Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Vodítko

Autor Téma: Vodítko  (Přečteno 6848 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline sunndin

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 7
  • Souhlasu: 0
Vodítko
« kdy: Květen 08, 2013, 07:33:48 »
Mám dotaz,chtěla bych si pořídit vodítko s amortizérem.Mám 2 psy,s kterými chodím na DT,ale plánuju i nějaký ten DT jen s jedním.jak vyřešit to vodítko? Vodítko s amortizérm vyrobené pro 2 psy,nebo vodítko klasické+2 amortizéry pro každýho psa zvlášť(např. Manmat)? Nebo je i nějaká jiná možnost? Děkuji za odpovědi.
Lucie+Sunny+Bea

Offline LiENKA

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 24
  • Souhlasu: 2
Re:Vodítko
« Odpověď #1 kdy: Květen 08, 2013, 09:21:45 »
Idealne je mat aj na dva psy aj na jedneho :) ja som to tak mala..
ked mas tu dvojsnuru s amortizermi tak sa ti to aspon nepletie, ked sa psy prehodia zo strany na stranu..
a potom klasicku snuru s amortizerom na jedneho psa.. ;)

napriklad ja som mala konkretne tuto..
http://www.manmat.sk/Product/28/62-ski-snura-pre-2-psy.aspx

a na jedneho psa tieto..
http://www.manmat.sk/Product/28/61-ski-snura-pre-1-psa-.aspx
http://www.zerodc.cz/zero-dc-katalog/id/1620

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:Vodítko
« Odpověď #2 kdy: Květen 08, 2013, 10:01:06 »
Když jdu se dvěma, mám na každého vodítko zvlášť. Mají větší manévrovací prostor, můžou si očuchávat očůrávat každý zvlášť a hlavně se dají v případě potřeby uvázat každej k jinýmu smrčku.

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re:Vodítko
« Odpověď #3 kdy: Květen 08, 2013, 23:05:46 »
Když jdu se dvěma, mám rozdvojku manmat. vyhovuje mi, že má amortizér každý pes svůj. psi se držej u sebe a nepletou se každej na druhou stranu cesty. krčák nepoužívám. čuchat a značkovat můžou každej dle libosti. Když to má nějaký na dýl, zastavuju. dvě vodítka mi nevyhovují, vadí mi, jak se zamotávaj do sebe. Ale ted mám problém, že doháním Šárku Se Šesti a nějakým nedopatřením mám 4 psy! Takže asi zvolím dvě rozdvojky. A co se úvazu týče, beru s sebou ještě lehká vodítka"na dobré slovo" na večerní bivak.

Offline Katkak

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 15
  • Souhlasu: 3
Re:Vodítko
« Odpověď #4 kdy: Květen 08, 2013, 23:56:36 »
Já mám na každýho zvlášť vodítko s amortizérem, s tím že nemám obě k opasku, ale jedno ke karabině toho druhého, takže když mění strany, tak se to protáčí a nemotaj se

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re:Vodítko
« Odpověď #5 kdy: Květen 09, 2013, 12:00:05 »
Já mám na každýho zvlášť vodítko s amortizérem, s tím že nemám obě k opasku, ale jedno ke karabině toho druhého, takže když mění strany, tak se to protáčí a nemotaj se
ženiální, díky!

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: