Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Online zpravodajstvi Expedition La Snezka aneb. Pochod Svoboda n. Upou->Hřensko

Autor Téma: Online zpravodajstvi Expedition La Snezka aneb. Pochod Svoboda n. Upou->Hřensko  (Přečteno 19360 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Online zpravodajstí z výšlapu:
Team: Petr a Gera, Honza a Nany
Plan: Svoboda-Snezka-Smrk-Jizera-Jested-Luz-Pravcicka brana-Hrensko

Aktualni pozice: Pardubice-Rosice n. Labem (1HU - Svijansky maz)

Jelikoz jsme si naridili budik o pouhou pulhodinu drive, tak nasledovalo "Balazovani" na vlak - beh napric pres Chrudim
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Tak jsme ve SnU a je to tady jako ve snu. Ceny jako za komunistu. Hned 1.huspoda a pivo za... 14Kc ;-)

P.S. Kdyby se chtel nekdo pridat, tak at pise sem nebo nekomu na mobil a domluvime scuka
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Tak jsem se prave dozvedel, ze ta "zrzka za 14" je 12` :-)
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Kluci vy máte ale krásnou dovolenou  ;D trošku mě to při pondělku v práci vytáčí  >:D

Loganka v praci

  • Host
asi tak nejak :-/ ale samozrejme vam prejeme at si to uzijete ;-)

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Tak jsme ve SnU a je to tady jako ve snu. Ceny jako za komunistu. Hned 1.huspoda a pivo za... 14Kc ;-)

To zas bude v alejích nablito....... :D >:D O:-)
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Kluci vy máte ale krásnou dovolenou  ;D trošku mě to při pondělku v práci vytáčí  >:D

O to víc nasírají pracující lid, co je dnes první den po dovolené  :'(

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Hlasime pokoreni Monte Negro. Cena piva stoupa umerne nadmorske vysce. 1HU za 40Kc, taky 12'

Cerstve nezamestnany s velice tucnym odstupnym na konte zdravi pracujici lid (Petr).
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Bára B

  • Host
Gwen, v álejích nablito??!!!  - V tom případě sem ráda, že to kluci nevzali i přes Niklův Vrch!  :-X Jinak se taky přidávám k hordě nevrlých pracujících... ^-^

Offline Veruna a Lajka

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 64
  • Souhlasu: 1
já se za váma těšííím :D

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Sesli jsme do Pece p. Snezkou a s nadmorskou vyskou klesla i cena piva na 22Kc za 12'.

Boha jeho, kolik asi tak bude stat pivo na Snezce?
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Na Sněžce je Svatovavřinecká pouť, tam vám nalejou akorát svěcené vody :P

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Na Sněžce je Svatovavřinecká pouť, tam vám nalejou akorát svěcené vody :P

Nepijte vodu, šukají v ní rybičky  >:D
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Šera

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 172
  • Souhlasu: 0
  • **Šera**
Sesli jsme do Pece p. Snezkou a s nadmorskou vyskou klesla i cena piva na 22Kc za 12'.

Boha jeho, kolik asi tak bude stat pivo na Snezce?
To je krásná cena, my tady máme pivo tak za 3,5 liber. Tak si to přepočítejte... :-)) Někdy si říkám, už aby ta dovolená skončila. Chci zpátky do ČR! Ještě to musím vydržet 24 dnů  :'(

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Vystup na Snezku prerusil letni desticek (prutrz jako prase). Sehnali jsme strisku na Ruzohorkach, odkud prave vyrazime smer Snezka, kde bych to videl na minibivak do te doby, nez se to tam zacne probirat:-)
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: