Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Se psem na běžkách

Autor Téma: Se psem na běžkách  (Přečteno 36468 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Se psem na běžkách
« Odpověď #15 kdy: Leden 15, 2010, 15:03:55 »
Jsme byly včera u nás v Praze a kupodivu se další běžkaři usmívali a často nám i uvolnili stopu, aniž bych o to žádala.
No bodejť by neprchali, když se na ně řítila Hyena ;D

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Se psem na běžkách
« Odpověď #16 kdy: Leden 15, 2010, 17:28:21 »
Jsme byly včera u nás v Praze a kupodivu se další běžkaři usmívali a často nám i uvolnili stopu, aniž bych o to žádala.
No bodejť by neprchali, když se na ně řítila Hyena ;D
No jasně, na co si myslíš, že tahá .Připřáhnu, ukážu dopředu a zavelím "Revír" a už se jenom vezu.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Se psem na běžkách
« Odpověď #17 kdy: Leden 15, 2010, 17:38:36 »
A já furt že mi to nejede...špatná povelová technika ;D

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Se psem na běžkách
« Odpověď #18 kdy: Leden 18, 2010, 09:09:45 »
Bahu, jsem si včera na tebe vzpomněla. Svištíme s  čubou na běžkách a  vylítla  nám do zad jedna uřvaná mrňatá fena. Sem před ní musela rychle píchnout hůlku,  díky čemuž jsem samozřejmě ztratila rovnováhu a flákla sebou. Celou dobu na to čučela panička čuby a nenamáhala se zařvat ani pocem....  No, když jsem vstávala,tak ze mě zrovna slušnej projev nevylezl. :-)

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: Se psem na běžkách
« Odpověď #19 kdy: Leden 18, 2010, 10:54:10 »
Tohle se mi skoro pokaždý stává, když jsem se psem na kole:( A páníčci stojí opodál a maji ty kecy typu: on si chce jenom hrát...ale, že se kvůli nim přizabiju, to je jim jedno, hlavně, že si pohrajou, že! (pohrajou: cedrik stojí a nevěří, já se sbírám a nadávám a cizí vořech vrčí a "chce si hrát")
Jsou to divný lidi, ty pejskaři ......O:-)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Se psem na běžkách
« Odpověď #20 kdy: Leden 18, 2010, 14:01:35 »
Tak aspoň máte výhodu, že vaši psi ty mrňouse nežerou...já se jenom děsím, kdy mi do spřežení skočí nějaký multišampion a po té, co si prohlédne trávicí trakt grónského psa zevnitř se nedoplatím :-X

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Se psem na běžkách
« Odpověď #21 kdy: Leden 18, 2010, 15:06:29 »
 :) tak my každej trénink projíždíme kempem s karavany (pražáci i v zimě) s bandou 4 vořechů, kteří vždy na nás "útočí s hrozným řevem"snaží se kousnout i do zadku, ale psi se je naučili úplně IGNOROVAT, takže i na 1.5m široké pěšině si nevšímaj jinech psů, co si páníci daj jen ke straně  ;) (musím to zaklepat...)  :D  ;)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Se psem na běžkách
« Odpověď #22 kdy: Leden 18, 2010, 15:23:47 »
:) tak my každej trénink projíždíme kempem s karavany (pražáci i v zimě) s bandou 4 vořechů, kteří vždy na nás "útočí s hrozným řevem"snaží se kousnout i do zadku, ale psi se je naučili úplně IGNOROVAT, takže i na 1.5m široké pěšině si nevšímaj jinech psů, co si páníci daj jen ke straně  ;) (musím to zaklepat...)  :D  ;)

ó jak ti závidím...já dokud bude žít ta mrňavá grónská liška, tak nikdy klidná nebudu, nedá se jí věřit ani dobrý den...razí heslo "klidně mě třeba zabij, ale já se nažeru"...a cokoliv do velikosti kokršpaněla je jídlo :-X

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: Se psem na běžkách
« Odpověď #23 kdy: Leden 18, 2010, 17:48:22 »
Do velikosti kokšpaněla? Tak to  by se jí na Kladně líbilo:-)) No, co tak je připravená k přežití! Ale chápu ty nervy, mam je někdy taky
« Poslední změna: Leden 18, 2010, 17:58:54 od TerCedrici »

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Se psem na běžkách
« Odpověď #24 kdy: Leden 18, 2010, 18:20:59 »
Do velikosti kokšpaněla? Tak to  by se jí na Kladně líbilo:-)) No, co tak je připravená k přežití! Ale chápu ty nervy, mam je někdy taky
Jako o tu kdyby se někde zaběhla rozhodně strach nemám, ta přežije. Bohužel její "vlčí" instinkty jsou v civilizaci dooost naprd.

Offline ŽufrikTeam

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 297
  • Souhlasu: 8
Re: Se psem na běžkách
« Odpověď #25 kdy: Leden 18, 2010, 19:01:00 »
Tohle se mi skoro pokaždý stává, když jsem se psem na kole:( A páníčci stojí opodál a maji ty kecy typu: on si chce jenom hrát...ale, že se kvůli nim přizabiju, to je jim jedno, hlavně, že si pohrajou, že! (pohrajou: cedrik stojí a nevěří, já se sbírám a nadávám a cizí vořech vrčí a "chce si hrát")
Jsou to divný lidi, ty pejskaři ......O:-)

Tak to já preventivně zatroubím a na Žufrika křičím, nestavíme, máme skluz, večeři dostaneš doma  8) A lidi skáčou do příkopů  >:D
   *   www.probarf.cz

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Se psem na běžkách
« Odpověď #26 kdy: Leden 19, 2010, 08:39:10 »
Lenko, já vím že se říká že starýho psa novým kouskům nenaučíš, ale vždyt na trekách potkáváš taky plno zákusků,( Alena a pinčí smečka atd..)  to musí být děsně na nervy, sami víme, že kdyby ti naši psi zabrali doopravdy, odtahnou nás i s batohem kamkoli- vlastní zkušenost >:D. Takže si myslim, že by to šlo předělat výchovou, ne?


Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Se psem na běžkách
« Odpověď #27 kdy: Leden 19, 2010, 09:45:42 »
  ale psi se je naučili úplně IGNOROVAT, takže i na 1.5m široké pěšině si nevšímaj jinech psů, co si páníci daj jen ke straně  ;) (musím to zaklepat...)  :D  ;)
No to Hyena když táhne, tak psi taky ignoruje.Jinak bysme v lesoparku neujeli ani metr :-)  Nicméně patožroutům, kteří jí v tu chvíli obtěžují by svůj názor byla schopna říct vcelku jasně a srozumitelně. proto dávám přednost variatně, kdy "jasně a srozumitelně řvu " já.

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Se psem na běžkách
« Odpověď #28 kdy: Leden 19, 2010, 11:23:17 »
  ale psi se je naučili úplně IGNOROVAT, takže i na 1.5m široké pěšině si nevšímaj jinech psů, co si páníci daj jen ke straně  ;) (musím to zaklepat...)  :D  ;)
  Nicméně patožroutům, kteří jí v tu chvíli obtěžují by svůj názor byla schopna říct vcelku jasně a srozumitelně. proto dávám přednost variatně, kdy "jasně a srozumitelně řvu " já.
noo voni si voříšci dávaj docela pozor a já jen utrousím : "mrzí tě život
zmetku... vemu tě kotvou..." zkraje jsem byl taky trochu na nervy, ale po xxtém opakování je to už jen taková hra... :D :) ale u těch dalších na pěšině (pokud jsou cizí v klidu . tj jen koukaj a neblafou) je to naprosto v poho (a to ještě potkáš chytrolíny co si daj psa k noze na straně ke psům a né aby si stoupli mezi nás a psa...) ;)

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Se psem na běžkách
« Odpověď #29 kdy: Leden 19, 2010, 11:30:31 »
Juž jsem to pochopila. Musím si pořídt KOTVU!!  ;D Pak nebudu muset máchat hůlkou, abych zabránila vořechů, páchat sebevraždu a tudíž si taky zbytečně nanarazím pr....l a ušetřím hlasivky jakož i udržím svojí slušnou pověst v dotyčném lesoparku . ;D

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: