Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 MIDy

Autor Téma: MIDy  (Přečteno 70694 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re:MIDy
« Odpověď #60 kdy: Leden 06, 2012, 20:31:26 »
Jarčo, věř, že to jsou výmluvy! ;) O:-) a longa klidně jdi: pokud v polovině odpodneš, tak na tom budeš úplně tsejně, jako naprostá většina longařů - prostě zabivakuješ a dojdeš ráno  ;)

jarča

  • Host
Re:MIDy
« Odpověď #61 kdy: Leden 07, 2012, 15:36:17 »
no víš..je mi jasný že pokud odpadnu tak zalehnu, ale jaksi netuším jak dojdu ten zbytek když  i po midu jsem ráda když nemusím dva tři dny mezi lidi, jelikož mě děsně bolej nožky a normální chůze není možná..je fakt že vážně uvažuju o longu v tomto roce, ale kamarádka co chodí semnou to kategoricky odmítla..i přes to si ale myslím že pokud bych long dala, nedívala bych se na midaře nijak špatně..no jak jsem to tak počítala, čekají mě železné hory..a pak..asi nic. jelikož přes léto bych si uvařila Sallču a na podzim  hárá..

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re:MIDy
« Odpověď #62 kdy: Leden 07, 2012, 15:45:24 »
Když s tebou nepůjde kamarádka, půjde určitě nějaká jiná, na trecích jich je dost :)


Offline Renča

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 83
  • Souhlasu: 1
Re:MIDy
« Odpověď #63 kdy: Leden 07, 2012, 16:33:58 »
Jarčo, předminulý rok jsem šla 2 midy, minulý rok jsem poprvé zkusila long. Taky jsem si myslela, že  long nemůžu zvládnout. A musím říct, že mi delší trasy vyhovují víc než ty midové. Jsem sice utahaná, ale řekla bych, že mě ty nohy nebolí jak po midu (nebo v tom není rozdíl) a hlavně člověk toho vidí víc :-) Když budeš mít silnou vůli a pes bude OK, tak to určitě zvládnete. Zkus to, je to opravdový zážitek na celý život.

Offline marian

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Souhlasu: 21
Re:MIDy
« Odpověď #64 kdy: Leden 07, 2012, 20:27:19 »
Dovod tej long-fanatickosti mi unika. Nech si kazdy vyberie podla toho co mu viac vyhovuje. Nastastie skoro vsade su aj MIDy.
Ono v trek svete je aj "long" iba kratka prechadzka, ktora definiciu trekkingu IMHO splna len tak tak. A kto si mysli ze len "long" je to prave, nech si skusi nieco dlhsie - napr. 2-3 tyzdne bez podpory niekde v horach.


Jarča

  • Host
Re:MIDy
« Odpověď #65 kdy: Leden 08, 2012, 12:36:00 »
no teda..lákal mě long..ale po tom co od vás čtu..jsem rozhodnutá že to zkusím..sice nevím kdy, ale určitě někdy ano, Sallča by zvládla long třikrát za sebou s tou problém nebude..jen si budu muset zařídit hlídání dětí ještě tak dva týdny po návratu :-D k tomu se budu modlit abych nezabloudila, protože je mi jasné že žádná kamarádka se nenechá ukecat na long..ale co, sranda musí být..až někde uvidíte lézt cosi po čtyřech za splašeným psem, tak to jsem já :-D hm..už aby bylo jaro..

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re:MIDy
« Odpověď #66 kdy: Leden 08, 2012, 12:42:51 »
Jarčo, tak to má být :-) já tuhle sozonu budu chodit midy - mam štěndo. A už vidím, jak budu totálně urvaná - víc, jak po longu. Ono je to totiž hlavně o psychice (nebo psí - chice?).

 (a o botách ;-) ).

Sarka m

  • Host
Re:MIDy
« Odpověď #67 kdy: Leden 08, 2012, 13:12:32 »
..ne je to o vhodne literature. .


Jarča

  • Host
Re:MIDy
« Odpověď #68 kdy: Leden 08, 2012, 20:31:27 »
hihi..tak dát jednu vhodnou knihu v knihovně a je mi cesta malá...a botky?? nejlepší jít bez nich..aspoň se neošoupou :-D no snad mě neopustí bojovná nálada a podaří se mi aspoň jeden long prosadit..jinak zůstávám u midů a jsem za ně vážně vděčná :-D

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re:MIDy
« Odpověď #69 kdy: Leden 08, 2012, 21:33:17 »
Jednu...občas je četba tak poutavá, že stihneš víc dílů popřípadě i několik autorů :D a to je pak po opuštění vzdělávacího institutu úplná naučná stezka :D


jarča

  • Host
Re:MIDy
« Odpověď #70 kdy: Leden 08, 2012, 21:48:45 »
no jen aby se ta naučná stezka dala projít v časovém limitu  :-D

Offline Majka

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 24
  • Souhlasu: 1
Re:MIDy
« Odpověď #71 kdy: Březen 21, 2012, 10:23:35 »
Já si jasně vzpomínám, kterak jsem šla mida ve Šlapanicích a někteří longaři se na mě koukali skrz prst.

 Od té doby už jsem mid nešla >:D >:D >:D

Tak to se už moc těším :-D Navíc já se svou povahou .. to bude fajné :-)) Každý nějak začínal a pokud zarytí longaři nepamatují na své začátky, či omezení , tak je to spíše vizitka jejich, než kohokoliv jiného ...

Offline Boudicka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 28
Re:MIDy
« Odpověď #72 kdy: Březen 21, 2012, 14:33:10 »
Majka: Zarytá longařka si pamatuje na své začátky, jak kolem roku 2004 "chcípala" u Králičáku s půjčeným psem... Jenže to se ještě MIDy moc nepořádaly a vznikly pak spíš jako doplněk k longům, takže zarytí nejzarytější longaři vznikli z toho, že byl jen LONG  O0

Offline Majka

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 24
  • Souhlasu: 1
Re:MIDy
« Odpověď #73 kdy: Březen 21, 2012, 14:49:16 »
Majka: Zarytá longařka si pamatuje na své začátky, jak kolem roku 2004 "chcípala" u Králičáku s půjčeným psem... Jenže to se ještě MIDy moc nepořádaly a vznikly pak spíš jako doplněk k longům, takže zarytí nejzarytější longaři vznikli z toho, že byl jen LONG  O0

Jasně - šak nic proti nim. Jen to kouká skrz prsty .. nevím. Já se přiznám, že hned na long bych nešla. Už jen tím, že mám plemeno jaké mám a je to ještě ani ne dvouletá fenka. Nechci ji hned urvat ( ikdyž budu spíš urvaná já a ona v pohodě ) . Proto napřed MID a uvidíme jak dál ... Prostě vyzkoušet, osahat a když to půjde, tak příště třeba ten long ( a pokud taky budu moci z práce, že :-/

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re:MIDy
« Odpověď #74 kdy: Březen 21, 2012, 16:50:45 »
ty voe Boudí v r. 2004 ti bylo tak max. 13?!?

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: