Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Výlety na Příbramsku

Autor Téma: Výlety na Příbramsku  (Přečteno 20475 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Lucka a Innés

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 78
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na Příbramsku
« Odpověď #30 kdy: Říjen 09, 2009, 07:13:02 »
Tak by s námi šla i Jana a Uzi - ale Uzi hárá - spatřuje v tom někdo problém?

A čekám teda na nocleh či nenocleh .-)

Sarka z prace

  • Host
Re: Výlety na Příbramsku
« Odpověď #31 kdy: Říjen 09, 2009, 08:13:45 »
Tak js nejedu nikam, jelikoz mame v praci pohotovost: priste si musim volno zaridit drive

Offline Jana a Deny

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Souhlasu: 17
Re: Výlety na Příbramsku
« Odpověď #32 kdy: Říjen 09, 2009, 10:32:36 »
Tak js nejedu nikam, jelikoz mame v praci pohotovost: priste si musim volno zaridit drive

Deny se z toho raduje, že o chumel jemu milých feneček nepřijde.... ^-^

Lucko, Šárko, jestli pojedete do Brd příští víkend (17.+18.10.) dejte mi vědět ještě dnes....
....nepojedu na Sorkov, což musím rozhodnout a dát vědět dnes,
ale s vámi na Brďáčka s bivakem a ohněm ( to místo toho Fryšťáka )  :D
 

 

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Výlety na Příbramsku
« Odpověď #33 kdy: Říjen 09, 2009, 13:26:36 »
jelikoz se v praci rozjidzi novy projekt, tak nevim dne ani hodiny, kdy budu muset jit do prace. Slibují že se to ustali, tak ja dam vedet,pro Janu, ted jsou pecovatelky k mání 24 hod denne, žel pro me, ale ty to asi uvítas,ne?

Offline Lucka a Innés

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 78
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na Příbramsku
« Odpověď #34 kdy: Říjen 10, 2009, 07:43:55 »
Já tu to četla včera, no je to škoda, ale popravdě sem ani nečekala, že by nějaká velko akce mohla vyjít...vždycky se to nějak zkazí, to je snad zákonitý :D
No, příští víkend už jsem si něco naplánovala, když se domluvily Brdy na tento, takže já příští víkend už ne.
Navíc my v neděli deme, sice jen s Janou a Uzi, ale jdeme :)

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Výlety na Příbramsku
« Odpověď #35 kdy: Říjen 10, 2009, 09:48:36 »
No já vím, že ted vypadam jak slibotechna, ale přiste budu chytrejsi a nez bych chtela nekam jet, nahlasim že chci mit volno, ten pracovni vikend byl pro me v patek rano prekvapenim. Kazdopadne ty Brdy bych si chtela nekdy projit. Zmapujte to tam holky, at se vam vylet vydarí!

Offline Lucka a Innés

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 78
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na Příbramsku
« Odpověď #36 kdy: Říjen 10, 2009, 10:13:04 »
Neni všem dnům konec, můžem se vydat jindy, jen myslim, že teď už to bude s počasim horší, ale pokud neumřeme, příští rok se klidně v Brdech sejdeme :D

Offline Jana a Deny

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Souhlasu: 17
Re: Výlety na Příbramsku
« Odpověď #37 kdy: Říjen 11, 2009, 12:30:58 »
jelikoz se v praci rozjidzi novy projekt, tak nevim dne ani hodiny, kdy budu muset jit do prace. Slibují že se to ustali, tak ja dam vedet,pro Janu, ted jsou pecovatelky k mání 24 hod denne, žel pro me, ale ty to asi uvítas,ne?
Pro Šárku:
To by nebylo špatné, ale u nás, pokud vím, jsou jen soboty a asi do 15-16 hod maximálně a v týdnu myslí, že to 17-18 hod. a v neděli ne. Ověřím, jestli také nemají ten nový projekt. Na druhé straně by vám musely přidat korunky. Je to velice náročná služba, která vyžaduje dostateně hodin na relax a co ještě práce doma, kterou má každá pečovatelka taky.

Offline Jana a Deny

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Souhlasu: 17
Re: Výlety na Příbramsku
« Odpověď #38 kdy: Říjen 11, 2009, 12:50:59 »
No, příští víkend už jsem si něco naplánovala, když se domluvily Brdy na tento, takže já příští víkend už ne.
Navíc my v neděli deme, sice jen s Janou a Uzi, ale jdeme :)
Ré: Takže příští víkend t.j. 17.+18.10.2009 se do Brd nejede....nevzdáváme to....vyjde nám to příště. Venku je hezky celý rok...to říkala naše máma a oni důchodci, chodili na výlety opravdu po celý rok.
Tak proč ne my ?
Mějte se tam hezky. Odkud kam jdete?

Offline Lucka a Innés

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 78
  • Souhlasu: 0
Re: Výlety na Příbramsku
« Odpověď #39 kdy: Říjen 11, 2009, 16:21:16 »
Měly sme okruh asi 25 km, byly sme na Třemošný, šly sme kolem Vojny (ale nenašly sme, kudy přímo k táboru, grrrr!) a pak směr památník A. Dvořáka, Rusalčino jezírko a zpátky do Pb. Moc krásná procházka, počasí bylo super, chvilku sprchlo, ale jen pár kapek, parádní soukromej minitrek :)
Tak snad příště v hojnějšim počtu!
L.

Offline JoJo & Uzi & Chucky

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 119
  • Souhlasu: 4
Re: Výlety na Příbramsku
« Odpověď #40 kdy: Říjen 19, 2009, 20:37:16 »
Jojo, musím Lucku podpořit, sice později, ale přece, výlet naprosto suprový, Inna se proběhla lesem, Uzi za srnou a pak už měla jen zaracha na vodítku.
Déšť byl zákeřný, nám na výletě pršelo sice jen chvílema, ale cestou autem tam i zpět jsem projela několika prudkými přeháňkami . . . ještě že jsem byla v suchu a teple.
Vojnu najdem příště, Rusalčino jezírko je super, a navíc jsem vyfotila dvě rusalky! Kdo nevěří, bude se brzy moct přesvědčit na mojí fotogalerii :) Ale kdoví, kdy to tam dodám, takže chvíli strpení a pak dám i odkaz!
Krmivo pro psy a kočky
http:\\svetickasmecka.cz
Tara leden 2011 - 11. 4. 2015

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: