Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 vybava na dogtrekking

Autor Téma: vybava na dogtrekking  (Přečteno 76897 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #30 kdy: Únor 24, 2008, 20:12:20 »
teda lidi, loňský Krušky byly snad jediné kde jsem nezabloudila, tak prosím nepomlouvat, jo! ;D
a vůbec - BaHUlice - co ta tvoje "dobrá nepřesnost" v itineráři, kvůli které někteří k půl kiláku vzdálenému rozcestníku šlapali několik hodin?  >:D
Nepomlouváme, děláme si srandu z toho že jsme blbí a motali jsme se tam ;)

No pokud někoho nenapadne po "několika hodinách" hledání půl kiláku vzdáleného rozcestníku vytáhnout mapu... Za tu vynechanou žlutou spojku už jsem si sypala popel na hlavu dostatečně, ne?

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #31 kdy: Únor 24, 2008, 20:17:07 »
teda lidi, loňský Krušky byly snad jediné kde jsem nezabloudila, tak prosím nepomlouvat, jo! ;D
a vůbec - BaHUlice - co ta tvoje "dobrá nepřesnost" v itineráři, kvůli které někteří k půl kiláku vzdálenému rozcestníku šlapali několik hodin?  >:D

Koho baví práce s mapou, toho ani "drobná nepřesnost" zaskočit nemůže.... :D >:D

Osobně mám radši stručné itineráře, než ty, které člověka "vedou za ručičku"  :D (samozřejmě, někde je to nutné - neznačené úseky)
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline mařenka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 274
  • Souhlasu: 0
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #32 kdy: Únor 24, 2008, 20:27:10 »
na těch podrobných itinerářích je asi nejzrádnější že je tam popsaná každá věc ať už důležitá či méně a samo že tam nejde zas napsat všechno tak tam něco chybý tak si člověk řekne když to není v it. tak to pudu ještě rovně ??? a pak si zajde :'( když je to stručný tak se musí víc přemýšlet kde právě je

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #33 kdy: Únor 24, 2008, 20:36:29 »
na těch podrobných itinerářích je asi nejzrádnější že je tam popsaná každá věc ať už důležitá či méně a samo že tam nejde zas napsat všechno tak tam něco chybý tak si člověk řekne když to není v it. tak to pudu ještě rovně ??? a pak si zajde :'( když je to stručný tak se musí víc přemýšlet kde právě je

No asi tak nějak.... :) Samozřejmě, že na důležité orientační body, jako jsou například hospody, je nutno nezapomínat!!! >:D
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline mařenka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 274
  • Souhlasu: 0
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #34 kdy: Únor 24, 2008, 20:39:36 »
no a přidávat důležité orientační časy např. jako otvírací doby apod. ;D ;)

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #35 kdy: Únor 24, 2008, 20:49:13 »
Lenko, zrovna já si tam nezašla... ale vím o takových co teprve po dvou kilometrech (v noci) usoudili že jsou v pr*** ...
...ale to bylo jen drobné rýpnutí za ten strom č. 146

Ale vážně, pokud jsou značky dobře vidět, tak nebývá problém, problém je když značka uhne a ty si toho nevšimneš nebo když jdeš v noci a vidíš ... ehm... no, prostě nevidíš, případně když u rozcestníku vtipně vyrazíš na blbou stranu... z tohohle všeho tě buzola nevytáhne... GPS když chytí signál tak jo... teda pokud nejdeš po trase neznačené, čerstvě namalované,... prostě není nad dobrou orientaci v mapě ;)

Offline Honza_a_Grini

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Souhlasu: 0
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #36 kdy: Únor 24, 2008, 21:01:24 »
Připadám si jak agent s teplou vodu, ale ... já tu buzolu taky nosím.  :-X Od té doby, co jsme k ránu zmatkovali ve vesnici a nemohli příjít na to, kudy se vydat po naučné stezce, tak nás po hodině bloumání ve vsi zachránil kompas v mobilu. Od té doby nosím buzolu.  8)

Offline Honza_a_Grini

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Souhlasu: 0
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #37 kdy: Únor 24, 2008, 21:20:29 »
Vážené trekařky,
vážení trekaři,
   dnes jsem na výletě kolem Mariánských Lázní narazil na palouku uprostřed lesa na fantastické trekové lehátko. Podívejte se na hlavní stránku ... http://foto.mor.cz.
Doufám, že mě podpoříte a pokusíte se spolu se mnou toto lehátko prosadit místo karimatky nebo hamaky do povinné výbavy.
 :D :D :D ;D ;D ;D 8) 8) 8)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #38 kdy: Únor 24, 2008, 21:47:46 »
Já jsem zase dnes  viděla na dětském karnevale chlapečka (cca 5 let) šel za horolezce, měl malinkatý batůžek, malinkou karimatčičku a spacáček....nápadně to připomínalo zavazadla některých trekařů >:D

nalla

  • Host
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #39 kdy: Březen 31, 2008, 12:22:51 »
ahoj chtela bych se zeptat jstli se povinna vybava vztahuje i na turistické pochody,myslim u těch ,ktere se poradaji spolecne u dogtrekkingu

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #40 kdy: Březen 31, 2008, 12:44:49 »
ahoj chtela bych se zeptat jstli se povinna vybava vztahuje i na turistické pochody,myslim u těch ,ktere se poradaji spolecne u dogtrekkingu
Mrkni na propozice jednotlivých závodů...někdo má výbavu omezenou, někdo i turisty nechá šlapat s "plnou polní" aby si to vyzkoušeli.

nika

  • Host
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #41 kdy: Květen 05, 2008, 12:10:55 »
ahoj mam dotaz chystám se na jednookého vlka ale na vycházku jak je to s povynnou výbavou,dekuji

Offline Honza_a_Grini

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Souhlasu: 0
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #42 kdy: Květen 06, 2008, 23:35:18 »
Ahoj, Lenka uz to tu psala, ale pro jistotu ještě jednou: výbavu a vše ostatní najdeš to v propozicích daného treku.
Na serveru: http://www.dogtrekking.info se kliknutím na odkaz "Dogtrekovník" dostaneš na seznam závodů a pod odkazem "propozice" najdeš povinnou i nepovinnou výbavu u konkrétního treku.
Na Jednookém tam pro turistickou vycházku stojí:
"Pro rodiné příslušníky,pro začínající dog trekkaře a všechny ostatní jsme připravili turistickou vycházku, která nepřesáhne 40km a bude rozdělena pouze na  kategorie muži, ženy a pouze s doporučenou výbavou."
A o kus níž ...
"Doporučená výstroj: náhradní baterie do čelovky, mobilní telefon s nabitou baterii, malý vařič, buzola, nůž, batůžky pro psa, pláštěnka, ešus, červené blikací světílko."
Já bych odhadoval, že na vycházku nemusíš mít povinně nic, ale mohlo by se ti hodit pár drobností: náhradní baterie, telefon, ... Ale chápal bych to jako doporučení, nikoliv nařízení - povinnost. Když nebudeš mít čelovku, tak do ní určitě nenos náhradní baterie. ;-)
Petr zřejmě namá v úmyslu účastníky vycházky týrat spacákem, ... a v případě nějaké nejasnosti se s ním bez problémů domluvíš na místě. Je to kluk komunikativní a vstřícný.
Přijeďte se na něj a hlavně na krásnou přírodu podívat.
Honza a Grini

Offline lensy

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 2
  • Souhlasu: 0
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #43 kdy: Únor 07, 2009, 12:50:44 »
Ahoj. No my mámme pro borderku postroj od ZERO DC....ten specialni pro ohaře. Měli jsme manmat-guard a dělalo mu to odřeniny a stímhle jsme naprosto spokojení, ale záleží co mu sedí no... ;)
www.zerodc.cz

Ten vypadá dobře. Díky za tip. Já právě také dávám dohromady výbavu pro 2 letou borderku. Vybrala jsi si určitou velikost, nebo máte postroj šitý na míru? 

Offline peFO

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 124
  • Souhlasu: 5
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #44 kdy: Únor 08, 2009, 12:11:32 »
Ten vypadá dobře. Díky za tip. Já právě také dávám dohromady výbavu pro 2 letou borderku. Vybrala jsi si určitou velikost, nebo máte postroj šitý na míru? 


Ahoj. Když jsem ho kupoval první borderce tak byla jen 1 velikost, takže máme ušitej na míru a absolutní spokojenost. Když jsem ho kupoval druhé borderce, tak už velikosti byly ale stejně sem do objednávky zadával velikost....ale tomu sedí nějak hůř. Jinak postroj nikde nedře...fakt doporučuju ;)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: