Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Pomoc - koťátko (Třebíč)

Autor Téma: Pomoc - koťátko (Třebíč)  (Přečteno 2516 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Hanka a Majk

  • Host
Pomoc - koťátko (Třebíč)
« kdy: Říjen 14, 2009, 17:35:17 »
Ahojda, já vím že jsou to psí stránky, ale dnes jsem chytla zdivočelé kotě, které by nutně potřebovalo náhradní mámu. Já si ho nechat nemůžu bohužel. Od včerejška nám tady řvalo, ale až dnes jsem ho našla. Je ještě dost malinký, ale samo papá. Tak kdyby někdo měl zájem...ale bohužel nemám momentálně možnost ho někam dovézt. jsem z vysočiny od Třebíče.

Offline dasty1234

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 16
  • Souhlasu: 0
Pomoc - koťátko (Třebíč)
« Odpověď #1 kdy: Říjen 16, 2009, 17:23:50 »
Ahojda, já vím že jsou to psí stránky, ale dnes jsem chytla zdivočelé kotě, které by nutně potřebovalo náhradní mámu. Já si ho nechat nemůžu bohužel. Od včerejška nám tady řvalo, ale až dnes jsem ho našla. Je ještě dost malinký, ale samo papá. Tak kdyby někdo měl zájem...ale bohužel nemám momentálně možnost ho někam dovézt. jsem z vysočiny od Třebíče.
a je na vás někde nějakej kontakt,pošlu to dál

Hanka a Majk

  • Host
Pomoc - koťátko (Třebíč)
« Odpověď #2 kdy: Říjen 17, 2009, 09:56:47 »
Ahoj, jo třeba hahovo@seznam.cz, díky moc!!! Je krásný mourovatý, ráda bych si ho nechala, ale bohužel nemůžu. Nechci s našim psem riskovat jeho život... Přijde mi trochu hyperaktivní a je  to hroznej šplhoun, vyšplhá kamkoli a počemkoli :) Je mu tak měsíc a kousek a myslím že je to holčička, ale nejsem si stopro jistá. Díky za pomoc!!!

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Pomoc - koťátko (Třebíč)
« Odpověď #3 kdy: Říjen 17, 2009, 11:24:53 »
Zkus to udělat jako já před časem jedněm známým-jednou někdo hodil dvě kotata k nám přes plot, zachránila jsem jedno, a známym zavolala co mají kočky, že máme u nas v psím přívesu zavřenou jejich kočku. To bys koukala, jak rychle u nás byli. Zdělila jsem jim pak, že to ještě neví, ale že maj právě dalsí novou kočku. Chteli se na mě dopustit násilí, ale kočku si vzali..

Hanka a Majk

  • Host
Re: Pomoc - koťátko (Třebíč)
« Odpověď #4 kdy: Říjen 20, 2009, 21:28:55 »
Tak kotě už má nový domov, doufám že se mu dobře povede. Ale kdybyste ještě někdo chtěl kotě vím o dalších...

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: