Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 batoh

Autor Téma: batoh  (Přečteno 75066 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline MartinaM

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 241
  • Souhlasu: 10
Re: batoh
« Odpověď #105 kdy: Březen 01, 2011, 13:30:52 »
Batoh HUSKY Granger http://www.batohyshop.cz/turisticke-batohy/batoh-husky-granger-40l-cervena-cerna.htm
A co říkáte na tento? Máte ho někdo?
Pro mne chybí horní kapsa, bez té jsem dost nebohá + ty boční taky nevypadají, že se k nim dostaneš snadno (tolik k dostupnosti toaleťáku).
Zapátrala jsem na webu v cenové a velikostní kategorii a našla tenhle?
http://www.affekt.cz/zajo-batoh-zajo-tour-38+5-25751.html
navíc je o dost lehčí  ;)

Edit: velké foto zde: http://www.outshop.cz/cms/modules/fotogalerie/fotogalerie.php?id_product=998&id=3537
« Poslední změna: Březen 01, 2011, 20:53:10 od MartinaM »

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: batoh
« Odpověď #106 kdy: Březen 01, 2011, 18:31:18 »
Ten mi přijde dost stejný. Já jsem měla http://www.spacaky-stany-batohy.cz/tramp-country-42/ - teď s ním chodí Johule. Vynikající posltrování, odvětrané záda... váhu jsem teda nenašla... určitě něco málo váží ta výztuž zad, ale zase je to paráda, nemít záda přilepené na bágl. Kdybych chtěla něco v tomhle objemu, šla bych do něj zas.

Ještě mi to nedá k té dvacítce z ARMEDu - přijde mi úplně stejný jako "dvacítka" z LIDLu (jen byla tuším za 250,-) - nebyla to dvacítka, ale odhaduji tak 35 a po dvaceti kilometrech až se pot vcucnul do zad se "polstrování" zkroutilo, udělalo to uprostřed bouli a dalších 60 mě milý batoh tlačil do páteře. Navíc tam byl debilně našitý bederák, ale to bych i přešila, ty záda se ale vydržet nedaly.

AL

  • Host
Re: batoh
« Odpověď #107 kdy: Březen 02, 2011, 12:23:47 »

Gwen z hokny

  • Host
Re: batoh
« Odpověď #108 kdy: Březen 02, 2011, 14:44:22 »

Offline Pavel

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 156
  • Souhlasu: 2
Re: batoh
« Odpověď #109 kdy: Březen 02, 2011, 20:27:05 »
Mám taky Doldy a naprostá spokojenost. Ten avenger je navíc za pěknou cenu. Já jsem dával za http://www.doldyruksaky.cz/index.php/batohy-a-ruksaky/alpinismus-a-snowboarding/alpinist-extreme asi o litr víc a velký rozdíl v nich nebude.

Offline cztweety

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 25
  • Souhlasu: 0
Re: batoh
« Odpověď #110 kdy: Březen 10, 2011, 22:14:11 »
Me se osvedcila znacka Deuter.
Mam doma Aircontact 65+ a ted jsem si poridil Guide 35+ a naprosta spokojenost.
Misto na vodni rezervoar, vybornej zadovej system,... a hlavne krasne sedi na zadech  :)
Sice stoji vice penez, ale nelituju. Proste do tohodle se vyplati to vrazit ;) clovek to pak pozna na zadech.
Jára Cimrman - otec GPS aneb „Gde Proboha Sem ?“

JT

  • Host
Re: batoh
« Odpověď #111 kdy: Březen 15, 2011, 08:48:52 »
Nemáte zde někdo zkušenosti s..... Batoh Osprey Comet 28....
...jak sedí na zádech, kolik se toho do něj dá naskládat, jak má šité švy atd.
děkuji  Jitka

Erája1

  • Host
Re: batoh
« Odpověď #112 kdy: Březen 15, 2011, 10:26:26 »
Batoh neznám, ale řeknu ti, že každému bude na zádech sedět jinak. Nejlepší je si to vyzkoušet. Opravdu.

Offline Azeret a Monty

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 14
  • Souhlasu: 0
Re: batoh
« Odpověď #113 kdy: Duben 20, 2011, 14:54:33 »
Ahoj, máte někdo zkušenosti s tímto batohem DOG TREK od Manmatu?

http://www.manmat.cz/cs/products/displayProduct/Vybaven%C3%AD+pro+skijoring%2C+canicross/46%29+DOG+TREK+batoh/87

Předem díky za odpovědi :)

Offline cztweety

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 25
  • Souhlasu: 0
Re: batoh
« Odpověď #114 kdy: Duben 20, 2011, 17:53:11 »
Ja ho mel na zadech na psich zavodech a sedel pekne.
Vyhody: cena, moznost dat opasek na psa jako bederak, dobrej material. Navic kdyz se ti na nem neco ponici ci se snim neco stane, Jarda to opravi a mas po problemu  ;)

Ale ja proste ulitavam na baglech Deuter, takze jsem nakonec koupil Guide. Jinak tenhle Manmatackej bagl byl taky kandidat jako batoh na prochazky se psem.
Ale Deuter je Deuter, kvalitni material, spousta kapsicek a uchytu, moznost dat vodni rezervoar,... a hlavne KVALITA
« Poslední změna: Duben 20, 2011, 20:32:11 od cztweety »
Jára Cimrman - otec GPS aneb „Gde Proboha Sem ?“

Offline zlá-tužka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 128
  • Souhlasu: 1
Re: batoh
« Odpověď #115 kdy: Duben 20, 2011, 19:26:25 »
Viděla jsem s nim někoho chodit, ale už nevim koho :) myslim, že to je víceméně Doldy Space 40, kterej se ovšem dá koupit na netu levněji a ještě s bederákem - když bys ho chtěla použít bez psa, tak budeš nosit 40l batoh bez bederáku? uf... jen nebude mít výšivku "manmat" ;) a pravda, ten odklopnej polštářek.
Ale drtivá většina lidí chodí s normálním batohem s bederákem a k tomu opasek..
Taky jde o to, jestli by ti vyhovovalo to přední otvírání místo vrchního. Já mám hodně podobnej batoh a vyhovuje mi moc. Ale každýmu tenhle typ batohu nemusí.

Offline cztweety

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 25
  • Souhlasu: 0
Re: batoh
« Odpověď #116 kdy: Duben 20, 2011, 20:36:46 »
Bederak se da mam dojem prikoupit, ale je fakt, ze to otvirani baglu je zvlastni.

Hele, zkus Deuter a uvidis, ze uz nikdy nebudes chtet jinak  ;D
Jára Cimrman - otec GPS aneb „Gde Proboha Sem ?“

Offline zlá-tužka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 128
  • Souhlasu: 1
Re: batoh
« Odpověď #117 kdy: Duben 20, 2011, 20:50:00 »
to otvírání má svý výhody, někomu může chybět vrchní kapsa - mně teda ne, když je totiž bágl pak prázdnější, drobnosti stejně člověk v tý vrchní kapse má, ta je pak těžší, visí.. to otvírání takhle je dobrý v tom, že člověk nemusí v báglu hrabat jak v pytli, že tam jde věci (podle mě) líp uspořádat, jde položit, otevřít - odklopit a něco tam najít bez nutnosti ho celej vysypat..

Offline Azeret a Monty

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 14
  • Souhlasu: 0
Re: batoh
« Odpověď #118 kdy: Duben 21, 2011, 11:18:46 »
Přiznám se, že také pokukuji po Deuteru, ale ty ceny! :-X Líbí se mi tyto typy:

Deuter Futura Pro 42, Futura Pro 40 EL, Futura Vario 40+10, Futura Pro 38, Guide 40+SL... A co Doldy? Víte někdo, jak jsou na tom s kvalitou?

Jinak na starém batohu jsem měla taky to přední otevírání a naprostá spokojenost (všechno jsem našla poměrně hned, aniž bych si rozhrabala celý obsah), dlouho jsem si pak nemohla zvyknout na to hrabání u batohů s vrchním otevíráním.  ;)
   

Offline Azeret a Monty

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 14
  • Souhlasu: 0
Re: batoh
« Odpověď #119 kdy: Duben 21, 2011, 11:23:09 »
Jo, jinak jsem si pořídila sedák od Manmatu SKI SIMPLE RACE, ale rozhodně chci batoh s bederákem. Sedák si spustím na boky, tak by neměl překážet, ne?

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: