj stejně všichni stejně "podogtrekařku" až na pár čestných výjimek  ::) ???  ;D

Díky :-) Už se těším jak to poznám na vlastní kůži .

Offline Mawenzi

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 97
  • Souhlasu: 0
Re:MIDy
« Odpověď #83 kdy: Duben 18, 2012, 08:38:46 »
Myslíte, že průměrný člověk bez tréninku je schopný ujít MID v časovém limitu? (tak do těch 20h, nevím jak přesně se to pohybuje).
Zkusila jsem si 13km (já vím, směšný), ale líbilo se mi to a chtěla bych zkusit aspoň ten MID, nicméně už po těch 13 km sme byly se psem utahaný... takže by mě to zajímalo spíše i jestli je to třeba rozumný, jestli se to dá ujít? A taky když třeba první - běžci - dorazej do cíle třeba za 3h a někteří poslední třeba až k tý časový hranici (teda pokud nejsou všichni co na to jezdí sportovci co to maj za chvíli:) jaký to pak je čekat třeba 15h na vyhlášení výsledků?

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re:MIDy
« Odpověď #84 kdy: Duben 18, 2012, 09:41:52 »
Myslím si, že pro průměrného člověka, který se denně průměrně hýbe, by neměl být problém ujít za den 40-50km. Pro zdravého psa už vůbec ne - Tvého psa nejvíc unavuje, že se musí přizpůsobít Tvému tempu, kdyby pobíhal na volno, naběhá 2x tolik. Poprvé možná budeš unavenější na těle, ale plná energie v hlavně a příště už Ti to ani nepřijde.
Jaké je to čekat na vyhlášení na MIDu netuším, já se pohybuju v pomalejší kategorii :)

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re:MIDy
« Odpověď #85 kdy: Duben 18, 2012, 09:48:27 »
Mawenzi, da, urcite da a sama pak uvidis, ze budes v cili do 10 hodin. :) Na vyhlaseni vysledku pak muzes cekat bud "na samotce" ve stanu nebo, lepe, mezi ostatnima "u vycepu". :) Takze, pojed!
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline Mawenzi

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 97
  • Souhlasu: 0
Re:MIDy
« Odpověď #86 kdy: Duben 18, 2012, 09:56:14 »
tak věřím, že já budu v tý nejpomalejší kategorii, takže zrovna mě to asi moc vadit nebude:) už po očku pokukuju, že bych něco letos vyzkoušela, tak uvidíme. Mám strach hlavně z toho, že by se mi to nedařilo ujít, ale když je všude možnost pohotovostního odvozu, tak to asi taky zbytečnej stres... a v jiným vlákně jsem ještě četla, že třeba není vhodný, když pes v noci štěká a budí ostatní... asi budu muset začít pracovat na odnaučování "hlídacího" plemena aby mě v noci neštěkal když něco slyší, vidí, začenichá... asi bych byla nerada hned terčem nenávisti ostatních, na druhou stranu u 40tky se asi ani nenocuje, co...

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re:MIDy
« Odpověď #87 kdy: Duben 18, 2012, 10:02:34 »
kde nema stekat? V lese na bivaku? Tak popojdes o par set metru dal a je to (si myslim). :) Pri midu stejne spat asi nebudes nekde na trati. No a v kempu? No nevim, sice moc jezdit nemohu, ale co jsem kdy byl na nejruznejsich psich akcich, vc. DT, v noci, hlavne tu prvni, psi stekaj prakticky celou noc (asi se vzajemne hlidaji). Ze by to psovodum vadilo, jsem jeste nikdy nezaznamenal. :)
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re:MIDy
« Odpověď #88 kdy: Duben 18, 2012, 10:06:59 »
I u MIDu nocuješ v kempu - přijedeš v pátek, v sobotu startuješ a dojdeš do cíle, v neděli vyhlášení... Ale první den štěká většina psů, i když dřív nebo později odpadnou. Samozřejmě je lepší, pokud Tvůj pes neruší ostatní :) Na trase určitě bivakovat nebudeš, ale i kdyby, pes bude rád, když si bude moct chvíli odpočinout... Ale moc na to nespoléhej, já tak jednou uvázala svého velmi unaveného psa k batohu, ale jeho únava se projevila, když prošli první noční chodci...Nejdřív mi nad hlavou proletěl pes, potom i batoh, nakonec já, abych ho odchytla dřív, než odchytne někoho on... Ale v cíli je vždycky rád, že si může lehnout a spát :)

Offline Mawenzi

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 97
  • Souhlasu: 0
Re:MIDy
« Odpověď #89 kdy: Duben 18, 2012, 10:12:40 »
no uvidim, jak se mi to bude hodit termínově, vzdálenostě a s dovolenou, ale něco by snad vyjít mohlo na zkoušku:)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: