Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Puchýře:-(

Autor Téma: Puchýře:-(  (Přečteno 47615 krát)

0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Alena a pinčí smečka

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 70
  • Souhlasu: 0
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #15 kdy: Srpen 31, 2009, 11:15:13 »
To je asi docela dobrý schrnutí. Řekla bych že největší průšvih jsou mokrý nohy :(. Problém je že já na holý nohy sandály nesnesu. Okamžitě mám nohy do krve >:(. Pavel v nich chodí fakt furt (jen nevím co bude dělat v zimě 8)) a je spokojenej. Má tyhle http://www.keenfootwear.cz/newport/detail-39-243.html
Popravdě jsem teď nějak spoléhala na to že na tohle netrpím :-X.

Mě růžový přítel docela zabírá. Teda né že by břicho nebolelo, ale neuvažuju o rychlé sebevraždě jako bez něj.Nurofen mi nezabíral :-\. Trochu lepší do bylo když jsem brala HA (dámy snad vědí a pánové né co myslím 8)) a byla výhoda že jsem přesně věděla kdy to přijde a třeba když jsem něco měla tak jsem prostě nedělala pauzu a brala furt a .... jsem neměla ( třeba když jsem jela Šlapanice). Jen musím na rovinu říct že jinak to bylo šílený. Bolela mě hlava a bylo mi špatně a když jsem pak dostala docela velký psychický problémy ( deprese, byla jsem vzteklá což normálně nejsem a musím říct že Pavla docela obdivuju, protože to pokaždý schytal on a pak jsem koukala na diskuze že tyhle problémy ženský někdy s HA mají) tak jsem to brát přestala. Pravda je že ale znám holky co to snáší úplně v pohodě. Takže to je asi případ od případu.

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #16 kdy: Srpen 31, 2009, 11:24:55 »
Mě se stalo, že ... prisla nezvana a necekana po dvou tydnech, když jsem v kvetnu sla po letech flakani se na materske treninkovy trek. Telo asi cucelo co to je blbo fyzickou namahu a pomstilo se mi.

Na Otu nebude! Hec! >:D

Prave kvuli mokrym noham jsem se rozhodla vlacet sebou troje boty a jsem za blazna. Co mam ale delat, kdyz- v trekovach mam mokry nohy okamzite, v sandalech otlaceny prsty, ale zas v kotníkovkach se uvarim v teple.


Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #17 kdy: Srpen 31, 2009, 11:54:39 »
mno, HA byl zřejmě jeden z důvodů mého loňského konce na Šlapanicích (pro ty co neví, skončila jsem v sanitce), takže tudy cesta nevede, i když to fakt bylo lepší (ale ne dobrý). + náladovost atd.

V sandálech chodím přes léto skoro pořád, takže nohy jsou zvyklý. Mám od vietnamců "ne dlahý"

Šárko, ono je důležité najít správnou rovnováhu mezi tím co je potřebné a tím co už je rozežranost. Dokážeš si představit že bys měla jednoho malého psa a měla si všechno nést sama? Okamžitě mokrý trekovky asi budou taky od vietnamců, ne? A v kotníkáčích se dají ujít i hnusně horký a asfaltový treky - já tak šla Šumavu (jsem naivně doufala že Šumava = kopce a lesy).

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #18 kdy: Srpen 31, 2009, 12:04:03 »
NE EE, jsou to nejaka znacka z Hervisu, Sportisimo, tusim  8).Jsou to botky co maji takovou tu sitku. Koupila jsem si je pote,co se mi rozpadly po letech Merelky a v nich se mi potila strasne noha, potila neni to spravne, mela jsem v ni nohu jako v ohni, to same v tech kozenych kotnikovkach.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #19 kdy: Srpen 31, 2009, 12:07:06 »
mno já si právě pod pojmem "trekovky" představuju něco nepromokavého... ty s tou síťkou jsou takový kříženec se sandálama...

Offline Alena a pinčí smečka

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 70
  • Souhlasu: 0
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #20 kdy: Srpen 31, 2009, 12:48:52 »
Já mám trekovky nízké, protože kotníkové nesnáším. Jsou celokožené a stejně nakonec v nich vodu mám, ale jde to. Asi si ale koupím nějaké běžecké ::).

Ty sandály jak má Pavel byly sice drahý ( asi 2000kč) ale jsou fakt super. Dost uvažuju že je taky koupím. Já v nich pravidelně večer venčím psy, když su líná nazouvat svoje, protože tyhle mám na nohách co by dup ;D a ta podrážka je oproti normálním sandálům dobrá. Jako v trekovkách - dobře sedí, tlumí....

Já vím že HA je svinstvo. Dlouho jsem to nechtěla brát a dlouho nebrala- ( i proto že nemám díky rakovině štítnou žlázu a tedy už dost rozhozené hormony) ale nechala jsem se přesvětčit na gyndě >:( (ono to čekání jestli to dostanu není nic moc) a pak dost dlouho dělala pokusného králíka a střídala HA a furt to samé, ale mám kamarádku co bere 10 let a úplně v pohodě. No tak zase každoměsíční čekání na .... :-X ale je mi mnohem líp.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #21 kdy: Září 10, 2009, 06:32:45 »
Dovolím si přerušit vaše antikoncepčně - menstruační téma a vrátím se zpět k puchýřům.
Kdo bude chtít na Otu dovézt Maratonce (případně cokoliv jiného), tak objednávky přijímám do zítřejšího rána (pak musím objednat).
http://www.vltava2000.cz/zdravenohy/

Offline Alena a pinčí smečka

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 70
  • Souhlasu: 0
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #22 kdy: Září 10, 2009, 10:03:10 »
A takové hezké téma to bylo :-X ;D.

Já se o jednoho hlásím  O:-). Velký dík O:-). Myslíš že by to šlo použít i na tlapky bolavé z asfaltu?

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #23 kdy: Září 10, 2009, 11:54:43 »
Je to "mastnota" + manuka, tymián, lemongrass  vše hojivé, antiseptické, antimykotické...takže uškodit to rozhodně nemůže ani psům. Ale vyzkoušeno to nemám.

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #24 kdy: Září 10, 2009, 12:36:17 »
Dovolím si přerušit vaše antikoncepčně - menstruační téma a vrátím se zpět k puchýřům.
Kdo bude chtít na Otu dovézt Maratonce (případně cokoliv jiného), tak objednávky přijímám do zítřejšího rána (pak musím objednat).
http://www.vltava2000.cz/zdravenohy/
já bych prosila jendo balení, jsme zvědavá, co je to za zázrak :-)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #25 kdy: Září 10, 2009, 12:46:53 »
Píšu si...hlavně se pak o to hlasitě hlaste!

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #26 kdy: Září 10, 2009, 18:43:22 »
PS: objednat si můžete přímo přes e-shop, ať mi nemusíte vypisovat ty sáhodlouhý seznamy. do poznámky napište že dovízt na Otu.

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #27 kdy: Září 11, 2009, 22:10:41 »
Hele Bahu, nenašla by jsi něco co by mohlo pomoci mému mlaďochovi na tlapky? Má hluboké praskliny na polštářcích. Doktor říkat mazat. Přemýšlela jsem o klasický lékařský vazelíně. Ale ty jsi v těchto věcech velmi zkušená, mohla by jsi hodit nějaké vzácné moudro...... ;)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #28 kdy: Září 12, 2009, 18:39:26 »
Nevím jestli vzácné moudro...u psů i lidí tohle dělá nedostatek zinku...takže mazat a dodat zinek...nejlépe v přirozené formě...třeba dýňový olej.

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #29 kdy: Září 12, 2009, 22:05:12 »
Sice nevím co je HA, ale určitě je lepší HU, tento lék léčí všechny problémy :) Samozřejmě lépe v množství větším než malém...

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: