Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Puchýře:-(

Autor Téma: Puchýře:-(  (Přečteno 47614 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #60 kdy: Červen 02, 2010, 18:13:00 »
Hele co umím...kouzlo...
Pozor!!! pouze pro silné žaludky!
Jinak přílohu nerozklikávejte! >:D

Offline Psymorf

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 166
  • Souhlasu: 12
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #61 kdy: Červen 02, 2010, 20:04:10 »
že by photoshop ?
Jděte kupředu, pokud můžete, ale klesnou-li pod vámi nohy, sedněte si nedaleko cesty a dívejte se na další mimojdoucí bez hněvu a závisti, vždyť ani oni daleko nedojdou. Turgeněv

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #62 kdy: Červen 04, 2010, 00:07:21 »
Tak ještě jedno "kouzlo"...a "strejda fotošop" to není ;)
Opět pouze pro silné povahy a otrlé dogtrekaře bez nehtů ;D
« Poslední změna: Červen 04, 2010, 00:19:47 od LenkaB »

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #63 kdy: Červen 04, 2010, 08:57:39 »
ty woe to chci taky  :) já už nenosím ani sandálky  >:D

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #64 kdy: Červen 04, 2010, 12:00:03 »
čéče, to už jsem někde viděla :D bohužel jen ten první obrázek z těch tří vedle sebe :D

Offline Pavel

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 156
  • Souhlasu: 2
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #65 kdy: Červen 04, 2010, 19:48:48 »
To je asi fotka před trekem,uprostřed treku a po treku, nebo ne? ;D

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #66 kdy: Srpen 17, 2010, 07:00:24 »
co se dá dělat se zarůstajícím nehtem?

Tak jsem vyzkoušela ty špony (plastový proužek nalepený na nehtu) a funguje to!!!
Po 12 týdnech po nalepení nehet nezarostl...špona mu to nedovolí! :)
Takže jestli to někdo u vás v okolí dělá, jdi do toho, je to sice dražší, a je potřeba po odrostení špony opakovat alerspoň po dobu roku a půl (tak dlouho má prý nehet "tvarovou paměť) ale výsledek fakt stojí za to.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #67 kdy: Srpen 17, 2010, 17:32:17 »
tak s tou pamětí jsi mne fakt nepotěšila

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #68 kdy: Srpen 17, 2010, 17:41:08 »
Tak záleží jak ti rychle rostou nehty...tahle paní ji má po 12-ti týdnech zhruba v půlce nehtu, takže si myslím, že novou budem lepit za dalších 12 neděl...To máš cca 5 měsíců jedna špona...to zas není tak hrozný

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #69 kdy: Srpen 17, 2010, 18:03:33 »
no já tím že jsem to neměla tak zlý, tak jsem si říkala že to jen zastříhnu až tam kde to nezarůstá a přes léto budu chodit jen v sandálech a naroste to rovně... rok a půl v sandálech fakt nevydržím... ale je to lepší, možná fakt proto že jsem to začala řešit hned jak si nehet "kousnul" do masa, ne až už by to bylo fakt zarostlý

Offline beraniste

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 3
  • Souhlasu: 0
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #70 kdy: Květen 24, 2011, 13:04:36 »
První nedoktrekingový pokus stovky mě stál hodně bolesti. Už od 50tého km jsem měl nohy úplně plné puchýřů a to jsem měnil ponožky o sto šest.
Druhý oficiální poukus jsem šel 104 km již poučen z předchozí túry. Vzal jsem si své půlroku vyšláplé běžecké boty, které jsou o 2 čísla větší než noha a velice lehounké. Téměř celá bota je jen průhledná síťkovina, takže jakobych na nohou nic nenesl. Na první část trasy jsem si vzal silnější trekové ponožky a po propocení jsem nasadil dvoje levnější moirové ponožky na sebe.
Výsledek - bez puchýřů, otlačenin. Hned druhý den jsem si šel vklidu zaběhnout svojí 10km trasu.

Offline Ef. a Rassík

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 71
  • Souhlasu: 0
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #71 kdy: Červen 08, 2011, 12:32:46 »
no jo, to se někdo má, když může chodit v sandálech... :D co já bych za to dala, jenže s vyrachtanym kontíkem, kterej je vyndavací a zastamdací, a jsem schopná si ho vyvrknout dvakrát za kilometr když se kochám a nečumim furt pod nohy, si trek v sandélích nemůžu dovolit :( taky mě to napadlo, ty plný, síťovaný, jaká by to byla odpočinková lahůdka, jenže se o ten kotník bojim... takže furt kotníkový trekovky :/
jako tahám je s sebou, ale obouvám je jen pokud jdeme po asfaltu...tam mi hrozí nebezpečí výronu minimální...
jinak nevim, jestli máte někdo kotníky v podobným stavu, jak to řešíte, když chcete jít v terénu b sandélích?
"Ne každý, kdo se toulá, je ztracen..."
J.R.R. Tolkien

Offline honza khp

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Souhlasu: 47
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #72 kdy: Červen 08, 2011, 12:38:34 »
jestli máte někdo kotníky v podobným stavu, jak to řešíte, když chcete jít v terénu b sandélích?
chodím s hůlkama, už mě to párkrát před vyhozením kotníku zachránilo (s kopce, na hrvatý louce, mezi kořenama)  :)


Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #73 kdy: Červen 08, 2011, 13:07:34 »
já to řeším stahovacími obvazy a ortézami. Mám hyperněco, to znamená, že všechny vazy jsou povolené a vlastně ty klouby vůbec nedrží. Zrovna včera jsem si vykloubila zápěstí při ždímání hadry. Takže víceméně pořád chodím ofačovaná jak mumie. Na venčící vycházky (mid) chodím se sbírkou ortéz v batohu a když se vracím tak je mám z větší části na sobě. Na long jsem si ještě netroufla, do batohu k ortézám se mi už nevejde spacák :D

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #74 kdy: Červen 08, 2011, 18:12:10 »
Chodit, chodit, chodit. V nízkých. Vono si to zvykne. Čím víc podpíráš, tím míň se to podpírá samo.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: