Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Díky za ročník 2009

Autor Téma: Díky za ročník 2009  (Přečteno 22846 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Vojta s Bertou

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 321
  • Souhlasu: 32
Re: Díky za ročník 2009
« Odpověď #15 kdy: Říjen 19, 2009, 14:45:37 »
Kristýnko, ty jsi šla v holinkách? Já měl goratexový vysoký Salomony, vydržely suchý asi 5 km a nevěřím, že kromě gumáků mohly nějaké boty vydržet suchý...
Kolik piva vypiješ za dogtrekking?

Offline Pavel

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 156
  • Souhlasu: 2
Re: Díky za ročník 2009
« Odpověď #16 kdy: Říjen 19, 2009, 20:17:01 »
...

Pavle,

jsme rádi, že už jsi v pořádku. Dogtrekkaři sobě a záchranařské péči zdar!
Jo jo, ještě jednou díky. Doma mě teď jeden večer a jedno ráno opečovávali jako hrdinu (kafíčko, čajíček, loupáček, zákusek, řízeček, naklepat polštářek...)  ;D Pak jsem ale vzal psiska na vycházku, fena se mi vyválela v čerstvém kravském hnoji a je po opečovávání  ;D :D ;)

Offline Pavel

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 156
  • Souhlasu: 2
Re: Díky za ročník 2009
« Odpověď #17 kdy: Říjen 19, 2009, 20:20:14 »
Pavle, pokusím se přemluvit Zuzku, aby trošku posunula termín. Krušky a sníh, to je kombinace, která se dá docela dobře očekávat  ;)

Super, viděl bych to tak na polovinu ledna, aby nás příroda nezaskočila s nějakým předčasným jarem nesmyslným ;)

Offline JoJo & Uzi & Chucky

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 119
  • Souhlasu: 4
Re: Díky za ročník 2009
« Odpověď #18 kdy: Říjen 19, 2009, 20:48:20 »
Pavle,
fakt jsem ráda, že jsi OK. Já už v tom viděla tisíc a jednu vážnou věc, pouhopouhý vyčerpání je to nejmenší . . . z toho se člověk může dát dohromady i sám.
Tak hlavně příště víc jíst a ještě víc pít, myslím, že pít se nám nikomu na trati moc nechtělo, a to je chyba.
Ale doma by tě měly ty tvoje ženský opečovávat i nadále, domluv jim . . . :)
Krmivo pro psy a kočky
http:\\svetickasmecka.cz
Tara leden 2011 - 11. 4. 2015

Offline Honza_Monty

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Souhlasu: 3
Re: Díky za ročník 2009
« Odpověď #19 kdy: Říjen 19, 2009, 20:59:11 »
myslím, že pít se nám nikomu na trati moc nechtělo, a to je chyba.
Ale chtělo, jenže slivovica většinou nebyla po ruce a čekala zase až v cíli  ;D

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Díky za ročník 2009
« Odpověď #20 kdy: Říjen 19, 2009, 21:03:39 »
I já se připojuji s velikým DĚKUJI   :) Broňovi a celému týmu organizátorů za výbornou trať skvělé zázemí. Už cestou do základního tábora bylo jasné, že to bude zcela vyjímečný trek, což se potvrdilo. Příroda nám opět ukázala,že kdo zde stále pánem.
Za což ji také děkuji :) Všem zúčastněným díky za skvělou atmosféru.
 

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Díky za ročník 2009
« Odpověď #21 kdy: Říjen 19, 2009, 21:05:51 »
Kristýnko, ty jsi šla v holinkách? Já měl goratexový vysoký Salomony, vydržely suchý asi 5 km a nevěřím, že kromě gumáků mohly nějaké boty vydržet suchý...
Já měl nohy jak v bačkůrkách a pěkně v suchu.Pouze posledních asi 5km začalo být lehce vlhko. Není nad kvalitní obutí

Offline Pavel

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 156
  • Souhlasu: 2
Re: Díky za ročník 2009
« Odpověď #22 kdy: Říjen 19, 2009, 21:49:07 »
No v mých botkách to šplouchalo hned od začátku, ale nadchly mě silné ponožky z Moiry, které tu vodu snad odčerpávaly, nebo co. Jít delší úsek bez sněhu, snad by ty boty vážně vysušily ;D
 
Krystýnka a Petr: jestli jste měli vážně sucho v botách, prozraďte značku :)Jdu na ně stát frontu ;)

JoJo & Uzi: No to opečovávání zkusím dohodnout a lékařský závěr: jíst a pít z plna hrdla beru všema deseti ;D

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Díky za ročník 2009
« Odpověď #23 kdy: Říjen 19, 2009, 23:01:21 »
Viking s Goretexem,ale jestli to nebude tím, že jsou fungl nové a měl jsem je poprvé na nohách :)
« Poslední změna: Říjen 19, 2009, 23:03:46 od P. & G.+N. »

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Re: Díky za ročník 2009
« Odpověď #24 kdy: Říjen 19, 2009, 23:47:53 »
Merrell Continum s Gore-texem a impregnací :).
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Káča a Dýny

  • Host
Re: Díky za ročník 2009
« Odpověď #25 kdy: Říjen 20, 2009, 10:02:48 »
Taky se musím přidat k poděkování za super trek. Ať si doma všichni ťukali na hlavu a vytýkali bláznoství, bylo to super. Botky šplouchaly druhý den o něco dřív než v pátek, ale stálo to za to.
Krom bot ale budu muset vymyslet i lepší foťák - zamrzl, takže tentokrát úplně bez fotek.

Offline Kristýna, Aranka a Žižla

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 219
  • Souhlasu: 0
Re: Díky za ročník 2009
« Odpověď #26 kdy: Říjen 20, 2009, 16:15:30 »
Garmont Sitka GTX a samo že impregnace

Offline Pepa+Manikya

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 17
  • Souhlasu: 0
Re: Díky za ročník 2009
« Odpověď #27 kdy: Říjen 20, 2009, 16:24:47 »
Děkuji za  skvěle zorganizovaný trek. Ten noční pochod mne mrzí, já se na to dobrodružství tak těšil. Vyzdvihnul bych zázemí patriota (místnost ponechanou nám do brzkých ranních hodin), vynikající koláčky, roládu a bábovku, silnou a zdravou trnkovici, ať již ročník 2001, či 2002. Zvláště bych rád poděkoval Markovi za slivovicový budíček a za slivovicové posilnění na trati - pak že nebylo.
Rovněž děkuji všem, kteří přemluvili své fotopřístroje k činnosti.

Boty: již od krušek vím, že nejlepší jsou kecky: lehké a obratné, snadno schnou, jsou levnější, skladnější..

Offline Pavel

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 156
  • Souhlasu: 2
Re: Díky za ročník 2009
« Odpověď #28 kdy: Říjen 20, 2009, 20:29:50 »
Viking s Goretexem,ale jestli to nebude tím, že jsou fungl nové a měl jsem je poprvé na nohách :)
No dobře, odcházím do Hudy, ať jsem tam ještě před otvíračkou ;D

Je fakt, že já měl loni na Otovi boty s Goretexem taky skoro nové a několik brodů vydržely suché. A to šla voda i přes tkaničky. Až když jsem přestal vodu řešit a zahučel tam hodně nad kotníky, to už Goretex nevzal :)
Teď jsem měl Merellky, lehké, hned mokré, impregnace nějakou nanovláknovou technologií či co.

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Díky za ročník 2009
« Odpověď #29 kdy: Říjen 20, 2009, 22:40:21 »
Samozřejmě nezbytné byly návleky, co je platné když máš goráč a nateče ti tam voda vrchem,nebo napadá sníh ;)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: