Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Rakovnicko, Lounsko a trošku i Žatecko

Autor Téma: Rakovnicko, Lounsko a trošku i Žatecko  (Přečteno 20346 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: Rakovnicko, Lounsko a trošku i Žatecko
« Odpověď #75 kdy: Únor 07, 2011, 12:48:11 »
Lounáci, máte někdo kolobku? Nebo kolo? Tenhle týden jsem doma, dneska jsem si dala na nové kolobce lehkých 13 km a psa to samotnýho nebaví :-)jen tu teda neznám cyklostezky :-(

Offline brzda Rity

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 102
  • Souhlasu: 0
Re: Rakovnicko, Lounsko a trošku i Žatecko
« Odpověď #76 kdy: Únor 09, 2011, 22:42:28 »
Ahoooj Erájo, no já teda mám jen to kolo, ale asi bys mě nedonutila připřáhnout k němu tu mojí hyenu ;) >:D ;) i když je už o 100% lepší než při tom vašem loňskym zážitku ::) :-[ ::), tak je to prostě temperamentní šílenec...nebo jsem to "kolo & pes @ cyklostezce" špatně pochopil a chceš to praktikovat jinak???

cyklostezky tady neznáš, protože tu žádný nejsou, tedy ne takový na který můžeš na kole a nemůžeš autem...
Pojď s náma na Milešovku, když máš roupy :) určitě zase uděláš fajnovejch fotek :)

Erája1

  • Host
Re: Rakovnicko, Lounsko a trošku i Žatecko
« Odpověď #77 kdy: Únor 10, 2011, 13:02:25 »
Ále, zapřáhneš a jedeš :-D já bych jela před váma, a ty bys jen brzdil :-D  Na Milišovku jindy, už jsem zase fuč z Loun... škoda, bylo to neplánovaný a Milešovka naopak plánovaná :-( užijte si to!

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: