Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Díky za ročník 2009

Autor Téma: Díky za ročník 2009  (Přečteno 23854 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Jana a Deny

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Souhlasu: 17
Re: Díky za ročník 2009
« Odpověď #30 kdy: Říjen 21, 2009, 11:02:41 »
Zvláště bych rád poděkoval Markovi za slivovicový budíček a za slivovicové posilnění na trati - pak že nebylo.

Tak jsme přišli s Denýskem nejen o sníh, ale aj o slivovicu...a...bodíky, kdyby jsme se dohrabali do cíle.

Offline Pepa a Ďobek

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 59
  • Souhlasu: 0
Re: Díky za ročník 2009
« Odpověď #31 kdy: Říjen 24, 2009, 22:55:42 »
Také se připojuji s poděkováním všem co tohle šílenství organizovali za stoprocentní zvládnutí této sněhové, kalamitní situace, která nás všechny trochu vykolejila. Bylo to perfektní. Díky :P

Offline Monika+bágl

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 196
  • Souhlasu: 8
Re: Díky za ročník 2009
« Odpověď #32 kdy: Říjen 25, 2009, 16:22:42 »
I my děkujeme pořadatelům za perfektní zvládnutí organizace, a s mým nízkopodlažním báglem jsme si řekli, že když jsme zvládli tohle, zkusíme příští rok nějaký long. A ještě bych chtěla poděkovat pánovi(bohužel nevím jméno),který mě chtěl odvézt černým autem z Držkové z aut. zastávky do Prahy. Ale bohužel s mým občas blicím psem v autě jsem si to nedovolila přijmout. Díky všem a za příští rok ahoj

Offline JoJo & Uzi & Chucky

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 119
  • Souhlasu: 4
Re: Díky za ročník 2009
« Odpověď #33 kdy: Říjen 27, 2009, 20:03:17 »
To Pavel: jakýpak lékařský závěr . . . To ode mne opravdu nehrozí! :)

To Honza s Montym: já tam slivovici měla, pročpak sis neřekl? Na trati jsem já i mnoho dalších trekkařů pitný režim poctivě dodržovali :) Dělila jsem se!
Krmivo pro psy a kočky
http:\\svetickasmecka.cz
Tara leden 2011 - 11. 4. 2015

Offline Pavel

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 156
  • Souhlasu: 2
Re: Díky za ročník 2009
« Odpověď #34 kdy: Říjen 27, 2009, 20:59:57 »
To JoJo: a já už s tou meducínou začal ;)

Offline Charles

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 39
Re: Díky za ročník 2009
« Odpověď #35 kdy: Říjen 30, 2009, 21:54:02 »
Taky se pridam...
Moc sem se tesil na extremni trek (mozna spis pocasi), pripravil se na nej, chystal se na bivak ve snehu - ten uz jsem dlouho nezazil, a tak...
No, jenze ve ctvrtek odpoledne, za okny dest, sem si rek, co bych se hnal v tomdle pocasi na kole dom. Zitra dovolena, se hezky doma prospim a odpoledne vyrazim; treba uz na dalnici nebude snih, co by vadil mim sjetym letnaku. A dam aspon MID, aby to nevypadalo, ze projdu co se da...
a taky tak udelal

trat byla paradni, snih se jeste udrzel ;), destik/snezeni jen obcasne, slunicko nepalilo a tak nebylo aspon vedro. Botky nepromokly, jen ponozky natahli zhora vlhkost(k tematu o promokavosti bot).
Zazemi SUPER (ani stan sem nestavel),
kuchyne vyborna(skoda ze sem nesel Long - mel bych i v patek poradnej hlad)
no spokojenost...
... tedy DIKY

PS: jo a dik Broňovi a spol, ze dovezl longare z trati do basecampu - bavit se (čti chlastat) jen s Midarema co chodi spat se slepicema ;D ... strasna predstava ;D - sorry  O:-)
 a oni(longari) to take ocenili
PS2: jo a se omlouvam za haravou Laru(tem co poblaznila pejsky) - ona jen flirtovala, za pejskem jsme jeli az minuly vikend (misto Zvanovic :'( )

Československý včák?
Parťák a společník, neopakovatelný...

Offline aidazkotce

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 2
  • Souhlasu: 0
Re: Díky za ročník 2009
« Odpověď #36 kdy: Září 19, 2010, 18:43:22 »
Nazdárek všichni, mam fenku KMO, když nebude snih jsme přihlášeni na long, ale je to naše totalní premiera.
 Chtel jsem se proto zeptat na nějaké frýčky rady vychytávky?

Offline aidazkotce

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 2
  • Souhlasu: 0
Re: Díky za ročník 2009
« Odpověď #37 kdy: Září 19, 2010, 18:59:27 »
Jakože na tento ročník:) nejede někdo v pátek ráno, v práci končím v 6 hodin a potom si jen dojdu pro psa a vyrážíme normálně dopravou ale pokud by jsme se mohli náhodou bylo to super nebo se někomu vecpat na zpáteční cestu? děkuju

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: