Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 MIDy

Autor Téma: MIDy  (Přečteno 70628 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline ŽufrikTeam

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 297
  • Souhlasu: 8
Re: MIDy
« Odpověď #45 kdy: Leden 21, 2010, 21:54:41 »
Na počítání časů opradvu nevidím nic špatnýho. Na závodech spřežení jsou taky všichni zvědaví jak zajeli a nestydí se za to.  Jenže je rozdíl, jet jen 15 kiláčků, to se opravdu nezastavuje, ale když jedu 60 a víc, jak potěší ,,rumové kontroly,, .

Za sebe můžu říct, že mi na závodech ( v pondělí jedem na Šediváčkův long) nejde o umístění, tj, že když skončím poslední, nebude mi to vadit a trochu s tím i počítám, ale jde o celkovou atmosferu na zavodech. O to, že vypadnu z domácího kolotoče a je důležity jen psi a stezka. Nic jiného v ty dny nemám na starosti.

Třeba takový zážitek z Nonstopu ze mě dosud nevyprchal a ejhle, ono se pojede za pár dní znovu a tentokrát bude větší účast, takže je mi jasné, kde se umístím.

I když to láká k porovnávání, je to jiné. Na DT takovou atmosféru nikdy nezažiješ.
   *   www.probarf.cz

Offline burak

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 74
  • Souhlasu: 1
Re: MIDy
« Odpověď #46 kdy: Leden 21, 2010, 23:27:13 »
Citace
Citace
sáááákreš....taková česnečka na 40.tým...výborný smažák a palačinky na 30.tým na Otovi....skvělá očená kofolka skoro všude...a pivečko...nakládanej hermelín....

a vvvotom to je ;)

Přesně. Long, HARD journey ;-)

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: MIDy
« Odpověď #47 kdy: Leden 22, 2010, 14:31:40 »
Citace
Citace
sáááákreš....taková česnečka na 40.tým...výborný smažák a palačinky na 30.tým na Otovi....skvělá očená kofolka skoro všude...a pivečko...nakládanej hermelín....

a vvvotom to je ;)

Přesně. Long, HARD journey ;-)


a ne snad??? víš jaký je problém po 70ti kilometrech dolízt do hospody, která má SCHODY??????  ;D

Offline JoJo & Uzi & Chucky

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 119
  • Souhlasu: 4
Re: MIDy
« Odpověď #48 kdy: Leden 22, 2010, 18:20:52 »
Že? Já bych řekla, že někdy je problém vlézt i do hospody beze schodů = dohrabat se ke stolku na zahrádce :)
Krmivo pro psy a kočky
http:\\svetickasmecka.cz
Tara leden 2011 - 11. 4. 2015

Offline noris

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 177
  • Souhlasu: 5
Re: MIDy
« Odpověď #49 kdy: Leden 22, 2010, 21:35:29 »
Mně dělá spíš problém vylézt z hospody :D

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Re: MIDy
« Odpověď #50 kdy: Leden 23, 2010, 00:40:44 »
Stejně nejkrásnější je se plahočit po vrcholech celých 11 dní na trase rovných 333,3km. V Harrachově si koupit "sedmičku" vína, vylézt někam k osadě Jizera a tam si ji otevřít - prostě je to krásný sport :)
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: MIDy
« Odpověď #51 kdy: Leden 23, 2010, 19:04:42 »
Pak přespat na vyhlídce v Českém Švýcarsku, večer pokecat popít rumíček,ráno se pokochat východem slunce, nikam nespěchat :)

Offline JoJo & Uzi & Chucky

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 119
  • Souhlasu: 4
Re: MIDy
« Odpověď #52 kdy: Leden 24, 2010, 17:20:32 »
Anebo přespat na "větrné hůrce" Stohánku, sníst 5 pytlíků těstovin, vypít slivovici, pivo, svařák, celou noc se klepat zimou a strachem, jestli jeden nejmenovaný kamarád v noci někam nespadl :)
Jo, je to krásný sport :)
Krmivo pro psy a kočky
http:\\svetickasmecka.cz
Tara leden 2011 - 11. 4. 2015

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: MIDy
« Odpověď #53 kdy: Leden 24, 2010, 18:11:42 »
Anebo přespat na louce, uprostřed noci se vzbudit díky parádní bouřce, zbytek dospat na zástavce a ráno se bavit pohledy lidí :D A pak pokračovat raní rosou vstříc východu slunka...

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: MIDy
« Odpověď #54 kdy: Leden 24, 2010, 18:39:24 »
Nejlepší je dokymácet se do cíle a navrch ještě dostat poukázku na perličkovou koupel ;D

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: MIDy
« Odpověď #55 kdy: Leden 24, 2010, 18:42:21 »
....dát bivak 5km před cílem a ráno vyvenčit psa do cíle... :)

Offline Molískovic

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 56
  • Souhlasu: 0
Re: MIDy
« Odpověď #56 kdy: Únor 07, 2010, 01:26:44 »
Ať už je duben :D

Jarča

  • Host
Re:MIDy
« Odpověď #57 kdy: Leden 05, 2012, 00:29:00 »
Ahoj :-D možná už tu ani žádnou reakci od nikoho nedostanu, jelikož je tato diskuze staršího data, ale nedalo mi to a i přes to napíšu svůj názor :-D šla jsem 2x mid a těším se na další, jsem ráda že pořadatelé myslí i na ty pomalejší..nevadí mi že to není bodovaný..stačí že si můžu poměřit čas s jinými a vědět že nejsem poslední..ráda bych šla long a zařadila se mezi ty slavný longaře ale prostě bych v polovině odpadla a musela vzdát..proto jdu mid abych i tak mohla čerpat tu atmosféru závodu a přírody..jediné co mě mrzí je, že se na midaře kouká jako na něco co obtěžuje..přeci nejsem o nic horší člověk jen protože neujdu 100km???na konci trasy mám pocit že nevyjdu ani schod stejně jako některý longař..jsem moc ráda že midy jsou a pořadatelům za ně tímto děkuji :-D můžu doma říct že jdu závodit se psy :-D


Offline Lenka a Ginni

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 59
  • Souhlasu: 5
Re:MIDy
« Odpověď #58 kdy: Leden 05, 2012, 13:01:09 »
Pokud se tak někdo kouká, co si o něm pomyslíš? :)
Je bezva, když kdokoli zvedne zadek a jde se psem na výlet a je na něm, jak dlouhý ten výlet bude. Někdo je omezen kondicí, další nemožností nejít v pátek do práce, zdravotním stavem svým či psa a někdo třeba časem dojde k tomu, že si raději sem tam poklusává 50km, než by šel 100...


Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re:MIDy
« Odpověď #59 kdy: Leden 05, 2012, 16:02:15 »
Já si jasně vzpomínám, kterak jsem šla mida ve Šlapanicích a někteří longaři se na mě koukali skrz prst.

 Od té doby už jsem mid nešla >:D >:D >:D
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: