Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 vybava na dogtrekking

Autor Téma: vybava na dogtrekking  (Přečteno 77016 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Mašer

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Souhlasu: 1
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #15 kdy: Listopad 29, 2007, 14:43:17 »
Zdravím všechny.Jsem tady poprvé,ale již delší dobu sleduji zdejší témata.Chtěl jsem se zeptat zda se místo klasické karimatky nebo hamaky (pokud je v povinné výbavě) mohou používat i náhražky z jiných materiálú například alobalová pdložka aj. A zda se mohou používat GPSky,nebo s tím dělají pořadatelé problémy ?  Děkuji a už se na nějaký tem pochod těším.
Olda a bílá princezna Enngi

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #16 kdy: Listopad 29, 2007, 16:31:34 »
v povinné výbavě sice je karimatka nebo hamaka, ale spousta lidí používá alumatku. někteří nosí i ty nafukovací karimatky, záleží na každým, co chce táhnout na zádech - alumatka je sice skladnější, lehčí a zabere míň místa, ale pokud musíš přespat třeba na betonu, tak se mco nevyspíš.
na GPSku bych se ptala u pořadatelů, někdo povolí, někdo třeba ne. ale i tady je nejjistější mapa, nehrozí vybití baterky.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #17 kdy: Listopad 29, 2007, 16:57:04 »
Dost lidí chodí s GPS, ale to je nuda, práce s mapou tě musí bavit ;)

Offline Mašer

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Souhlasu: 1
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #18 kdy: Listopad 29, 2007, 18:40:02 »
Samozřejmě že mapa je mapa a jak správně podotkla Jana nepotřebuje baterky.V GPSce vidím snad je dobré uplatnění při nočním bloudění.Ještě před pár lety jsme s mojí malamutkou mohutně brázdili turistické stezky tady v okolí Ostravy ale nevěděl jsem že existuje tato disciplína tak jsme vždy chodili sami.Sranda je že Roman Baláž ma své bydliště 50 m ode mně a jeho rodiče potkávám každou chvíli již několik let. ;D
Olda a bílá princezna Enngi

Offline Amaguk Bela

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 28
  • Souhlasu: 0
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #19 kdy: Únor 24, 2008, 16:31:59 »
tak GPSka u nas zatial nehrozi. skor by ma zaujimalo, ci si treba brat na taketo akcie kompas? :)

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #20 kdy: Únor 24, 2008, 18:51:59 »
nikdy jsem ho neměla a do cíle jsem vždycky trefila ;)
a GPS taky není nutnost a jako naschvál když ji potřebuješ tak buď dojdou baterky nebo nevidí přes stromy nebo tak něco (vlastní zkušenost, dražší přístroje na tom budou trochu líp). Myslím že většina trekařů GPS nemá.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #21 kdy: Únor 24, 2008, 19:26:49 »
tak GPSka u nas zatial nehrozi. skor by ma zaujimalo, ci si treba brat na taketo akcie kompas? :)

Když jsme se motali na neznačené cestě někde před Maxičkama loni v Kruškách, tak nás buzola zachránila ;)

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #22 kdy: Únor 24, 2008, 19:32:19 »
Když jsme se motali na neznačené cestě někde před Maxičkama loni v Kruškách, tak nás buzola zachránila ;)


Myslíš tu neznačenou - pořád rovně a za křovím doleva?  ;D Jo tak ta byla výborná....
Buzola je prima, když s ní člověk umí... :D Jednou nám na táboře při azimuťáku šel kamarád asi dva kiláky na sever, protože sice pečlivě nastavoval azimuty, leč ťapkal neustále podle střelky..... ^-^ >:D
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #23 kdy: Únor 24, 2008, 19:37:05 »
Jo, myslím přesně tu. Po té co jsme narazili na ceduli Drážďany 5 km, usoudili jsme, že jdem fakt blbě ;D

Offline Amaguk Bela

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 28
  • Souhlasu: 0
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #24 kdy: Únor 24, 2008, 19:37:30 »
heh, aspon ze vedel, kde je sever  :P :D

tak buzolu snad este ovladam, v pretekoch o Partizansky samopal mi to slo celkom dobre  ^-^

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #25 kdy: Únor 24, 2008, 19:40:11 »
Jo, myslím přesně tu. Po té co jsme narazili na ceduli Drážďany 5 km, usoudili jsme, že jdem fakt blbě ;D

Jo, to je taky dobrý poznávací znamení, když na tebe v hospodě mluví cizinsky, tak jje něco špatně..... ;D průser je, že nám teď zrušili hranice, takže už tě ani celník nezachrání.... >:D
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline mařenka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 274
  • Souhlasu: 0
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #26 kdy: Únor 24, 2008, 19:44:51 »
Citace
Když jsme se motali na neznačené cestě někde před Maxičkama loni v Kruškách, tak nás buzola zachránila Wink

to byla ta cesta pořád rovně a u stromu č.146 doleva a nepočítajíse jílmy a buky a taky né ty moc košatý ;D ;)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #27 kdy: Únor 24, 2008, 19:49:03 »
Jo Máňo, to je přesně ono, příště se tě budu zase držet (dá se předpokládat, že se na tebe zase nalepí nějaká sličná slečna s buzolou) ;)

Offline mařenka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 274
  • Souhlasu: 0
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #28 kdy: Únor 24, 2008, 19:52:18 »
no ty z buzolou nebrat :-X víš jak já se rád toulám po lese >:D a oni si teď vymyslí ještě nějaký blbý gpsky to je nuda nestratit se ;D ;)

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: vybava na dogtrekking
« Odpověď #29 kdy: Únor 24, 2008, 20:03:55 »
teda lidi, loňský Krušky byly snad jediné kde jsem nezabloudila, tak prosím nepomlouvat, jo! ;D
a vůbec - BaHUlice - co ta tvoje "dobrá nepřesnost" v itineráři, kvůli které někteří k půl kiláku vzdálenému rozcestníku šlapali několik hodin?  >:D

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: