Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Puchýře:-(

Autor Téma: Puchýře:-(  (Přečteno 47445 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Alena a pinčí smečka

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 70
  • Souhlasu: 0
Puchýře:-(
« kdy: Srpen 31, 2009, 10:00:58 »
Ahoj O:-) mám takové asi hloupé téma bo tohle asi všichni známe, ale co dělat aby tyhle hnusný potvory nebyly? Ve Šlapanicích jsem měla jeden symbolickej >:D a teď na Stezce Vlka mám těch puchýřu tolik že jsem sotva dolezla, což bylo dost deprimující, protože zbytek těla byl O.K. Myslíte že to je kombinace první den vedro druhý déšt? Na některých prstech mám i dva :-* :o a s tímhle se plazit 40 kiláku :o

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #1 kdy: Srpen 31, 2009, 10:10:50 »
mrkni o patro výš do sekce "všeobecne", téma puchýř.  Jináč já už se puchýře snažím řešit docela dlouho, ale přes veškeré vychytávky dneska opět chodím jak Dr. House  ;D

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #2 kdy: Srpen 31, 2009, 10:18:44 »
když selže úplně všechno, zkus sandály...

Offline Alena a pinčí smečka

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 70
  • Souhlasu: 0
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #3 kdy: Srpen 31, 2009, 10:25:57 »
To je dobrý nápad. Přítel šel celý trek v sandálech ( i v neděli jak lilo 8) a má nohy dobrý :o. Má takový ty s pevnou špičkou. Večer jsem mu je zabavila a super sice o pět čísel větší ;D....jen se blbě lezlo do toho svahu k hotelu, protože mi vždycky nějaký zůstal na půl cesty ;). Já si říkala jestli by nebyly lepší nějaký boty na teréní běh než trekové. Mám Asola Distance a výsledek :'(. Myslím že nebýt zvyklá na zrasovaný nohy tak vůbec nedojdu. Obzvlášť apartní jsou ty dva nad sebou ;D ;D. Taky asi to chce víc fuseklý a měnit měnit měnit.....aby nohy byly v suchu.

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #4 kdy: Srpen 31, 2009, 10:26:59 »
když selže úplně všechno, zkus sandály...
Ó nikoliv, když selže všechno, spolkni růžového přítele a zapij dvěmi panáky rumu  ;D

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #5 kdy: Srpen 31, 2009, 10:32:31 »
No já odešla v sandálech Podbořany a good, ale na Hanácký jsem v nich byla dost v háji - odnesly to klenby na nohou, měla jsem s tim potíž ještě dlouho po treku

Offline Alena a pinčí smečka

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 70
  • Souhlasu: 0
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #6 kdy: Srpen 31, 2009, 10:37:43 »

A myslíš že na tohle růžový přítel pomůže? Teda na .... každý měsíc bez něj ani ránu, ale na zuby nic moc a na puchýře nevím nevím. To spíš tu flašku rumu....i když já su abstinent ( téměř).

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #7 kdy: Srpen 31, 2009, 10:41:54 »
Měla jsem jedny fusky na 10 km, celkem jsem to dodržovala, dokonce jsem inestovala do spesl antipuchyrovych naplasti a mam dva ulovky, z toho jeden na pate velky. Domnivam se, že to chce ihned, jakmile malinko citis nejaky misto, okamnzite zastavit a zalepit. Ale jsou tu zkusenejsi, treba nam poradi neco lepsiho.

Na Otu bych zkusila tohle- opet si koupim Urgo naplasti, ty v te krabicče,jak jsou zvlast na paty a na prsty a rano pred trekem dokud nejsou nohy jeste zpoceny a mokry oblepim paty a prsty preventivne. Ty naplasti dobre drzi a i jsem se s nima koupala a nespadly.

Taky me napadlo, zajit si k pedikerce aby mi osetrila nehty, protože jsem mela otlaky.

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #8 kdy: Srpen 31, 2009, 10:45:24 »
To jo ale ne den před, aby si to neměla citlivé

Offline Alena a pinčí smečka

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 70
  • Souhlasu: 0
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #9 kdy: Srpen 31, 2009, 10:47:39 »
To asi jo měnit a měnit. Já mám ponožky trekingový a jsou dobrý, ale když jsou pak mokrý tak je to asi na nic.
Ty Urgo jsou dobrý. My měli nějaký jiný a to bylo na .... Jak jsem sundala fusky tak šly dolů taky.....Urgo jsme měli ve Šlapanicích a super. Mě vydžely na nohách tři dny.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #10 kdy: Srpen 31, 2009, 10:58:55 »
z preventivního olepování jsem měla akorát alergickou reakci na náplasti - svědilo to šíleně a bylo to horší než ty puchýře. Nealergické náplasti zase absolutně nedržely. Navíc se puchýře vždycky vytvořily tam kde náplasti končily, to bych musela od kotníků dolů olepit všechno. Náplasti na puchýře jsou super v okamžiku kdy se puchýř vytvoří - nesmíš ho nechat dojít do krvava jako ten můj výtvor na Chřibech. Dobře drží, vytvořený puchýř vcucnou a zabrání výrobě dalšího. Ale preventivně bych se jima neolepovala.
1) kvalitní padnoucí boty
2) kvalitní trekové ponožky, nejít v mokrých. Pokud leje tak jsou právě lepší sandály a když přestane tak obout suché boty. Když promoknou boty, tak měnit, měnit, sušit, měnit,...
3) mazat - před startem, při každé výměně ponožek, kdykoliv zouváš (asi nejvíc se osvědčil jelení lůj)
4) hodně fakt udělají ty sandály. Nešla jsem v nich celý - na Hané 50, teď 58 (34+24)
5) to že si dva dny před trekem ostříhám nehty považuju za samozřejmost. Ale z toho nejsou puchýře, z toho jsou fialový odpadávající nehty

Růžové jsou dobré na bolavé klouby - 50 km s výronem v kotníku dám na tři růžové. Na puchýře to nějak nezabírá, stejně jako když mi vloni opuchaly holeně. Nezabírá ani každý měsíc, to chci teď zkoušet Nurofen (nevíte někdo něco fakt spolehlivého? vychází mi to přesně na Fryšták  :( ).
Kombinaci prášek + grog jsem zkusila jednou a už nikdy, NIKDY, N I K D Y  to neudělám

Offline Lucka a Innés

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 78
  • Souhlasu: 0
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #11 kdy: Srpen 31, 2009, 11:02:34 »
No, já mám nohy zdevastovaný strašně, puchejřů mám tak 8, z toho jeden vede pod všema prstama, takovej ten podlitej pás přes celou podprstovou část, nějak mi to i zhnisalo a je to fakt špatný, nohu cejtim bolestí typu amputace :D

Alena: osobně jsem přesvědčená, že trekový boty nejsou na takvouhle dálku nic moc. Fakt si myslim, že běžecký terénní plus na střídačku třeba ty sandály, jsou nej kombinace. Konzultovala sem to i s ´Juniorem)) :) a jinejma běžcema a co sem viděla jejich boty, nikdo nemá trekový chodičky. Je jasný, že když oni to běhaj, tak potřebujoi běžecký boty, ale já si myslim, že DT chůze je spíš podobná běhu než chůzu jako takový, páč ta rychlost je fakt skoro běh, což naprosto mění požadavky na botu. Takže ve svejch za trojku botech už NIKDY nepudu, a to ani MID, páč už na bivaku sem vymyslela spoustu nových sprostých slov, co do tý doby neexistovaly :D
Příště jedině moje běžecký terénní plus sandály, co se mi osvědčily, co mi pučila Eva D. (takový ty s uzavřenou špičkou).
Jo a to sem měnila ponožky, měla super gelový náplasti Compeed a i tu tyčinku preventivní....a bez toho by mě vezla z trati erzeta, to ti přísám :D

Offline Lucka a Innés

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 78
  • Souhlasu: 0
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #12 kdy: Srpen 31, 2009, 11:07:05 »
Alena: jo a růžovák mi pomohl i s puchejří bolestí, takže i to se osvědčilo, kupodivu...

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #13 kdy: Srpen 31, 2009, 11:07:50 »
Kdyz si nohy namazu, tak mi na nich pak nebudou drzet ty naplasti, i na navodu upozornuji, že noha musi byt sucha a cista ;D.  Da se teda naplast lepit i na namazanou nohu aby drzela?

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Puchýře:-(
« Odpověď #14 kdy: Srpen 31, 2009, 11:12:49 »


 Na puchýře to nějak nezabírá, stejně jako když mi vloni opuchaly holeně.
Kombinaci prášek + grog jsem zkusila jednou a už nikdy, NIKDY, N I K D Y  to neudělám
Hele vidíš a mě to na Stezce sakra zachránilo. Ale fakt je, že mimo trek téměř nikdy nepráškuju, tak že halt jednou za čas ta játra větší záběr vydrží :-)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: