Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Spacák a karimatka

Autor Téma: Spacák a karimatka  (Přečteno 43030 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: Spacák a karimatka
« Odpověď #30 kdy: Duben 26, 2011, 11:57:35 »
ono při akci typu dogtrekking je asi jedno, co máš za spacák, tu jednu noc v tom překlepeš, závody v -30 ještě naštěstí nejsou :D

Offline zlá-tužka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 128
  • Souhlasu: 1
Re: Spacák a karimatka
« Odpověď #31 kdy: Duben 26, 2011, 12:04:13 »
no na bivak to skoro fuk je ;) ale já osobně se před startem a v cíli raději vyspim líp :) a to už je zas o tom, jak to komu vyhovuje - někdo má holt štěstí  >:D >:D

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Spacák a karimatka
« Odpověď #32 kdy: Duben 26, 2011, 18:15:36 »
když jseš na té špatné straně toho extrému jako já, tak to dost jedno je. I když co mám půjčený spacák do -strašně moc (-35?), tak už je mi zima jen občas! (Stále se bavíme o letních trecích. V zimě bych prostě zmrzla).

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Spacák a karimatka
« Odpověď #33 kdy: Duben 26, 2011, 18:57:42 »
Ono taky krom spacáku záleží kde si člověk ustele. Jelikož vstávám hodně brzo ráno (abych vůbec stihla limit), tak často míjím probouzející se trekaře a žasnu, že si je někdo schopnej ustlat někde v mokrým údolí u potoka nebo rybníka a strašně se diví, že celou noc klepal kosu..přitom kdyby vylezl pár metrů vejš do lesa, tak spí v suchu a teple na jehličí jako lord :o

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Spacák a karimatka
« Odpověď #34 kdy: Duben 26, 2011, 19:03:54 »
No ono v kempu si moc nevybereš (a zrovna Odry v tomhle byly vždycky drsňárna). Na bivak se často dá najít místečko kde je teplo i v mojí průsvitné povinné výbavě.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Spacák a karimatka
« Odpověď #35 kdy: Duben 26, 2011, 19:10:13 »
Tak kemp je jasnej, ale v kempu mám svou Primičku do -30, takže klidně můžou padat tragače, mluvím o bivaku  :)

Offline Mawenzi

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 97
  • Souhlasu: 0
Re:Spacák a karimatka
« Odpověď #36 kdy: Květen 15, 2012, 08:37:38 »
prima ma akci cca 30% na nektere spacaky, v eshopu na http://spacaky-stany-batohy.cz/ staci zadat heslo JARO2012
- prisla mi akce na mail, tak kdyby nekdo mel zajem, muzu mu to preposlat

P&A

  • Host
Re:Spacák a karimatka
« Odpověď #37 kdy: Květen 15, 2012, 14:00:47 »
Můžu se zeptat kolik většinou váží vaše spacáky? Vejde se někdo do 1kg a je mu v něm většinou teplo a nedal za to majland? Ptám se spíše žen :-)

Offline Mawenzi

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 97
  • Souhlasu: 0
Re:Spacák a karimatka
« Odpověď #38 kdy: Květen 15, 2012, 14:41:36 »
no tak takovej spacák do 1kg aby v něm bylo teplo taky chtěla:)
já mám teď  prima Bike - je malej, skladnej, vazi 0.7kg. a neni mi v nem zima jen v lete kdyz je pres den teplo. Jako vychytavku mam flanelovou vlozku usitou od maminky:) ktera je velka asi jako slozena kosile nebo tenka mikina, a hrave to dorovnava pouzitelnost cca cerven - srpen s chladnejsim letem. rozhodne se neda rict ale, ze by v nem bylo fakt pohodlne teploucko a kdyz je studeny leto, ze hodne prsi tak to je skoro nepouzitelny

Offline jitro

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 21
  • Souhlasu: 1
Re:Spacák a karimatka
« Odpověď #39 kdy: Květen 15, 2012, 15:04:56 »
Zvolila jsem variantu 1450kg teplý neskladný spacák za dost peněz http://www.spacaky-eshop.cz/internetovy-obchod/spaci-pytel-condor-b-300-pravy-zip
Zato mohl být v noci, kdy studeně foukalo, rozeplý, takže se tam vešel i kus psa a nikdo nezmrznul. Ani se to moc neproneslo. Slabý letní spacák bych brala jedině kdybych se nechystala bivakovat.
Eliška a Ron

Offline jazzinka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 191
  • Souhlasu: 1
Re:Spacák a karimatka
« Odpověď #40 kdy: Květen 15, 2012, 16:05:24 »
Pokud cheš cestou fakt spát, tak to moc nadějně nevidím.
Spacák pod kilo jsem si vzala jen jednou v létě na Stezku. Výsledek byl, že jsem se první noc po hodinové snaze usnout vrátila raději do hospody kalit a další dvě noci jsem ani spát nezkoušela.  ;D
Takže pokud nechceš dát zhruba 8t na spacák od Rakoncaje, bude to chtít to půl kilo ušetřit jinde.     

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re:Spacák a karimatka
« Odpověď #41 kdy: Květen 15, 2012, 16:16:14 »
no tak takovej spacák do 1kg aby v něm bylo teplo taky chtěla:)
já mám teď  prima Bike - je malej, skladnej, vazi 0.7kg. a neni mi v nem zima jen v lete kdyz je pres den teplo. Jako vychytavku mam flanelovou vlozku usitou od maminky:) ktera je velka asi jako slozena kosile nebo tenka mikina, a hrave to dorovnava pouzitelnost cca cerven - srpen s chladnejsim letem. rozhodne se neda rict ale, ze by v nem bylo fakt pohodlne teploucko a kdyz je studeny leto, ze hodne prsi tak to je skoro nepouzitelny

Prima Bike mám taky, ale z té starší řady. V létě v něm vydržím v pohodě, jinak mám http://www.spacaky-stany-batohy.cz/prima-classic-tulak-200/, je jen lehce přes kilo a zima mi v něm na treku ještě nebyla.  :)
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re:Spacák a karimatka
« Odpověď #42 kdy: Květen 15, 2012, 17:44:20 »
Já mám High Peak 1000 a je fakt kilovej a spala jsem v něm vždy a všude a nikdy mi zima nebyla, ani na jaře, ani v létě, ani na podzim:-)
Stál 1000,- a byl super, jen po pár letech přestal hřát...tak se taky asi poohlídnu po něčem dalším :)

Offline Mawenzi

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 97
  • Souhlasu: 0
Re:Spacák a karimatka
« Odpověď #43 kdy: Květen 15, 2012, 20:27:07 »
Prima Bike mám taky, ale z té starší řady. V létě v něm vydržím v pohodě, jinak mám http://www.spacaky-stany-batohy.cz/prima-classic-tulak-200/, je jen lehce přes kilo a zima mi v něm na treku ještě nebyla.  :)
Já mám právě taky ještě tu starší řadu, už tak 5 let mít bude a ono věkem se to zhoršuje...

pak mám od primy ještě jeden, ale nevím, jestli je to tulák nebo trek... ale je zelenej:) je to už taky tak 3 roky co sem ho koupila tak si to nepamatuju a z hrůzou sem zjistila, že nikde ve spacáku není zmínka co je to za typ.

toho tulaka maj ted v ty akci za 1700 a treka za 2000, bych brala teplejsi variantu na jaro/podzim, ale tim ze nevim, kterej mam, tak se bojim, ze pak budu mit 2x stejnej a vubec si nepomuzu:)


Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re:Spacák a karimatka
« Odpověď #44 kdy: Květen 15, 2012, 21:49:20 »
Prima Bike mám taky, ale z té starší řady. V létě v něm vydržím v pohodě, jinak mám http://www.spacaky-stany-batohy.cz/prima-classic-tulak-200/, je jen lehce přes kilo a zima mi v něm na treku ještě nebyla.  :)
Já mám právě taky ještě tu starší řadu, už tak 5 let mít bude a ono věkem se to zhoršuje...

pak mám od primy ještě jeden, ale nevím, jestli je to tulák nebo trek... ale je zelenej:) je to už taky tak 3 roky co sem ho koupila tak si to nepamatuju a z hrůzou sem zjistila, že nikde ve spacáku není zmínka co je to za typ.

toho tulaka maj ted v ty akci za 1700 a treka za 2000, bych brala teplejsi variantu na jaro/podzim, ale tim ze nevim, kterej mam, tak se bojim, ze pak budu mit 2x stejnej a vubec si nepomuzu:)


Je to vyšitý na obalu, teda aspoň já to tam mám  ;)
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: