Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Poděkování za ročník 2009

Autor Téma: Poděkování za ročník 2009  (Přečteno 5575 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Poděkování za ročník 2009
« kdy: Červen 21, 2009, 21:37:56 »
Ahoj,

chtěl bych strašně moc poděkovat Romanovi (a jeho tvůrčímu teamu) za super akci. Objednal nám suprové počasí s menšíma osvěžujícíma deštíkama, trasu téměř bez asfaltu, a spoustu dalších věcí. Taky díky, že nás tímto pozval na sobotní Podbořanské slavnosti, kde to bylo super...


Janě děkuji za psa, Petrovi a Slávkovi za sobotní posezení :)

EDIT: Fotky dodám co nevidět (2-3dny :D )
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Offline Monika+bágl

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 196
  • Souhlasu: 8
Re: Poděkování za ročník 2009
« Odpověď #1 kdy: Červen 21, 2009, 22:20:20 »
Ahoj,
chtěla bych moc poděkovat pořadatelskému týmu za můj první a rozhodně ne poslední dogtrekking. Díky, že jste vyvalenému nováčkovi s trpělivostí poskytli potřebné info a objednali supr počasí.

Offline Honza & Wendýsek & Pan Eki

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 123
  • Souhlasu: 1
Re: Poděkování za ročník 2009
« Odpověď #2 kdy: Červen 22, 2009, 09:09:00 »
Ahoj

taky mnohokrát děkujeme Romane (a spol. :)) za super akci. Počasí taky vyšlo co víc si přát. I když jsme to v Kryrech vzdaly (boty), tak jsme slavily velké vítězství v podobě obrovského nadšení našeho 10letého pana E. který by šel hned znovu.

Honza & Wendy
Hanka & Ezru
Krmivo pro psy a kočky
http://svetickasmecka.cz

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: Poděkování za ročník 2009
« Odpověď #3 kdy: Červen 22, 2009, 09:30:15 »
Taky bych chtěla moc poděkovat za můj první došlý trek  8)

Offline Witko Sapa Ha

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 27
  • Souhlasu: 0
Re: Poděkování za ročník 2009
« Odpověď #4 kdy: Červen 22, 2009, 10:34:54 »
Díky Romanu Habáskovi za super závod, trasa byla špičková, krásná, běhací, itinerář super, bloudila jsem akorát na špatně značených turistkách.. poprvé jsem přespávala v městském parku :p Na to, že mu na poslední chvíli krachlo zázemí, to však vyřešil hooodně elegantně. A ve sprchách tekla teplá :-) Ještě jednou dík... Všem se moc omlouvám, ale fotky tentokrát nemám, páč jsem si asi dva týdny předtím zapomněla foťák na střeše auta a odjela jsem a do druhého foťáku jsem nechala kartu doma 8-o
WSH

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Poděkování za ročník 2009
« Odpověď #5 kdy: Červen 22, 2009, 11:00:21 »
Kromě toho co už napsali ti přede mnou, tedy super trať, neznámým způsobem podplacené počasí (mělo celý den pršet, zejména v západních Čechách - pršelo prakticky v celé republice, pouze na Podbořansku skoro ne  8) ), zázemí se kterým měl Roman neuvěřitelné potíže a přesto je nakonec dokázal sehnat (i ta teplá sprcha byla), skvělý pořadatelský tým a, co ještě nikdo nezmínil, SUPER CENY.
Jasně, ceny jsou v prioritách až někde hóóódně vzadu, přesto potěší, obzvlášť když jsou udělány tímto způsobem - při prezenci dostal každý tričko a při vyhlašování byla úctyhodná hromada cen  pěkně vystavena a každý si vzal co se mu hodilo. Odpadly problémy s tím že majitel maxipsa vyhraje misku pro kočku a majitel jezevčíka postroj na dogu, nikdo neměl sedmé vodítko a žádný obojek, nikdo nedostal granule které stejně vyhodí...

DÍKY

Offline Honza_Monty

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Souhlasu: 3
Re: Poděkování za ročník 2009
« Odpověď #6 kdy: Červen 22, 2009, 12:59:57 »
Romane, obdivuju Tvoji houževnatost a to, jak jsi se s potížemi dokázal poprat.  ;) Trať byla super a ta díra bez deště, co se nad námi posunovala - to byl fakt dobrý tah  ;D .
Škoda jen, že nám těsně před půlkou přestala fungovat jedna ze šesti nohou a zbytek jsme museli dojet autem a proto si neužili ani těch slavností :( .  Mimochodem, Monty druhý den zase běhal jako Jura,díky Bohu  O:-)

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Poděkování za ročník 2009
« Odpověď #7 kdy: Červen 22, 2009, 21:51:48 »
Taktéž se připojujeme s poděkováním především pořadatelskému týmu v čele s Romanem. Počasí super, prímová a pohodová atmosféra, vynikající a nečekané občerstvení u Krtského rybníka na rybářských závodešch, nádherné výhledy z rozhledny v Kryrech...a výborné Žatecké pivínko v Kryrské hospě, kde ze zamýšleného jednoho kousku a sprintu do cíle, byly kousky tři a 1,5hodinové posezení :D
Slávkovi a Hanzovi taktéž dík za popůlnoční pokec a srandu v hospůdce v Podbořanech.
A to předávání cen, jak píše Petra, nemělo chybu :) :) Od prvních míst si každý postupně vybíral co se mu hodilo, nebo líbilo, takže třeba vítěz měl"pouze" vodítko a desátý v pořadí príma bederák :)

Offline Hrobnice

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 39
  • Souhlasu: 0
Re: Poděkování za ročník 2009
« Odpověď #8 kdy: Červen 22, 2009, 23:06:27 »
...právě jsem vložila pár foteček do sekce "fotky"...Hrobníci moc děkují Romanovi, Báře, maminkám, slečnám pomocnicím a ostatním "neviditelným" pomocníkům za krásné 3 dny v Podbořanech, krásnou trať, starost o naše tělesné schránky, parádní pouť s jízdou na autíčkách, bezva místo pro hafíky, hajání pro mamču,...dušička si odpočinula. A taky spolubojovníkům na trati Zdendovi, Tondovi a Tomášovi a hlídačům Romče, Honzíkovi, LucceA a mamče. Tak pevně všichni doufáme, že se zase příští rok zadaří. Hrobnice

RomanH

  • Host
Re: Poděkování za ročník 2009
« Odpověď #9 kdy: Červen 23, 2009, 20:08:41 »
Děkuji Vám za slova chvály.
Před závody jsem byl pro  starosti  s zázemím které krachlo dva dny před startem, rozhodnut již žádný závod nikdy nedělat, ale asi si to ještě rozmyslím.
Velké díky patří také Barušce Zelenkové, bez které by bylo vše mnohem náročnější a také Vám co jste se závodu zůčastnil.

mamča H

  • Host
Re: Poděkování za ročník 2009
« Odpověď #10 kdy: Červen 29, 2009, 12:22:34 »
Romane a Báro, bylo to s Vámi príma. Perfektně připravené a zajištěné. I počasí objednané. Celý závod OK. Moc se mi to líbilo a hlavně mezi Vámi. Díky mamča od Jany Holé.

Offline Charles

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 39
Re: Poděkování za ročník 2009
« Odpověď #11 kdy: Červen 30, 2009, 11:48:15 »
JAK "žádný závod nikdy nedělat" ??
bylo to fajn, a pristi rok se pujde preci podel Střely...  uz se tesim
« Poslední změna: Červen 30, 2009, 11:50:35 od Charles »
Československý včák?
Parťák a společník, neopakovatelný...

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: