Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Spacák a karimatka

Autor Téma: Spacák a karimatka  (Přečteno 43003 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Kara

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 3
  • Souhlasu: 0
Re:Spacák a karimatka
« Odpověď #75 kdy: Leden 28, 2013, 08:50:36 »
Aha ;D

právě si myslím, že vzhledem k ceně je to určitě zajímavá koupě, ta evazotka, moje stávající karimatka má cca 0,9mm po letech používání, takže 14mm eva by rozhodně byla vylepšením, o té 10mm ani neuvažuji, tam už by to podle mě bylo skoro jedno... Tak děkuji

Offline Pája and Ája

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 21
  • Souhlasu: 0
Re:Spacák a karimatka
« Odpověď #76 kdy: Duben 16, 2013, 10:52:47 »
Ahojky, nemáte někdo zkušenost s tímto spacákem http://www.warmpeace.cz/cs/warmpeace/spaci-pytle/viking/viking-300-1099 ? Váha 575g při velikosti 170cm, se mi opravdu hodně líbí  ;)
Pavlína a Slovenská čuvačka Ayrin Orlický talisman "Ája"

Offline Ef. a Rass

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 6
  • Souhlasu: 0
Re:Spacák a karimatka
« Odpověď #77 kdy: Květen 13, 2013, 12:43:32 »
zdravím a taky prosím o radu :)
uvažuji o koupi samonafukovací karimatky, líbí se mi tyto dvě, mají dobrý poměr tloušťka a váha, a líbí se mi tam ten protiskluz:
http://karimatky.heureka.cz/pacific-outdoor-peak-oyl-pew66/specifikace/#section

http://karimatky.heureka.cz/pinguin-peak-38-zelena/specifikace/#section

slyšela jsem ale také špatné recenze na samonafukovačky, že prý se stává, že se lehko píchnou (samozřejmě počítám s tím, že kdybych si koupila nějakou levnou, že se to stát může, ale dražší a kvalitnější by měla být pevnější) a pak co mě děsí víc, že prý i z kvalitních utíká vzduch (jedna známá to má vyzkoušené, v podstatě celá jejich parta, co jezdí po čundrech i mimo čr. radši chodí s klasickou pěnovkou, protože i když měla kvalitní, upouštěla se a ráno ležela na zemi)
takže tedy nevím...s jakými máte zkušensoti vy?
díky za tipy
Ne každý, kdo se toulá, je ztracen...
J.R.R. Tolkien

Offline Vojta s Bertou

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 321
  • Souhlasu: 32
Re:Spacák a karimatka
« Odpověď #78 kdy: Květen 16, 2013, 21:45:54 »
Na DT jsem měl samonafukovačku jen jednou, byla ale těžká cca 1200 g. Pěnová má 300g. Té životnosti bych se nebál, první dva-tři roky mi neutíkala, až jednou si na ní Čili dělala pelíšek a prodrápla ji. Šlo to zalepit, ale trochu to utíká, takže přesně jak píšeš: ráno spím na zemi. Takže samonafukovačku bych doporučil tam, kde ji vezeš autem, to spaní je pohodlnější. Hlídat před psími drápy. Ale na dogtrek pěnovou pokud plánuješ psát nebo radši alumatku 150 g, pokud nespíš.
Kolik piva vypiješ za dogtrekking?

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re:Spacák a karimatka
« Odpověď #79 kdy: Květen 17, 2013, 22:07:32 »
Já samonafukovačku nosila na vandry a spala na ní v kempu na DT. Na bivaku mám (no, vzhledem k mým absencím- měla) alu. Ted nafukovačku nemám, protože nejsem schopná si zalepit propálenou dirku.  Jinak vydržela hodně, i psí drápy.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: