Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Harání na dogtrecích

Autor Téma: Harání na dogtrecích  (Přečteno 14692 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Jana

  • Host
Re: Harání na dogtrecích
« Odpověď #15 kdy: Červenec 17, 2007, 11:27:22 »
Díky všem za rady, Fryšták se blíží a feňule zatím nic, tak snad nám hárání vyjde až po dogtreku...

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Harání na dogtrecích
« Odpověď #16 kdy: Červenec 17, 2007, 12:09:46 »
no nevím Venco, doufala jsem že Barda po krytí přestane u každé feny spolehlivě označovat týden před háráním a blbnout ještě týden po hárání.. máme dvoje štěníky a magor je to pořád stejnej...
Na trati - start vzadu mi přijde ideální - buď jsi pomalejší a pak o tobě pes ani neví, nebo jsi rychlejší, někde psa předběhneš, on chvíli potáhne a je to, ale nejhorší je jak už psala Pavla - do kopce psa vytáhneš od háravky, tam zmoženě usedneš, háravka tě předběhne a z kopce psa zoufale brzdíš. Na rovince fenku opět předběhneš a ejhle - přichází kopec.. když se ti tohle děje nějakých 20 kiláků, máš chuť onu háravku i s doprovodem zprovodit ze světa...
V kempu - nic proti háravkám, ale prosím nelezte s nimi psům před čumáky! Buďte někde bokem a moc se s nimi necourejte po táboře. Ti co si s háravkou stoupnou mezi hromadu uvázaných psů a povídají si, přičemž je jim jedno že se okolo nich škrtí deset vyjících psů, způsobují právě to že pak majitelé psů háravky fakt nemají rádi.

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Harání na dogtrecích
« Odpověď #17 kdy: Červenec 17, 2007, 21:25:15 »
to Petra: ty dámský pičifuky  :-X fakt fungujou... nastříkat sedýnku něčím ohavně páchnoucím ( pro psa) a máš klid... :P.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Harání na dogtrecích
« Odpověď #18 kdy: Červenec 17, 2007, 22:59:46 »
že bych vás před trekem vždycky obešla? Ono je to fakt o lidech - o Honzově Ritě teď v Radíkově jsem do sobotního poledne vůbec netušila že hárá, a ani pak nebyl žádný problém (to že se Barda přeorientoval na Honzu je jejich problém  >:D), zatímco jiní neopomenou s háravicí pečlivě prolézt celý tábor a pro jistotu ji vzít i na mítink a vůbec všude...
dnes jsme měli na cvičáku fenu týden po hárání, ten pitomec po ní lezl jako by byla v nejlepším, tak jsme si dali krásnou lekci v poslušnosti, ale na treku bych ho nejspíš zabila

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Harání na dogtrecích
« Odpověď #19 kdy: Červenec 18, 2007, 06:20:42 »
Bohumile, Bohumile...pičifuk se neříká... :D
říká se intim spray :D

Potvrzuju účinnost, funguje to líp než nějaký spreje na háravky ze zverimexů a je to podstatně levnější. Platí tady úměra, že čím lacinější (a příšernější) vůně, tím lepší efekt... :D  Nejlepší byl "Impuls vanilla", vánoční dárek od tchýně :-X :-X >:D
Ale u nás (aspoň na Kima) to funguje jenom na začátku a konci hárání, fenu "v nejlepším" asi nepřerazíš ani Chanelem No.5 :(

A jinak k té ohleduplnosti majitelů háravek...ono je to oboustranný, pokud háravou fenu uvázanou v nejzašším koutě tábora obtěžuje pes na volno, taky to není úplně v pořádku...


kuna

  • Host
Re: Harání na dogtrecích
« Odpověď #20 kdy: Leden 24, 2009, 19:57:47 »
Náhodu mně háravka na 30. km v midu ožila psa tak, že začal po 30 km téměř nenapnutého vodítka táhnout jak blázen.Takže se dá říct, že nás zachránila, jelikož už jsem myslela, že Jack přestane jít úplně, měl toho plné kecky a jak ucítil háravku před námi, napnul vodítko a já poprvé okusila, jaké je to, když pes táhne:)  Poté, co jsme háravku předběhli to sice bylo horší, ale nechal se ukecat a už ťapkal do cíle. Byl to můj první dogtrekking a mám 10 kg pejska, takže s netáhnutím počítám... Takže na háravku na trati před námi  mám nejlepší vzpomínky z celého závodu... ;)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: