Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 batoh

Autor Téma: batoh  (Přečteno 77389 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Věrka a Jerry

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 81
  • Souhlasu: 2
Re:batoh
« Odpověď #150 kdy: Duben 22, 2012, 14:06:02 »
K té Futuře Pro, já ji mám, loni jsem s ní šla Stezku vlka a několik dalších výletů a musim říct, že je to snad nej batoh co jsem zatím měla. Chtěla jsem ACT Lite, ale neseděl mi na zádech, Futura je pro mě geniální, nese se krásně, bederák sedí, kapsičky super. Jinak sedák taky nosím nízko, takže s bederákem batohu se vůbec nepotkají :-).

Offline Mawenzi

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 97
  • Souhlasu: 0
Re:batoh
« Odpověď #151 kdy: Duben 22, 2012, 17:25:21 »
No už sem ozkoušela oba batohy, co aspoň trochu připadaj v ůvahu, že se do nich vleze co je potřeba a možná je přežiju nést celej den... a u obou je to s tím páskem docela ještě dobrý. Naopak mi možná dokonce bude bederák zabranovat vysouvani pasku nahoru. Mam teda psa tahače, takže by mě bederák z báglu asi urval:D (škoda, že má jen 14kg, takže si toho tahání nemůžu moc užit na výlete:)

Offline Vojta s Bertou

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 321
  • Souhlasu: 32
Re:batoh
« Odpověď #152 kdy: Duben 24, 2012, 10:10:32 »
Bederák X sedák
Já sedák na DT nepoužívám, mám upravený bederák na báglu a naprosto mi to vyhovuje. Chodím se dvěma  poměrně tahavými psy. Úprava bederního pásu spočívá v tom, že na obou bocích jsou k němu našita oka z popruhu, k okům je upevněna šňůra dlouhá cca 50 cm. Na jedné straně uzel, na druhé karabina. Ke šňůře chytám karabinu od vodítka (stejně jako u sedáku Zero DC). Doporučuji všem, kterým vadí kolize dvou opasků na zadku.
Kolik piva vypiješ za dogtrekking?

Hanka

  • Host
Re:batoh
« Odpověď #153 kdy: Leden 02, 2013, 15:11:05 »
Ahoj,
prodám batoh Doldy Wanaka 42, červeno šedý. Byl se mnou jednou na čundru, od té doby zahálí, takže fešák. Cena 1500,-.
Telefon 723142730.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: