Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Puchýře:-(

Autor Téma: Puchýře:-(  (Přečteno 47547 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Šárka Mik

  • Host
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #45 kdy: Duben 15, 2010, 09:55:27 »
A jak se řeší, když vznikne i přes mazaní potreba nalepit na nohu naplast? Když je ta noha namazana, tak tam nebude drzet ani spesl urgo ne? Treba ty maji v navodu že se maji lepit na suchou nohu.

Letos chci vyzkouset mazani i z venku. Zkusila bych kalcium pantotenikum . Osvedcilo se dětem na prdylky

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #46 kdy: Duben 15, 2010, 10:40:15 »
ono se to mazání vcucne do kůže než příště zastavíš (samozřejmě namazat a na to hned lepit je blbost)

Šárka Mik

  • Host
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #47 kdy: Duben 15, 2010, 11:00:32 »
Hm. no tak to já zastavuju asi moc často... ;D

ŠarkaM

  • Host
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #48 kdy: Květen 02, 2010, 23:08:11 »
Vyzkoušela jsem na Krušnhoráku poprvé to mazání. Mazala jsem kalcium pantotenikum tak čtyřikrát denně. Měla jsem sebou bot na přezutí až hanba, ale byla jsem bez puchýřů.

Tedˇ jsem si koupila borogricerínovou mast, obsahuje lanolín a je mnohem mastnější než to kalcium. Má někdo zkušenosti s tyčinkou na mazání proti puchýřům?

Offline Jana a Deny

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Souhlasu: 17
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #49 kdy: Květen 03, 2010, 21:24:33 »
Má někdo zkušenosti s tyčinkou na mazání proti puchýřům?
Jo, děsně rychle mizí...jinak dobrá a příjemná.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #50 kdy: Květen 26, 2010, 18:28:43 »
co se dá dělat se zarůstajícím nehtem?

http://www.coneta.cz/special/download/BS_spolecny_2010.pdf

Jsem přihlášená na kurz, tak potom podám víc info.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #51 kdy: Květen 26, 2010, 19:48:04 »
ježiš fuj, ty obrázky jsou jak od dogtrekařů...

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #52 kdy: Květen 26, 2010, 19:51:20 »
Ještě se ty špony dělají kovový, něco jako rovnátka na zuby, tak rovnátka na nehet, ale odkaz jsem sem ani nedávala 1. si myslím, že by to na treku v botě hooodně zavazelo (je to napevno a mělo by to na nehtu být cca rok) a za 2. to jsou obrázky pro hodně silné nátury.

Kurz je šponování nehtů a nehtová protetika...takže komu slízaj nehty a potřebuje být v létě někam za dámu v sandálkách, je tu šance ;D
Hned ozkouším sama na sobě...jeden nehet má podezřelou barvu..já to tušila, že chodit trek nonstop není zdravý...zlatý dva bivaky, to nebolí nic ;D
« Poslední změna: Květen 26, 2010, 19:54:33 od LenkaB »

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #53 kdy: Květen 26, 2010, 19:57:06 »
že tady je vždycky nový příspěvek zrovna když mám něco k jídlu!! Prosila bych blijícího smajlíka...
a měla bych dotaz...cca po Šerákovi 2006, kde jsem šla půlku v mokrejch botech, mi horní polovina palce nějak odešla od nehtového nůžka...pod tím byl pořád nějaký hnusný sajrat, který jsem odstraňovala..teď, po čtyřech letech nehet pořád nedolíhá a pořád je pod ním nějaký hnus, ale zespod nehtu...nehet je v této části hrozně tvrdý, nejde to vůbec stříhat, navíc když ho zastříhnu tak zarůstá, když ho nechám normálně, tak mám na trekku prsty do krve...co s tím??

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #54 kdy: Květen 26, 2010, 20:01:40 »
ježiš Jano, teď chci toho blijícího smajlíka já...
BaHU, nechceš si občas na treku (raději ve čtvrtek, v neděli bys to nemusela rozdýchat) rozložit stánek a vydělávat?

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #55 kdy: Květen 26, 2010, 20:02:35 »
že tady je vždycky nový příspěvek zrovna když mám něco k jídlu!! Prosila bych blijícího smajlíka...
a měla bych dotaz...cca po Šerákovi 2006, kde jsem šla půlku v mokrejch botech, mi horní polovina palce nějak odešla od nehtového nůžka...pod tím byl pořád nějaký hnusný sajrat, který jsem odstraňovala..teď, po čtyřech letech nehet pořád nedolíhá a pořád je pod ním nějaký hnus, ale zespod nehtu...nehet je v této části hrozně tvrdý, nejde to vůbec stříhat, navíc když ho zastříhnu tak zarůstá, když ho nechám normálně, tak mám na trekku prsty do krve...co s tím??
To by chtělo vidět, takhle na dálku těžko radit. Někdy se pod poraněný nehet dá plíseň a dělá ten sajrajt pod ním a nadzvedává ho.
Až se někde potkáme, ukážeš mi nohu.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #56 kdy: Květen 26, 2010, 20:04:13 »
ježiš Jano, teď chci toho blijícího smajlíka já...
BaHU, nechceš si občas na treku (raději ve čtvrtek, v neděli bys to nemusela rozdýchat) rozložit stánek a vydělávat?

Ve čtvrtek na treku piju studený HU s hřejivým pocitem, že žádný smrdutý kopyta nemusím ošetřovat nejmíň do pondělí :P

Offline Pavel

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 156
  • Souhlasu: 2
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #57 kdy: Květen 26, 2010, 20:48:45 »
Jani, to chce hned zase na další mokrý trek. Aby ten nehet slezl znovu a potom zase znovu a znovu ;D Pak nemusíš řešit, jestli dolíhá nebo ne, páč prostě nehet není :D

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #58 kdy: Květen 26, 2010, 21:43:25 »
On se taky hodně dlouho tvářil :D visel napůl na náplasti a ne a ne, sviňa, se odlepit :D Tak třeba ho zdolá letošní Šeráček... Jeden z mých posledních nehtů  :'( :'(

Offline Pavel

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 156
  • Souhlasu: 2
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #59 kdy: Květen 26, 2010, 21:53:43 »
Dokud jdou pryč jen nehty... ;D ;D

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: