Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 TRAIL RUN CUP 2009

Autor Téma: TRAIL RUN CUP 2009  (Přečteno 7402 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
TRAIL RUN CUP 2009
« kdy: Květen 12, 2009, 10:57:37 »
TRANS FATRA RUN 2009
Vysokohorský maraton na 42 km
http://www.mcrvdogtrekkingmarathonupustevny.estranky.cz/

Nominační závod na ULTRA TRAIL DU MONT-BLANC 2010

Dík všem za gratulaci a kdo by se chtěl více dozvědět nebo se zúčastnit některého ze závodu seriálu horských běhů na Slovensku tak rád pomůžu a pošlu material a propozice. balazteam@seznam.cz

Nejbližší závod je v Nízkých-Tatrách po hřebenu Trangoška-Donovaly 49 km 27.6.2009
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline radek

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 47
  • Souhlasu: 0
Re: TRAIL RUN CUP 2009
« Odpověď #1 kdy: Květen 16, 2009, 14:54:51 »
Ahoj Romane, využiju tvou nabídku a chtěl bych se tě zeptat kde se ubytováváš při nonstopbehu ? Já bych se rád ubytoval s přítelkyní a psem v Donovalech, ale nějak nemůžu nic levnějšího najít (mám dojem že jsi o tom někde psal , ale už nevím kde). Děkuji Radek

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: TRAIL RUN CUP 2009
« Odpověď #2 kdy: Květen 16, 2009, 17:39:50 »
Ahoj Radku,
Na Donovalech je to všude drahé.
Můžeš přespat po domluvě s pořadatelem přímo u něj v novém jeho penzionu.Ja tam spal teď jako první ubytováný s Adélou i se psem.Pes bez placení.Má to tam pěkný.Je to ve Starých Horách mezi Donovaly a Bánskou a stojí to 11eu.
Pak je nejlevnější přímo u místa startu na kolejích vysoké školy přímo v Banské Bystrici.Tam jsem spal dokonce ze 3 psama ,ale to jsem musel paní patřičně naladit  :-X :-[ aby to povolila.Raději počítej že psa tam nevemou,ale možná nějaká dohoda a šlo by to.Loni to stalo kolem 150 Sk a teď to bude asi o malinko víc.Ja tam budu spát,protože je to výhodnější pro prezentaci a pak nás vezou 40 km do Trangošky na start.
Na Donovalech je jen doběh do cíle totiž.A nebo je tam jen vložený závod v 1/2 maratonu.
Když tak Ti dám kontakty na tyto ubytování.

Jinak na rok 2010 připravujeme pořadatele z Tater,Beskyd,Krkonoš, Polska a Jeseníků Evropský pohár v horských bězích a Dogtrekkingů a budou to tedy super hřebenové horské tratě vše kolem 40 km.Tak se máme na co tedy těšit. :-*
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline radek

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 47
  • Souhlasu: 0
Re: TRAIL RUN CUP 2009
« Odpověď #3 kdy: Květen 16, 2009, 18:17:27 »
Zdar, mohl bys mi prosím poslat ten kontakt na ubytování ve Starých Horách? Ta cena je pro mne přijatelná. Ještě by mě zajímalo v jaké obuvi je lepší běžet , protože nevím z propzic jaký je poměr mezi "Horský chodník,zvážnica, lesný chodník, asfalt" . Na tento závod se těším už přes rok. V roce 08 jsem si přivodil chronickou rýmu na Vídeňském maratonu ,který jsem běžel mírně nachlazený...
Vaše závody vám dost závidim ,ale momentálně žiju v Plzni a to je trochu z ruky...
radek.sebanek@seznam.cz

Offline zingls

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 14
  • Souhlasu: 0
Re: TRAIL RUN CUP 2009
« Odpověď #4 kdy: Květen 17, 2009, 12:29:51 »
a máš co závidět  :D hold Beskydy

Romane můžeš mi prosím tě poslat propozice na to Slovensko dík, Ondra
« Poslední změna: Květen 17, 2009, 12:31:43 od zingls »

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: TRAIL RUN CUP 2009
« Odpověď #5 kdy: Květen 17, 2009, 13:14:13 »
Ondra:

http://www.nonstopbehnt.sk/

Chceš to jít????
Ještě dík za tu mapu Černého lesa.Nemáš i Bělský les v tom provedení?

Radek:
nonstopbehnt@mail.t-com.sk
Napiš na tento e-mail Igorovi Bučkovi (pořadatel) a odkaž se na mě že jsem Tě doporučil.
Jinak v těch propozicích závodu jsou e-maily i na tu paní v té B.Bystrici na těch kolejích na ubytování.
Pokud chceš běžet běž 49 km.Je to super nádhera hřeben a ten 1/2 maraton na Donovalech je proti tomu sračka a je to jen po kamení a hlíně v okolí Donoval a hodně kopcovité.
Počítej opravdu se všemy terény a boty jsem tam viděl všemožné.Běhají to i v lehkých silničních.Ja doporučuji krosové pevnější boty.Podrážka nemusí být ani moc na bláto spíše se zaměřením na pevnost a tlumení.Velká šance na zvrtnutí kotníků číhá po celé trati.Jsou tam místy prudké klesání po velkých šutrech.Vzal bych i klidně nějaké těžší trekové botky a nejlepší jsou však Salomon Wings.Ty tlumí a jsou pevné jako zatim žádné co jsem kdy měl.Teď budu mít na Tatry dovezené přímo z Francie ty úplně nové S-laby žlutočervené a jsou ještě lepší než Wings a hlavně lehčí.
« Poslední změna: Květen 17, 2009, 20:10:55 od Roman/ HOLKI »
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline zingls

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 14
  • Souhlasu: 0
Re: TRAIL RUN CUP 2009
« Odpověď #6 kdy: Květen 18, 2009, 20:57:34 »
néé na takový závod jsi zatím netroufám.. ???   tu mapu ti pohledám a jak pojedu kolem tak ti ji hodím

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: TRAIL RUN CUP 2009
« Odpověď #7 kdy: Květen 19, 2009, 12:51:08 »
Tak včera dorazili S-laby 2 z Francie.Je to bomba bota.
tentokrát jsem první u nás v Česku kdo je má a pár dnů i týdnu budu  O:-) .Tato serie pry ještě není ani ofic. ve Francii.
Cena je kolem 3800,-
Lubis: Ten ultra 75 km asi poběžím už na 70%
Ukážu ti botky ještě lepší než kayna :-)
Poprvé s něma poběžím Veřovice 13.6.


Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: TRAIL RUN CUP 2009
« Odpověď #8 kdy: Květen 28, 2009, 13:56:29 »
3 závod TRAIL RUN CUPU se blíží.Hrebeňom Nízkých-Tatier na 49 km se koná 27.6.
Kdo by si chtěl tento jedinečný a nádherný závod vyzkoušet tak info a odkaz na propozice je na : http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze
Mohu zajistit levné ubytování v Bánské-Bystrici.

Můžeme se nějak i domluvit společně autem ať každý nejede třeba sám.
« Poslední změna: Květen 28, 2009, 13:58:24 od Roman/ HOLKI »
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline radek

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 47
  • Souhlasu: 0
Re: TRAIL RUN CUP 2009
« Odpověď #9 kdy: Červen 21, 2009, 21:11:47 »
(sem to nějak poplet...)
Tento rok opět nepojedu spadnul jsem ze střechy a mam zlomený ruce, takže neběhám a ještě měsíc nebudu. Takže za rok to bude třetí pokus o účast na tomto závodě a ten už muší vyjít:)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: