Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 mapy

Anketa

Chcete mapy od Honzy KHP, takové jako byly například na posledních ročnících Jednookého?

Chci a rád si i trochu připlatím
10 (37%)
Chci, ale jen zadarmo
0 (0%)
Líbí se mi, ale netrvám na nich
17 (63%)
Nechci, jsou na nic
0 (0%)

Celkem hlasů: 27

Autor Téma: mapy  (Přečteno 6380 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
mapy
« kdy: Květen 24, 2009, 21:46:49 »
Prosím aby hlasovali pouze lidé, kteří se aktivně DT účastní, tedy se jich otázka přímo týká.

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: mapy
« Odpověď #1 kdy: Květen 24, 2009, 21:52:36 »
chybí mi tam odpověď ve stylu "když bude, tak bude, když nebude, tak se z toho nezblázním" aneb, nemyslím si, že jsou na nic, ale nevyžaduju je
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: mapy
« Odpověď #2 kdy: Květen 24, 2009, 21:53:28 »
Ta anketka trochu zkresluje, sice podle Honzových map nechodím (schovávám si je na památku), ale rozhodně bych si nedovolila tvrdit, že jsou na nic!
Takže bych ráda kdybys přidala možnost, že jsou milý suvenýr, ale netrvám na nich.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: mapy
« Odpověď #3 kdy: Květen 24, 2009, 21:56:33 »
ok?

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: mapy
« Odpověď #4 kdy: Květen 24, 2009, 22:08:59 »
tak zahlasováno, ačkoli je to stejně irelevantní, protože žádný pořadatel není povinnen se výsledkem hlasování řídit
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: mapy
« Odpověď #5 kdy: Květen 24, 2009, 22:11:14 »
Pro mě to stále OK není...možnost líbí se mi, ale netrvám na nich by mi vyhovovala líp!

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: mapy
« Odpověď #6 kdy: Květen 24, 2009, 22:13:08 »
není povinen, ale aspoň zapřemýšlet by nad tím mohl, pokud bude mít některá možnost výraznou převahu

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: mapy
« Odpověď #7 kdy: Červen 22, 2009, 09:40:41 »
není povinen, ale aspoň zapřemýšlet by nad tím mohl, pokud bude mít některá možnost výraznou převahu

K tomuto jen to, že drtivá většina pořadatelů o těchto mapách ví a určitě i zvažuje jejich využití. Na posledních dvou schůzkách pořadatelů se o tom mluvilo a řešilo se to.

Nicméne se rozhodně neuvažuje o tom že by to byla pro pořadatele povinnost použít tyto mapy. Je na něm jestli a jak nabídky od Honzy využije.

Honza by spíš ocenil nějakou zpětnou vazbu jak od účastníků, tak pořadatelů a to hlavně be smyslu nahlášení nesrovnalostí v mapových podkladech jako třeba změny barev a vedení turistických značek.

Také kdyžuž se to tady řeší, zkuste napsat co se vám na těchto mapách líbí, co ne a případně co by jste vylepšili (provedení mapy, vyznačení trasy, doplňující info o profilech trasy, typ mapového podkladu atd...)
tombru

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: mapy
« Odpověď #8 kdy: Červen 22, 2009, 10:04:26 »
Také kdyžuž se to tady řeší, zkuste napsat co se vám na těchto mapách líbí, co ne a případně co by jste vylepšili (provedení mapy, vyznačení trasy, doplňující info o profilech trasy, typ mapového podkladu atd...)
hustota šipek už se řešila vedle a zbytek - no pro mne jsou prostě dokonalé... teoreticky - pokud bych si chtěla hodně vymýšlet - by tam mohly být ještě kilometry, to už by nebyl itinerář potřeba vůbec...

Co se mi hodně líbí - ideální velikost - standartní mapu prostě do kapsy nestrčím, takže ji vytahuji pouze když zabloudím. Mapa od Honzy bloudění dost eliminuje, protože ji mám pořád po ruce. Sice si ji tím dost opotřebuji, ale mě "upomínkové předměty" moc neberou, důležité jsou zážitky a ty jsou v hlavě...

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: