Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Fotky 2009

Autor Téma: Fotky 2009  (Přečteno 16569 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Fotky 2009
« kdy: Květen 24, 2009, 17:23:37 »
fotila jsem jen v base-campu + vyhlášení...
http://petrs01.rajce.net/Slapanice_2009

Offline Honza_Monty

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Souhlasu: 3
Re: Fotky 2009
« Odpověď #1 kdy: Květen 25, 2009, 12:37:20 »
Ahoj  ;)
Díky pořadatelům za prima akci. Počasí i trať byly prima, moc jsme si to užili.  ^-^ Přidávám fotky z trati 46 km
http://montici.rajce.net/slapky09

Petro, stáhnul jsem si asi 2 fotky z vyhlášení. Taky jsi tam mohla napsat místo "jediný účastník" "všichni dokončivší účastníci MIDu"  ;D :D O0
Takovej úspěch a teďko všichni vědí, že bych vyhrál, i kdyby mě vezli na trakaři  ^-^ >:D
« Poslední změna: Květen 25, 2009, 12:52:31 od Honza_Monty »

Katchi

  • Host
Re: Fotky 2009
« Odpověď #2 kdy: Květen 25, 2009, 13:02:37 »
Ahoj, taky moc dekujeme za povedeny vikend a nase fotky najde zde:
http://katchi13.rajce.idnes.cz/Slapanicky_vlk/#album

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Re: Fotky 2009
« Odpověď #3 kdy: Květen 25, 2009, 23:38:13 »
Ahoj, takže tady je moje 1. várka fotek... Pokud se podaří vyřešit problémy s kartou, tak dodám brzy i druhou várku fotek...

http://hannnz.rajce.idnes.cz/Slapanicky_dogtrekking_2009/
« Poslední změna: Prosinec 04, 2009, 10:39:01 od Hannnz »
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Offline Alena a pinčí smečka

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 70
  • Souhlasu: 0
Re: Fotky 2009
« Odpověď #4 kdy: Květen 26, 2009, 23:43:59 »
Už se mi taky podařilo zpracovat fotečky odkaz na rajče je na našich stránkách www.pincove.cz  O:-)
« Poslední změna: Květen 27, 2009, 12:46:08 od tombru »

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Fotky 2009
« Odpověď #5 kdy: Červen 01, 2009, 13:57:42 »
zase se mezi náma objevil člověk, který se neštítí na vlastní kečup zkopírovat části cizích alb... možná by nebylo na škodu kdyby si dotyčný přečetl pravidla serveru rajce.net - 12.Uživatel Rajče souhlasí s tím, že na Rajče umístí pouze obsah, jehož je autorem ...
Zároveň jej upozorňuji, že toto je poslední varování před nahlášením provozovateli rajčete (reakce na soukromou výzvu se nějak nedostavila...).
Fotím to pro lidi, aby si mohl každý uložit své fotky, bez problémů povoluji umístění na soukromých stránkách, na požádání zasílám originální velikosti... ale vykrádání alb a vydávání fotek za vlastní FAKT NEBERU!
« Poslední změna: Červen 01, 2009, 15:27:41 od Petra + Barry »

Offline Veruna a Lajka

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 64
  • Souhlasu: 1
Re: Fotky 2009
« Odpověď #6 kdy: Červen 01, 2009, 14:45:39 »
Koukala jsem na to už u Chřibů >:(

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Fotky 2009
« Odpověď #7 kdy: Červen 01, 2009, 14:48:40 »
jj, taky jsem se teď dívala - jsou tam klidně i ty s podpisem - Gwen, Gábi a další...
z Chřibů jsou moje ty první 3, budiž... ze Šlapek prvních 15...
« Poslední změna: Červen 01, 2009, 14:56:39 od Petra + Barry »

Offline Katchi

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 11
  • Souhlasu: 0
Re: Fotky 2009
« Odpověď #8 kdy: Červen 01, 2009, 18:16:15 »
Diky Petrinemu upozorneni jsem zjistila, ze se v uvedenem albu objevily i me fotografie.
Timto zadam uzivatele rajcete "heretacek", aby inkriminovane fotografie okamzite stahnul, nebo se taktez obratim na provozovatele uvedeneho webu. Dekuji
"Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod."

Blanka

  • Host
Re: Fotky 2009
« Odpověď #9 kdy: Červen 01, 2009, 18:50:18 »
Taky tohle nemám ráda...  >:(
Našla jsem stránky "pachatelky", ve výsledcích "Šlapanic" se v MIDu umístila v ženách na třetím místě (celkových na pátém).

Offline Veruna a Lajka

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 64
  • Souhlasu: 1
Re: Fotky 2009
« Odpověď #10 kdy: Červen 04, 2009, 08:45:21 »
tak hezky za tepla: na stránkách se objevila část fotek :-X

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Fotky 2009
« Odpověď #11 kdy: Červen 04, 2009, 08:57:22 »
zase se mezi náma objevil člověk, který se neštítí na vlastní kečup zkopírovat části cizích alb... možná by nebylo na škodu kdyby si dotyčný přečetl pravidla serveru rajce.net - 12.Uživatel Rajče souhlasí s tím, že na Rajče umístí pouze obsah, jehož je autorem ...
Zároveň jej upozorňuji, že toto je poslední varování před nahlášením provozovateli rajčete (reakce na soukromou výzvu se nějak nedostavila...).
Fotím to pro lidi, aby si mohl každý uložit své fotky, bez problémů povoluji umístění na soukromých stránkách, na požádání zasílám originální velikosti... ale vykrádání alb a vydávání fotek za vlastní FAKT NEBERU!
tak hezky za tepla: na stránkách se objevila část fotek :-X

Jaký člověk? Na jakých stránkách? Lidi, když už někoho z něčeho obviňujete, neb tohle jako obvinění vyznívá, tak buďte aspoň konkrétní, tohle plácání do vody nemá moc smysl.

Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Veruna a Lajka

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 64
  • Souhlasu: 1
Re: Fotky 2009
« Odpověď #12 kdy: Červen 04, 2009, 08:59:00 »
zase se mezi náma objevil člověk, který se neštítí na vlastní kečup zkopírovat části cizích alb... možná by nebylo na škodu kdyby si dotyčný přečetl pravidla serveru rajce.net - 12.Uživatel Rajče souhlasí s tím, že na Rajče umístí pouze obsah, jehož je autorem ...
Zároveň jej upozorňuji, že toto je poslední varování před nahlášením provozovateli rajčete (reakce na soukromou výzvu se nějak nedostavila...).
Fotím to pro lidi, aby si mohl každý uložit své fotky, bez problémů povoluji umístění na soukromých stránkách, na požádání zasílám originální velikosti... ale vykrádání alb a vydávání fotek za vlastní FAKT NEBERU!
tak hezky za tepla: na stránkách se objevila část fotek :-X

Jaký člověk? Na jakých stránkách? Lidi, když už někoho z něčeho obviňujete, neb tohle jako obvinění vyznívá, tak buďte aspoň konkrétní, tohle plácání do vody nemá moc smysl.



Já teď myslela stránky Šlapanického cvičáku - a fotky z treku - jejich fotky :-D

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Fotky 2009
« Odpověď #13 kdy: Červen 04, 2009, 09:00:45 »
No vida :)
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Fotky 2009
« Odpověď #14 kdy: Červen 04, 2009, 09:03:04 »
tak za mě jde o uživatele kečupu "heretacek", ovšem vzhledem k tomu že ho jdu právě nahlásit adminovi kečupu už to tam (doufám) dlouho viset nebude

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: