Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Nej...dogtrekking 2009

Anketa

Kde se vám letos nejvíc líbilo?

Chřibský DT
20 (20.6%)
Krušnohorský DT
4 (4.1%)
Jednooký vlk
13 (13.4%)
Šlapanice
3 (3.1%)
Šediváčkova 111
0 (0%)
Podbořanský DT
1 (1%)
Hanácká Štreka
5 (5.2%)
Stopou strejdy Šeráka
17 (17.5%)
Stezkou vlka
9 (9.3%)
Krajem Oty Pavla
18 (18.6%)
Fryštácký DT
7 (7.2%)

Celkem hlasů: 55

Autor Téma: Nej...dogtrekking 2009  (Přečteno 40633 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Alena a pinčí smečka

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 70
  • Souhlasu: 0
Re: Nej...dogtrekking 2009
« Odpověď #30 kdy: Říjen 30, 2009, 20:48:28 »
Tak jsem odhlasovala a už se moooooooooooooooooc těším na další sezonu O:-).

mno, já právě jak nemám tu vlastní izolaci tak jsem schopná mrznout i když ten půlkilový nacpu do dvoukilového a na to hodím deku (a dovnitř hřejivého psa)... takže tak...

Taky nemám izolační vrstvu ale asi jsem někdy vypila nemrznoucí směs či co, protože doháním některé blízké k šílenství tím že vyrazím v deseti pod nulou jen v tričku a šustce, ale nesmím být ospalá to pak mrznu myslím že to bude tím, když chodíš nonstop ;) prostě to chce spát ^-^. Já si myslím že jsem otužilá, protože mám nahaté psy. Někam přijedu vidím psům je zima a tak svlékám a přikrývám kam až to všeobecně zaběhlé mravy umožní >:D.

Offline Mašer

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Souhlasu: 1
Re: Nej...dogtrekking 2009
« Odpověď #31 kdy: Říjen 30, 2009, 22:59:38 »
Chřiby            - nádherný zahajovací trek, po půlroční abstinenční pauze, s příchutí bláta a vůní jara

Krušky            - Zkouška odolnosti co vydržíme.  Počasí se vyřádilo.Stokrát jsme si řekli, že dojdeme-li tohle, dojdeme už vše.

Jednooký         - citový výroční trek (začínali jsme na něm loni), nádherná příroda a nezklamal ani letos

Šlapanice         - krásný trek Moravským krasem, se strašidelnou noční zápletkou (kdo viděl video, ví), bylo na trečku co se koukat

Šediváček        - trať překrásným územím Šumavy, Boubínským pralesem a malebnými městečky, asfaltu stejně jako všude jinde (nevím, proč na něj spousta lidí nadává)

Podbořany        - jednoduchý trek, hezká příroda, ideální počasí

Dachstein         - tady není co dodat, mid náročnosti longu, Alpy jsou Alpy

Hanácká štreka  - trať s vysněnou stokilometrovou délkou, v horkých letních podmínkách, se spoustou rybníků, a krásnymi lesy.

Šerák               - šel jsem ho poprvé a opravdu legendy o něm nelhaly, náročný, kopcovitý, horký, dlouhý,ale zvládnutelný

Stezka vlka        - tradiční trek s povinným bivakem, organizačně perfektním, ale osobně si myslím, že zbytečným a příroda tradičně krásná

Osoblaha            - veselý trek, se spoustou originálních nápadů organizátorů na kontrolách (možná inspirace pořadatelům pro další ročníky), s náročnou horskou  části a jednodušší   

                           části nížinami po naučných stezkách.
       
Ota Pavel           - Ota team nezklamal, krásné zázemí, pohodová procházka podzimní křivoklátskou krajinou

Fryšták              - počasí a stromy  nám umožnily vyzkoušet naši vůli a odolnost a dokázat si, že dojít se dá opravdu všechno

A jelikož je nespravedlivé vůči ostatním trekům vybrat 2 nejlepší, odmítám hlasovat
Olda a bílá princezna Enngi

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Nej...dogtrekking 2009
« Odpověď #32 kdy: Říjen 31, 2009, 00:54:58 »
V podstatě s Mašerem souhlasím, na Šumavě bylo možná trochu víc asfaltu, ale když se člověk kochá a užívá si, je pěkná krajina,nikam nespěchá a jeho cílem je cesta, tak to nevnímá  :)

když už tak doplním:

Orava: Nádherný trek, s krásnými výhledy na Tatry první den,fantastické vesničky,druhý den déšť a déšt.Absolutně pohodová atmosféra dokonalá organizace,termály...Navzdory tomu,že mně s Hanzzem se od cesty tam, přes samotný trek až po cestu zpátky nedřilo vůbec nic, to se musí zažít, neuvěřitelné,ale vše dohromady naprosto dokonalé a neuzapomenutelné...

Havinošlap: Škoda mizivé účasti, snad se to za rok trochu změní, pár lidí, ale trek vynikající, divočina, divočina, divočina.Hluboké lesy, téměř neprůchodné cesty, zapadlé vesničky.

 Kdyby v hlasování byly ještě tyto dva treky tak se taky zdržuju hlasování :)

Offline Mašer

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Souhlasu: 1
Re: Nej...dogtrekking 2009
« Odpověď #33 kdy: Říjen 31, 2009, 02:16:17 »
Připadá mi to hlasování nespravedlivé vůči orgánizátorům. Jak to bude vypadat u člověka, který všechny treky nezná ? ???
Na Jednookém bylo asi 100 účastníků a bude jich hlasovat třeba 80, že to byla nádhera.  :)
Na křuškách jich bylo třeba jen 40 a bude jich hlasovat 20, i když to byla taky nádhera.  >:(
Tak si dotyčný podle počtu hlasu řekne, že tam to stojí za houby, tam ani nejedu.  ::)
A myslím že chceme aby tyto treky byly a lidi na něj jezdili.  ;)
Navíc jen 3 lidi prošli všechny treky a mohli by říct, kde bylo nejkrásněji.
Že Petře ?  ;) ;D
Až takových bude více, pak se může udělat anketa, kde bylo nejkrásněji, ale já by jsem řekl, že krásně bylo všude a není nelíbyvých trekú. :)
Olda
Olda a bílá princezna Enngi

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Nej...dogtrekking 2009
« Odpověď #34 kdy: Říjen 31, 2009, 07:37:57 »
Chtěla bych oba rozezlené muže (i lobující pořadatele) upozornit, že tahle anketka je tady pouze pro zábavu, nemá vliv na nic. Nejsou to povinné volby, klidně se můžete zdržet hlasování, nebudete za to nikde popotahováni. ;D
I když částečně by mohla sloužit jako zpětná vazba pro pořadatele...bylo všechno OK? Nemám někde přidat?

Dáša1

  • Host
Re: Nej...dogtrekking 2009
« Odpověď #35 kdy: Listopad 01, 2009, 21:08:06 »
Tak za mně, jelikož jsem šla letos  jen Chřibský DT, tak byl nejkrásnější  ;).

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Nej...dogtrekking 2009
« Odpověď #36 kdy: Listopad 01, 2009, 21:40:08 »
A kdo je rozezlený :D Já tu anketu chápu a rád jsem hlasoval,ikdyž to bylo těžký rozhodování :)

Mimochodem, nepsal tu někdo že dává hlas Podbořanům?Zatím ho nevidím ;)

Offline Jana a Deny

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Souhlasu: 17
Re: Nej...dogtrekking 2009
« Odpověď #37 kdy: Listopad 02, 2009, 08:37:57 »
Kde se vám letos nejvíc líbilo?
Byla to těžká volba. Mašinka nechtěla sbaštit všechny moje hlasy, kde se mi líbilo.
Škoda....tak jsem nakonec nechala odfajfknutou jen Hanáckou a Stezku vlka,
kde oceňuji zájem a starostlivost pořadatelů nejen tu celkovou, ale i osobní.
Někde bylo lepší to a jinde zase něco jiného.
Pro nás je to výlet na hranicích našich sil a možnost odvozu je skvělou službou.
Děkuji všem pořadatelům, všech dogtreků za sebe i za svého psa.  O:-)

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Nej...dogtrekking 2009
« Odpověď #38 kdy: Listopad 02, 2009, 08:43:39 »
Jano, to je dobře, že jsi dala hlas Hanácký, třeba je taky trochu za mě,jo?? Já jsem si uvědomila, že jsem to posuzovala i podle toho, jak daleko jsem to měla autem a to fakt pořadatel neovlivní. V sobotu bych měla jet na závody spřežení a mě se ani moc nechce, přijdou mi krátké a jsou jen na dva dny. Lidi, co se mnou ten dogtreking udělal?!

Offline Jana a Deny

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Souhlasu: 17
Re: Nej...dogtrekking 2009
« Odpověď #39 kdy: Listopad 02, 2009, 09:35:09 »
Šárko, já se taky těším, dá-li Pán, na příští longy.


Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Nej...dogtrekking 2009
« Odpověď #40 kdy: Listopad 02, 2009, 09:47:04 »
Šárko, to neřeš - od té doby co chodím dogtreky mě přestaly bavit nejen výstavy (to by se dalo pochopit), ale i coursing a agility...

Offline Kukačka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 1
Re: Nej...dogtrekking 2009
« Odpověď #41 kdy: Listopad 02, 2009, 13:46:24 »
Všechny dogtreky jsou v něčem dobrý, ale hlasování je OK. Kukačky hlasovaly  >:D 8)

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Re: Nej...dogtrekking 2009
« Odpověď #42 kdy: Listopad 02, 2009, 18:08:18 »
Já souhlasím s Petrem i Mašerem, ale i tak chápu anketu a hlasoval jsem...


Petře? To si už děláš pr*el, ne? ;)
...s Hanzzem se ...
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Nej...dogtrekking 2009
« Odpověď #43 kdy: Listopad 02, 2009, 18:45:16 »
ale,ale ... otázka zněla KDE SE VÁM NEJVÍC LÍBILO? a né ,který byl nej....

Offline Mašer

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Souhlasu: 1
Re: Nej...dogtrekking 2009
« Odpověď #44 kdy: Listopad 02, 2009, 20:15:51 »
A na kolika jsi byl, že můžeš říct - ano, tam se mi nevíce líbilo   ;)  :). Mně se LÍBILO na všech, na kterých jsem byl a to stejně, tak co mám dělat, když můžu hlasovat jen pro 2 ? :(  :)
Olda a bílá princezna Enngi

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: