Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Ruksaky na psa

Autor Téma: Ruksaky na psa  (Přečteno 35543 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Kukačka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 207
  • Souhlasu: 1
Ruksaky na psa
« kdy: Červenec 10, 2009, 10:02:51 »
Lidi, asi jsem uplně slepá, ale nemůžu najít téma ohledně batohů pro psy. Hoďte mi sem prosím odkazy  ::)
Děkuju  :-*

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: Ruksaky na psa
« Odpověď #1 kdy: Červenec 10, 2009, 10:05:12 »

yzengrin

  • Host
Re: Ruksaky na psa
« Odpověď #2 kdy: Srpen 21, 2009, 12:47:01 »
Máte někdo zkušenosti s těmito brašnami pro psy?
http://www.dogoutdoor.cz/produkty/brasny-pro-psy/approach-pack.html
Budu ráda, když mi své názory, tipy apod. napíšete na tento mail: yzengrin@email.cz
Díky, Jani a Sofi

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: Ruksaky na psa
« Odpověď #3 kdy: Srpen 21, 2009, 14:33:19 »
bágl pro psa za 2500? ... To je tak možná do města a na výstavy, ne? Když si vezmu psa, jak se protáhne okolo každého rohu a batoh správně odře... tak bych ho asi za hned prvním rohem zabil...

yzengrin

  • Host
Re: Ruksaky na psa
« Odpověď #4 kdy: Srpen 22, 2009, 01:25:55 »
Jo, cena je nehorázná. Na druhou stranu, pro jednoho zákazníka je extra objednávali v našem oblíbeném zverimexu. Podle nich jsou opravdu propracované..nepromokavé, skvěle sedí..Samozřejmě, jsou tu výrobci jako Manmat apod., ale zatím z výrobků těchto firem nemám valný dojem. Krom ceny. A právě protože pes s brašnama bude hlavně v terénu-v lese apod..může pršet, nebo být vedro, tak mi tyhle přišli - podle fotky ovšem-nejlepší. Zatím jsem je neviděla "naživo". Nějaké odření apod. mě netrápí. Záleží mi na funkčnosti a na tom, aby se psovi dobře nosili, netlačili, zbytečně se nepařil a když zaprší, aby vše nebylo mokré.

Offline Veruna a Lajka

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 64
  • Souhlasu: 1
Re: Ruksaky na psa
« Odpověď #5 kdy: Srpen 22, 2009, 02:17:28 »
mimochodem, jsou strašně pěkný:)

Offline Lucka a Innés

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 78
  • Souhlasu: 0
Re: Ruksaky na psa
« Odpověď #6 kdy: Srpen 22, 2009, 08:20:32 »
Tato značka je celá super, já v tom mám psa už dlouho a stále rozšiřujem výbavu, protože se mi občas daří sehnat z Ameriky za třetinu ceny, třeba kabátek z 2. tis (sehnatelné za tu cenu u nás) mám za 700 i s poštovným (to bylo cca 300 Kč) a zdarma k tomu tu jejich svítilnu, což považuju za dobrej obchod  :))

Mrkni tady, myslim, že ho maji, snad za 700 bez pošty, ale nevim, zda posílaj do ČR, není to pravidlem...
Maj tam i ten větší bag za 4 tisíce, ovšem v přepočtu za litránek, haha :-)


http://shop.ebay.com/i.html?_nkw=ruffwear&_sacat=0&_trksid=p3286.m270.l1313&_odkw=rufwear&_osacat=0

yzengrin

  • Host
Re: Ruksaky na psa
« Odpověď #7 kdy: Srpen 22, 2009, 12:41:02 »
Ty brašny na odkaze-to jsou nějaké starší modely asi, že? Poštovného se trochu bojim. Tuhle jsem si chtěla takhle koupit boty z USA (k nám se nedováží), boty měly stát 110USD, a poštovné by bylo 80USD..Tak či onak bych to chtěla napřed vidět naživo a psovi vyzkoušet. Na jakého pejska máš ty brašny ty?

Offline Lucka a Innés

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 78
  • Souhlasu: 0
Re: Ruksaky na psa
« Odpověď #8 kdy: Srpen 22, 2009, 17:29:52 »
Já přímo ty brašny nemám, ale mám kabátky, svítilnu a ozkoušený botičky...brašky by mi bylo psa líto :)
Myslim, že určitě to nejsou starší modely...ten odkaz jsou stránky jako naše český Aukro...takže neni důvod, proč to bejt starý....
Poštovný bejvá dle hmotnosti, takže boty rozhodně vážej víc, než ten můj psí obleček....80 dol. za poštu je moc, to je jasný...
Jinak ale tyhle věci se moc objednávat nebojim, páč za tu cenu vim, že to tu dycky prodám...

yzengrin

  • Host
Re: Ruksaky na psa
« Odpověď #9 kdy: Srpen 22, 2009, 22:30:29 »
..jo, jsou to starší modely, ale tak to by nevadilo. Jen bych je napřed fakt viděla ráda na vlastní oči a vyzkoušela. Je fakt, že prodat se to asi prodá vždycky:-)

Offline Lucka a Innés

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 78
  • Souhlasu: 0
Re: Ruksaky na psa
« Odpověď #10 kdy: Srpen 23, 2009, 07:13:15 »
jee, aha, tak to promiň za mystifikaci .-)
no, já ale netušim, kde by se daly okoukat...co já vim, tak Ruffwear neni zastoupenej žádnym kamennym obchodem, jen eshopama, ale nerada bych remystifikovala :)
ale třeba tady na DT diskuzi bys to určitě prodala....
Když změříš psa dobře, určitě mu to sedět bude...

yzengrin

  • Host
Re: Ruksaky na psa
« Odpověď #11 kdy: Srpen 23, 2009, 11:43:12 »
Jasně, ale přeci jen bych to napřed ráda viděla. I když je to jasný favorit..:-) Nevíš náhodou, jak se to pak platí, když bych to objednala z USA? Jestli musím mít nějaký spešl účet, nebo tak...nikdy jsem takto nic nekupovala:-(. Klidně napiš na email..
Díky, Jani a Sofi

Offline Lucka a Innés

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 78
  • Souhlasu: 0
Re: Ruksaky na psa
« Odpověď #12 kdy: Srpen 23, 2009, 11:57:27 »
ok, píšu mejla.

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: Ruksaky na psa
« Odpověď #13 kdy: Srpen 25, 2009, 14:16:31 »
Brašny ruffwear jsme se zbyňkem viděli na jednom funďanovi. Shodli jsme se na tom, že je to naprostá hrůza, po psovi pořád někam cestovali, padali, přetáčeli se....

yzengrin

  • Host
Re: Ruksaky na psa
« Odpověď #14 kdy: Srpen 25, 2009, 19:41:35 »
Tak mu mohli být velké...?! Jaké bys doporučila? Ty co jsem našla k prodeji u nás, mi připadají jako když dáš pruh textilu a na to zavěsíš dvě klasické školní aktovky. Naživo jsem zkoušela Manmat a jen mě to ujistilo v tom, co jsem si myslela-plandací, fence by v nich 100% bylo vedro, bez větrání, 100% by měla odřené břicho a hrudník-popruhy nejsou polstrované..na tom RuffWear mi přijde právě dobré i to, že můžeš sundat brašny a zůstane ti postroj. Aspoň jsem to tak pochopila. Ale naživo jsem je neviděla:-(

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: